Osiągnięcia uczniów

Rok szkolny 2017/18 - semestr II (kliknij aby rozwinąć)

 

Nazwa konkursu/ranga

Ranga konkursu

Miejsce jakie zajął/zajęli uczniowie

IX Powiatowy Konkurs Kaligraficzny
„I ty możesz zostać mistrzem pióra”

powiatowy

Alicja Wójcik kl. IIc gimnazjum – wyróżnienie,
opiekun mgr Magdalena Walocha

Anna Wójcik kl. Vb – wyróżnienie,
opiekun mgr Ewa Bogdał

XV Regionalny Konkurs
„Z Norwidem ku poprawnej polszczyźnie”

miejski

Wiktoria Nadolska kl. IIc gimnazjum - tytuł finalisty,
opiekun mgr Magdalena Walocha

Regionalny Konkurs Recytatorski
„Jej portret”

miejski

Zuzanna Domagała kl. IIc gimnazjum  – III miejsce,
opiekun mgr Magdalena Walocha

Powiatowy Konkurs Recytatorski Poezji Religijnej i Patriotycznej

powiatowy

Wiktoria Nadolska kl. IIc gimnazjum - wyróżnienie, 
opiekun mgr Magdalena Walocha

Powiatowy  Konkurs Literacki „Odkrywamy nowe przestrzenie”

powiatowy

Julia Lipińskia kl. IIb gimnazjum  III miejsce – za wiersz pt. „Umysłowy terror”,
opiekun mgr Magdalena Walocha

Powiatowy  Konkurs Literacki „Odkrywamy nowe przestrzenie”

powiatowy

Mateusz Dawid kl. IId gimnazjum  – I miejsce w kategorii opowiadanie,
opiekun mgr Magdalena Walocha

Ogólnopolska Olimpiada Przyrodnicza „Olimpus”

ogólnopolski

Laureaci: Antoni Kozłowski kl. IVc, Julia Brenneke kl. IVb,

Agata Swodczyk kl. Vb, Jakub Dróżdż kl. Vb najwyższa lokata- II miejsce,  Anna Wójcik kl. Vb, Dominika Żyła kl. Vb, Michał Baryła kl. VIa, Aleksander Kręgiel kl. VIa, Nel Trelowska kl. VIa, Mieszko Mazurek kl. VIa, Milena Sznober kl. VIb, Natasza Mazik kl. VIb,  Zofia Kotas kl. VIb,  Zuzanna Majocha kl. VIb, Tymon Berestecki kl. VIb,
opiekun mgr Edyta Niewczas

Ogólnopolskie Dyktando Szkolne CES

ogólnopolski

Natalia Nawrocka kl. Vc – laureat, Nel Trelowska kl. VIa – wyróżnienie,
opiekun mgr Katarzyna Głębiewska

Jakub Dróżdż kl. Vb – laureat,
opiekun mgr Ewa Bogdał

V Międzyszkolny Konkurs Recytatorski „Humor w literaturze
dla dzieci”

miejski

Julia Nocuń kl. VIa - I miejsce,
opiekun mgr Katarzyna Głębiewska

I Międzyszkolny Konkurs z Języka Polskiego „Czy znasz swój język ojczysty?"

miejski

Alicja Prokop kl. VIa - wyróżnienie, Natalia Nawrocka kl.Vc  - wyróżnienie,
opiekun mgr Katarzyna Głębiewska

XVIII Międzyszkolny Konkurs Recytatorski „Szlakiem niepodległości”

miejski

Julia Nocuń kl. VIa  - II miejsce,
opiekun mgr Katarzyna Głębiewska

Powiatowy Konkurs Ortograficzny „Dyktando z Szancerem”

powiatowy

Jakub Dróżdż kl. Vb -  I miejsce,
opiekun mgr Ewa Bogdał

Natalia Nawrocka kl. Vc  - III miejsce,
opiekun mgr Katarzyna Głębiewska

XI Powiatowy Konkurs Historii Ojczystej i Historii Sztuki „Idea pokrzepienia serc w twórczości Jana Matejki. W 100. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości”

powiatowy

Kacper Sucharkiewicz kl. IIIa gimnazjum  - I miejsce w kategorii prezentacja multimedialna,
opiekun mgr Renata Gajda

