Aktualności

Wspomóżmy Nikolę w walce z chorobą!

171220 nikola


Drodzy Rodzice, zwracamy się do Was w sprawie wielkiej wagi.

W tym roku po raz drugi chcemy zorganizować kwestę świąteczną na rzecz Nikoli - uczennicy naszej szkoły. Nikola zmaga się z chorobą nowotworową. Mamy w pamięci ogromne Państwa zaangażowanie w zeszłym roku i tym samym nadzieję, że uda nam się dokonać niesłychanych rzeczy również tym razem. Nikola potrzebuje finansowego wsparcia, ale też gestu solidarności ze strony swoich koleżanek i kolegów. My również możemy  przekazać naszym dzieciom coś wartościowego, kiedy będą widziały nasze otwarte i hojne serca.

Kiermasz „świątecznych różności” odbędzie się 11 grudnia na forum, w godzinach popołudniowych, kiedy w szkole odbędą się konsultacje. 

Pozdrawiamy serdecznie - rodzice uczniów klasy Va.