Aktualności

Czynniki wpływające na wybór szkoły i zawodu

200331 eduk zawodowa 


Drodzy uczniowie klas VII i VIII !

Stoicie u progu jednej z najważniejszych decyzji – wybór szkoły jest przecież pierwszą decyzją dorosłego życia. Wiemy, jak bardzo przeżywacie nową dla siebie sytuację. Rozumiemy, jak ważny jest ten moment dla Was i dla Waszych Rodziców.

Aby Wam pomóc w wyborze dalszej ścieżki edukacji przygotowałyśmy cykl informacji i artykułów z zakresu edukacji zawodowej. Serdecznie zapraszamy Was do śledzenia strony internetowej szkoły, na której zamieszczona zostanie nasza oferta. Obecnie proponujemy zapoznajcie się z artykułem „Czynniki wpływające na wybór szkoły i zawodu” opracowanego przez Mateusza Wisełkę.

Serdecznie Was pozdrawiamy i życzymy trafnych wyborów - pedagodzy szkolni.


Czynniki wpływające na wybór szkoły i zawodu  - POBIERZ  (pdf)