XI Międzyszkolny Konkurs Recytatorski Poezji Niemieckojęzycznej

miejski

Gabriela Rataj kl. IIIa gimnazjum - II miejsce,
opiekun mgr Magdalena Kempa

VI Regionalny Konkurs Piosenki Niemieckojęzycznej „Jeder kann singen”

miejski

Wyróżnienie zdobył zespół wokalny z klasy IIIc gimnazjum w składzie: Arkadiusz Dłubak, Maja Grzyb, Natalia Portas-Pisarek, Mikołaj Kurek, Jakub Zatoń, Maciej Rogowski,
opieka mgr Magdalena Kempa, mgr Ewelina Brodzińska

I Powiatowy Konkurs Fotograficzny „Zima w oczach fizyka i chemika”

powiatowy

Katarzyna Mońka kl. VIIc – I miejsce,
opiekun mgr Anna Węgrzyn

XI Powiatowy Konkurs Poezji i Pieśni Patriotycznej

powiatowy

II miejsce w kategorii pieśń zdobył zespół wokalny z klasy VIIc w składzie: Amelia Brenneke , Hana Fijałkowska, Anna Głębocka, Honorata Molis, Katarzyna Mońka,
opiekun mgr Monika Itczak

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur  2018

międzynarodowy

Jakub Grabowski kl. IIa – wyróżnienie, opiekun Marzena Poterek

Szymon Chłąd kl.  IIa – wyróżnienie, opiekun Marzena Poterek

Jan Załęcki kl.   IIa – wyróżnienie, opiekun mgr Marzena Poterek

Wiktor Wypych  kl. IIId – wyróżnienie, opiekun mgr Dorota Wójcik

Sonia Borczyk kl. IIIa – wyróżnienie, opiekun mgr Małgorzata Złotorowicz

Michał Flak kl. IVa – wyróżnienie, opiekun mgr Joanna Bromek

Kamil Smugowski kl. Va – wyróżnienie, opiekun mgr Dorota Stafaniewicz vel Stachowicz

Jakub Dróżdż kl. Vb – wyróżnienie,  opiekun mgr Dorota Stafaniewicz vel Stachowicz

Piotr Krzywda kl. Va – wyróżnienie, opiekun mgr Dorota Stafaniewicz vel Stachowicz

Hubert Jasnos kl. VIb – wynik bardzo dobry, opiekun mgr Agnieszka Kaleta

Aleksander Kręgiel kl. VIa – wyróżnienie, opiekun mgr Dorota Stafaniewicz vel Stachowicz

Zuzanna Majocha kl. VIb – wyróżnienie, opiekun mgr Agnieszka Kaleta

Oliwier Peryga kl. VIb – wyróżnienie, opiekun mgr Agnieszka Kaleta,

Adam Wielgórka kl. VIIa – wynik bardzo dobry,  opiekun mgr Joanna Bromek

Olivia Rogóż kl. VIIb – wyróżnienie, opiekun mgr Dorota Stafaniewicz vel Stachowicz

Jakub Lewański kl. VIIc – wyróżnienie, opiekun mgr Joanna Bromek

Antoni Jaworski kl.  IIc gimnazjum – wynik bardzo dobry, opiekun mgr Ewa Szajbel

Kamil Kasperski kl. IIc gimnazjum – wyróżnienie, dobry, opiekun mgr Ewa Szajbel

Powiatowy Konkurs „OMNIBUS”.

powiatowy

Hubert Jasnos kl. VIb  - I miejsce

Tymon Żak kl. VIb – II miejsce

Zofia Kotas kl. VIb – III miejsce,

opieka mgr Agnieszka Kaleta, mgr Edyta Niewczas, mgr Elżbieta Chęcińska

Międzyszkolny Konkurs Matematyczny „Jeden z dziesięciu”

miejski

Hubert Jasnos kl. VIb – I miejsce,
opiekun mgr A. Kaleta

Ogólnopolski Konkurs Albus

ogólnopolski

Język angielski:

Amelia Adamczyk kl. IVc – dyplom laureata, nagroda książkowa,
opiekun mgr Barbara Trajdos

Maja Słomian kl. VIIa – dyplom laureata, opiekun mgr Katarzyna Stefańczyk

Bartosz Gruca kl. IId gimnazjum – wyróżnienie, opiekun mgr Izabela Bartelt-Adamczyk

