Harmonogram konsultacji

201113 konsultacje

  

IMIĘ I NAZWISKO PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK
Baros Anna 14.30 - 15.30     13.50 - 14.50
14.50 - 15.50
 
Bartelt-Adamczyk Izabela 15.00 - 16.00   15.00 - 16.00    
Bogdał Ewa     15.30 - 16.30 16.20 - 17.20  
Brodzińska Ewelina 15.00 - 16.00 15.00 - 16.00      
Bromek Joanna   14.00 - 15.00   14.00 - 15.00  
Chęcińska Elżbieta   13.00 - 14.00   15.00 - 16.00  
Chłąd Edyta   14.30 - 16.30 13.30 - 15.30   13.30 - 15.30
Chmielarz Beata 17.00 - 18.00       17.00 - 18.00
Dąbrowska Beata   14.30 - 15.30   13.00 - 14.00  
Gajda Renata 14.00 - 15.00   14.00 - 15.00    
Glenc Agnieszka     14.30 - 16.30
16.30 - 17.30
  13.00 - 14.00
Głębiewska Katarzyna 18.00 - 19.00   18.00 - 19.00    
Górawska Iwona   13.00 - 14.00   13.00 - 14.00  
Gradzik Beata   16.00 - 17.00   16.00 - 17.00  
Jędryszczak-Charuba Bożena 13.00 - 14.00   16.00 - 17.00    
Jura Sylwia 15.00 - 16.00     15.30 - 16.30  
Kaleta Agnieszka   15.00 - 16.00   15.00 - 16.00  
Kempa Magdalena 15.00 - 16.00   15.00 - 16.00    
Klecha-Suchanek Anna     16.30 - 18.30    
Kołaczyk Anna   14.00 - 15.00     14.00 - 15.00
Kościelny Jakub   15.30 - 16.30 15.30 - 16.30    
Krajewska Ewa 15.30 - 16.30 16.00 - 18.00      
Krygier Anna   16.00 - 17.00   16.00 - 17.00  
Kukla Bożena   16.00 - 17.00 14.30 - 15.30    
Kula Agnieszka 14.35 - 15.35 13.10 - 14.10   13.30 - 15.30  
Latos Ewa 9.00 - 13.30 10.30 - 15.30 11.30 - 15.30 10.30 - 14.30 9.00 - 13.30
Marks Barbara   13.00 - 14.00   15.30 - 16.30  
Mielczarek Kamila 10.00 - 15.30
17.00 - 18.00
8.00 - 12.30 8.00 - 12.30
17.00 - 18.00
8.00 - 12.00 12.00 - 15.30
Nenart Rafał   16.00 - 17.00   14.30 - 15.30  
Nędzyńska-Mól Iwona 14.00 - 16.00        
Niemiec Agata      14.30 - 16.30    
Niewczas Edyta 14.30 - 16.30 14.00 - 15.00 17.00 - 18.00 14.00 - 15.00  
Nocoń Aleksandra 13.15 - 14.15   13.15 - 14.15    
Opic Karol   14.00 - 15.00   14.00 - 15.00  
Podsiedlik Joanna   14.00 - 15.00   14.00 - 15.00  
Rek Barbara 16.00 - 17.00 17.00 - 18.00      
Rozlach Laura 13.30 - 15.30   13.25 - 14.25   13.30 - 16.30
Stacherczak Edyta     13.00 - 14.00   14.40 - 15.40
Stefaniewicz vel Stachowicz Dorota   14.30 - 16.30      
Swodczyk Katarzyna 15.00 - 16.00       15.00 - 16.00
Szajbel Ewa 13.00 - 14.00 15.00 - 16.00      
Szlubowski Dariusz 13.00 - 14.00   13.00 - 14.00    
Szymurska-Kałmuk Mariola 13.00 - 14.00     13.00 - 14.00  
Wielgus Agnieszka     14.30 - 16.30    
Wilczyńska Magdalena     15.00 - 16.00 15.00 - 16.00  
Witczak Alina     16.00 - 17.00   16.00 - 17.00
Woźniak Elżbieta 14.30 - 16.30        
Włoczek Anna         14.00 - 16.00
Wyporkiewicz-Poterek Marzena   14.30 - 15.30 13.00 - 14.00    
Zatoń Edyta   13.30 - 15.30     13.30 - 15.30