Aktualności

Zebrania i konsultacje z rodzicami

zebrania konsultacje

 

PLAN SPOTKAŃ Z RODZICAMI we wtorek  28.05.2019r.

  1. 17:00 – 17:30 – krótkie spotkania rodziców uczniów klas IV – VIII oraz III gimnazjalnych z wychowawcami. Przekazanie proponowanych ocen rocznych (klasy IV-VII) i końcowych (klasy VIII i III gimnazjalne), zgodnie z poniższym harmonogramem:

 KLASA

 WYCHOWAWCA

 SALA

 IVa

 M. Małek

 s. 009

 IVb

 I. Knysak

 s. 102

 IVc

 D. Stefaniewicz vel Stachowicz

 s. 106

 IVd

 J. Bromek

 s. 105

 Va

 R. Gajda – zebranie odbędzie się 27.05. godz. 17:00

 s. 112

 Vb

 A. Witczak (zastępuje p. E. Latos)

 s. 217

 Vc

 E. Bogdał

 s. 112

 VIa

 M. Itczak (zastępuje p. A. Glenc)

 s. 18

 VIb

 D. Szlubowska

 s. 107

 VIc

 B. Kukla

 s. 19

 VIIa

 K. Głębiewska

 s. 115

 VIIb

 E. Niewczas

 s. 208

 VIIIa

 E. Stacherczak

 s. 117

 VIIIb

 E. Chęcińska

 s. 21

 VIIIc

 I. Górawska

 s. 116

 IIIa Gim.

 D. Szlubowski

 świetlica szkolna

 IIIb Gim.

 A. Kaleta

 s. 210

 IIIc Gim.

 E. Szajbel

 s. 215

 IIId Gim.

 M. Szymurska-Kałmuk

 s. 109

 IIIe Gim.

 E. Brodzińska

 s. 111

 

  1. 17:30 – 18:00 – zebrania z rodzicami klas I – III według poniższego harmonogramu:

 KLASA

 WYCHOWAWCA

 SALA

 Ia

 M.I. Gadnicka

 s. 010

 Ib

 B. Skubała

 s. 009

 IIa

 B. Jędryszczak-Charuba

 s. 106

 IIb

 S. Jura

 s. 107

 IIc

 E. Krajewska

 s. 105

 

  1. 17:30 – 19:00 – konsultacje z nauczycielami poszczególnych przedmiotów według poniższego harmonogramu:
  • A. Baros - pokój nauczycielski SP
  • I. Bartelt-Adamczyk pok.14 (sekretariat GIM.)
  • E. Bogdał s. 112
  • E. Brodzińska s. 111
  • J. Bromek s. 211 (zaplecze s. 210)
  • E. Chęcińska s. 21
  • E. Chłąd - biblioteka SP
  • B. Chmielarz pok. 16 (wejście przez sekretariat GIM.)
  • E. Drogowski s. 4
  • R. Gajda – konsultacje odbędą się 29.05 w godz. 16:30-17:30 w sali 112
  • A. Glenc s. 18
  • K. Głębiewska s. 115
  • I. Górawska s. 116
  • S. Gradzik s. 113 (zaplecze s. 112)
  • M. Janiszewska s. 213
  • A. Kaleta s. 210
  • M. Kempa s. 216 (zaplecze s. 215)
  • I. Knysak s. 102
  • J. Kościelny s. 2
  • B. Kukla s. 19
  • A. Kula s. 209 (zaplecze s. 208)
  • E. Latos - gabinet pedagoga (wejście przez sekretariat SP)
  • J. Majewska s. 212
  • E. Makulec s. 118 (zaplecze s. 117)
  • M. Małek - gabinet wychowania fizycznego
  • T. Mirowski  s. 013
  • R. Nenart  s. 103 (zaplecze s. 102)
  • E. Niewczas s. 208
  • B. Rek – nauczyciel nieobecny
  • E. Stacherczak s. 117
  • K. Stefańczyk s.217
  • D. Stefaniewicz vel Stachowicz s. 011
  • M. Stęmplowska s. 101 (pokój nauczycielski GIM.)
  • E. Szajbel s. 215
  • D. Szlubowska s. 201
  • D. Szlubowski - świetlica główna
  • M. Szymurska-Kałmuk s. 109
  • K. Tobijańska s. 22 (zaplecze s. 21)
  • M. Walocha s. 6 (biblioteka Gim.)
  • A. Węgrzyn s. 119 (zaplecze s. 117)
  • A. Witczak – nauczyciel nieobecny

Dyrektor - Iwona Nędzyńska-Mól przyjmuje w gabinecie w godz. 17:30 – 18:30

W przypadku nauczycieli nieobecnych spotkanie zostanie ustalone w najszybszym możliwym terminie.