Aktualności

Kolejne Mistrzostwo Częstochowy!

190208 mistrzostwo


Po wspaniałym sukcesie  szczypiornistów nasi siatkarze zdobyli kolejne Mistrzostwo Częstochowy, nie pozostawiając żadnych złudzeń konkurentom. Wygrali zdecydowanie wszystkie swoje mecze, w całych rozgrywkach nie przegrywając żadnego seta. W pokonanym polu zostawili zawodników z: SP2, SP39, SP7, SP52 oraz SP17. Nasi chłopcy będą  reprezentowali Częstochowę w zawodach wojewódzkich.
Do tego wspaniałego sukcesu przyczynili się: Marcel Pośpiech, Jakub Kantorowicz, Wiktor Płatkowski, Maciej Olczyk, Wiktor Witecki, Seweryn Kwiatecki, Patryk Madej, Kacper Trelowski, Jakub Załucki, Mikołaj Kempa oraz Antoni Jaworski. Opiekunem i trenerem jest p. Dariusz Szlubowski.
Gratulujemy i życzymy kolejnych wygranych spotkań na arenie wojewódzkiej.