Aktualności

Nagrody Prezydenta Miasta Częstochowy dla uczniów zdolnych

200621 nagrody prezyd2


Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice!

W dniu 18 czerwca miałam przyjemność uczestniczyć w uroczystej gali wręczenia nagród Prezydenta Miasta Częstochowy dla uczniów zdolnych, która została zorganizowana w MDK w Częstochowie. Mam wielki zaszczyt poinformować, iż uczeń naszej szkoły - Hubert Jasnos został uhonorowany tą, jakże prestiżową, nagrodą.

Nagroda, w formie pomocy materialnej dla najzdolniejszych uczniów częstochowskich szkół, przyznawana jest jako wyróżnienie dla tych, którzy mają znaczne osiągnięcia w nauce oraz są finalistami i laureatami konkursów przedmiotowych, interdyscyplinarnych oraz olimpiad szczebla co najmniej wojewódzkiego. Hubertowi nagrodę wręczył Prezydent Miasta Częstochowy pan Krzysztof Matyjaszczyk w towarzystwie przewodniczącego Rady Miasta Zbigniewa Niesmacznego i przewodniczącego Komisji Edukacji Rady Miasta Dariusza Kapinosa.

Chwila wręczenia nagrody była bardzo podniosła.

Hubertowi serdecznie gratulujemy sukcesu, a Rodzicom ucznia tak wspaniałej pociechy!