Natalia Ostrowska  kl. IIc gimnazjum – wyróżnienie, opiekun mgr Izabela Bartelt-Adamczyk

Matematyka:

Hubert Jasnos kl. VIb - dyplom laureata, nagroda książkowa, opiekun mgr Agnieszka Kaleta

Olga Kotusiewicz kl. VIIa – dyplom laureata, nagroda książkowa, opiekun mgr Joanna Bromek

Adam Wielgórka kl. VIIa – dyplom laureata, nagroda książkowa, opiekun mgr Joanna Bromek

Maja Słomian kl. VIIa – dyplom laureata, nagroda książkowa, opiekun mgr Joanna Bromek

Olivia Rogóż kl. VIIb – dyplom laureata, opiekun mgr  Dorota Stafaniewicz vel Stachowicz

Maja Majewska kl. VIIa – dyplom laureata, opiekun mgr Joanna Bromek

Jakub Lewański kl. VIIc – dyplom laureata, opiekun mgr Joanna Bromek

Antoni Jaworski kl. IIc gimnazjum – dyplom laureata, opiekun mgr Ewa Szajbel

Kamil Kasperski kl. IIc gimnazjum – dyplom laureata, opiekun mgr Ewa Szajbel

Bartłomiej Wróż kl. IIe gimnazjum – dyplom laureata, opiekun mgr Agnieszka Kaleta

Patryk Moll kl.  IIIa gimnazjum – dyplom laureata, opiekun mgr Ewa Szajbel

Arkadiusz Dłubak kl. IIIc gimnazjum – dyplom laureata, opiekun mgr Joanna Bromek

Karol Skóra kl. IIIb gimnazjum – dyplom laureata, opiekun mgr Ewa Szajbel

Stanisław Całus kl. IIe gimnazjum – wyróżnienie,  opiekun mgr Agnieszka Kaleta

Aleksandra Konopka kl. IIIa gimnazjum – wyróżnienie, opiekun mgr Ewa Szajbel

Mikołaj Wiora kl. IIIa gimnazjum – wyróżnienie, opiekun mgr Ewa Szajbel

Wiktoria Oczkowicz kl. VIIc – wyróżnienie, opiekun mgr Joanna Bromek

Nagroda Prezydenta Miasta Częstochowy

 

Antoni Jaworski kl. IIc gimnazjum

Kamil Kasperski kl. IIc gimnazjum

Jan Ochmański kl. IIe gimnazjum

Adam Wielgórka kl. VIIa

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Kolorowa skarpetka – symbol niepasującego chromosomu tolerancji
i zrozumienia”

ogólnopolski

Irmina Drabas kl. IId gimnazjum – II miejsce,
opiekun mgr Alina Witczak

II Muzealny Konkurs Fotograficzny „Jurajska przyroda w obiektywie”

 

Bartosz Żaczek kl. IIIb gimnazjum - I miejsce

Oliwia Konarska  kl. IIIc gimnazjum - II miejsce,
opiekun mgr Alina Witczak

V Powiatowy Konkurs z Języka Angielskiego

powiatowy

Maja Grzyb kl. IIIc gimnazjum – I miejsce

Julia Kistela kl. IIIc gimnazjum – III miejsce,
opiekun mgr Katarzyna Stefańczyk

Powiatowy Konkurs Recytatorski Poezji Angielskiej „English Poetry”

powiatowy

Weronika Burza kl. VIb – III miejsce,
opiekun mgr Iwona Nędzyńska-Mól

XVII Powiatowy Międzyszkolny Konkurs „Matematyka w banku”

powiatowy

Kamil Kasperski kl. IIc gimnazjum i Natalia Ostrowska kl. IIc gimnazjum – II miejsce,
opiekun mgr Ewa Szajbel

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy
z Matematyki

wojewódzki

Adam Wielgórka kl. VIIa – finalista konkursu,
opiekun mgr Joanna Bromek

 

Rok szkolny 2017/18 - semestr I (kliknij aby rozwinąć)

 

Nazwa konkursu

Ranga konkursu

Miejsce jakie zajął/zajęli uczniowie

Ogólnopolski Konkurs Multitest 2017

Historia kl. II gimnazjum

ogólnopolski

Jan Ochmański, kl. IIe - dyplom laureata, opiekun mgr Mariola Szymurska

Ogólnopolski Konkurs Multitest 2017

Język angielski kl. II gimnazjum

ogólnopolski

Bartosz Gruca,  kl. IId - wyróżnienie,
opiekun mgr Izabela Bartelt Adamczyk

Maja Stefańczyk, kl. IIa - wyróżnienie,
opiekun mgr Izabela Bartelt Adamczyk

Ogólnopolski Konkurs Multitest 2017

Język angielski kl. III gimnazjum

ogólnopolski

Julia Kistela, kl. IIIc  - wyróżnienie, opiekun mgr Katarzyna Stefańczyk

Ogólnopolski Konkurs Multitest 2017

Język angielski kl.  IV

ogólnopolski

Amelia Adamczyk, kl. IVc -  dyplom laureata, opiekun mgr Barbara Trajdos

Ogólnopolski Konkurs Multitest 2017

Język angielski kl. VII

ogólnopolski

Maja Słomian, kl. VIIa - wyróżnienie, opiekun mgr Katarzyna Stefańczyk

Olga Kotusiewicz, kl. VIIa - wyróżnienie, opiekun mgr Katarzyna Stefańczyk

Ogólnopolski Konkurs Multitest 2017

Matematyka kl. II gimnazjum

ogólnopolski

Kamil Kasperski, kl. IIc – dyplom laureata, opiekun mgr Ewa Szajbel

Bartłomiej Wróż, kl. IIe -  dyplom laureata, opiekun mgr Agnieszka Kaleta

Antoni Jaworski, kl.  IIc -  wyróżnienie, opiekun mgr Ewa Szajbel

Natalia Ostrowska, kl.  IIc -  wyróżnienie, opiekun mgr Ewa Szajbel

Jan Ochmański, kl. IIe -  wyróżnienie, opiekun mgr Agnieszka Kaleta

Ogólnopolski Konkurs Multitest 2017

Matematyka kl. III gimnazjum

ogólnopolski

Patryk Moll, kl. IIIa – wyróżnienie, opiekun mgr Ewa Szajbel

Arkadiusz Dłubak, kl. IIIc – wyróżnienie, opiekun mgr Joanna Bromek

Ogólnopolski Konkurs Multitest 2017

Matematyka kl. VII

ogólnopolski

Oliwia Rogóż, kl. VIIb - dyplom laureata

Olga Kotusiewicz, kl. VIIa - dyplom laureata

Adam Wielgórka, kl. VIIa - wyróżnienie

Maja Słomian, kl. VIIa - wyróżnienie

Maja Majewska, kl. VIIa - wyróżnienie

Anna Głębocka, kl. VIIc - wyróżnienie,

opiekun mgr Joanna Bromek

Wojewódzki Konkurs Literacki
„Antologia poezji dziecięcej”

wojewódzki

Dawid Rybak, kl. III gimnazjum – laureat, opiekun mgr Ewa Bogdał

Międzyszkolny Konkurs  Plastyczny
„Wesoła dynia”

miejski

Antonina Rozpondek, kl.3b - III miejsce, opiekun mgr Bogumiła Skubała

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny
„Pora na książkę”

miejski

 Maja Zabochnicka, kl. IIIb – wyróżnienie,  opiekun mgr Bogumiła Skubała

Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny „Spotkanie z jeżykiem Jerzykiem”

miejski

Kaja Erdman, kl. IIIb - III miejsce, opiekun mgr Bogumiła Skubała

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy
z Matematyki

wojewódzki

Adam Wielgórka, kl. VIIa – finalista, opiekun mgr Joanna Bromek

Dyktando Niepodległościowe
„Po polsku o historii”

wojewódzki

Aleksandra Konopka, kl. IIIa – finalistka, opiekun mgr Iwona Knysak

Wiktoria Nadolska, kl. IIc, Antoni Jaworski, kl. IIc, Maja Stefańczyk,
kl. IIa – finaliści, opiekun mgr Magdalena Walocha

Powiatowy Konkurs na Szkolne Izby Pamięci i Tradycji Narodowej w kategorii „Budujemy szkolne izby pamięci narodowej"

powiatowy

Uczniowie klas piątych i szóstych - I miejsce, opiekunowie mgr Katarzyna Głębiewska, Elżbieta Chęcińska

Międzyszkolny Konkurs Recytatorski „Brzechwałki”

miejski

Julia Nocuń,  kl. VIa - I miejsce, opiekun mgr Katarzyna Głębiewska

Stanisław Puto, kl. VIa - II miejsce, opiekun mgr Katarzyna Głębiewska

IX Wojewódzki Konkurs Poetycki „Pamięci Haliny Poświatowskiej” 

wojewódzki

Nadia Banasiak, kl.  IIIa – II miejsce, opiekun mgr Iwona Knysak

Powiatowy Konkurs Literacki „Tacy sami mimo wszystko – niepełnosprawni wśród nas”

 

powiatowy

Mateusz Dawid, kl.  IId – wyróżnienie, opiekun  mgr Magdalena Walocha

V Powiatowy  Konkurs Plastyczny
„W oczekiwaniu na pierwszą gwiazdkę”

powiatowy

 Natalia Ułanek, kl. IIIb – wyróżnienie,

 opiekun mgr Bogumiła Skubała

Miejski Konkurs „Bezpieczna droga do szkoły”

miejski

Wiktoria Długosz, kl. IIId - I miejsce

Nikola Chwastek, kl. IIId – wyróżnienie, opiekun mgr Dorota Wójcik

Miejski Konkurs Plastyczny „Kim chcę zostać, gdy dorosnę?”

miejski

 Wiktoria Długosz, kl. IIId - I miejsce

 Otylia Banaszkiewicz, kl. IIId - wyróżnienie, opiekun mgr Dorota Wójcik

Miejski Konkurs Kolęd i Pastorałek
„Na Anielską Nutę”

miejski

Otylia Banaszkiewicz, kl. IIId - I miejsce

Amelia Łuczenko, kl.  IIId - II miejsce, opiekun mgr Dorota Wójcik

IV Powiatowy Konkurs Literacki
„Świat wykreowany”

powiatowy

Mateusz Dawid, kl.  IId – I miejsce, opiekun mgr Magdalena Walocha

IX Powiatowy Konkurs Literacko -  Plastyczny na Komiks „Internet nie jest niczym złym, lecz trzeba mądrze obchodzić się z nim”

powiatowy

Nadia Nawrocka, kl. Vc – II miejsce, opiekun mgr Katarzyna Głębiewska

Wojewódzkie Igrzyska Dzieci w Szachach

wojewódzki

Filip Rogóż, Kamil Sroka, Emilia Egeman, Olga Blochlińska – III miejsce, opiekun mgr Bogusław Snarski

Miejskie Igrzyska Dzieci w Szachach

miejski

Marta Kot, Filip Rogóż, Kamil Sroka, Emilia Egeman – Mistrzowie Częstochowy w szachach, opiekun mgr Bogusław Snarski

Otwarte Mistrzostwa Częstochowy

w Szachach Szybkich

ogólnopolski

Emilia Egeman – II miejsce

Marta Kot – IV miejsce, opiekun mgr Bogusław Snarski

Międzyszkolny Konkurs Recytatorski „Brzechwałki”

miejski

Lena Nocuń, kl. Ib – wyróżnienie, opiekun mgr Sylwia Jura

VIII Powiatowy Konkurs Piosenki Religijnej „Cecyliada”

powiatowy

Wiktoria Oczkowicz, kl. VIIb – III miejsce, opiekun mgr Barbara Rek

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Najpiękniejsza ozdoba choinkowa”

miejski

Łukasz Krzentowski, kl. Ic - II miejsce, opiekun mgr Ewa Krajewska

IX Powiatowy Konkurs Plastyczny
„Anioły Stróże małe i Duże”

powiatowy

Irmina Drabas, kl. IId - I miejsce

Jolanta Buczkowska, kl. IIb - opiekun mgr Alina Witczak

Powiatowy Konkurs Fotograficzny
„W poszukiwaniu cudów natury”

powiatowy

Katarzyna Mońka,  kl. VIIc  - wyróżnienie, opiekun mgr Alina Witczak

Konkurs Plastyczny „Namaluj wielojęzyczność”

miejski

Aleksandra Trenda, kl. VIIb – wyróżnienie, opiekun mgr Alina Witczak

 

Rok szkolny 2016/17 - semestr II (kliknij aby rozwinąć)

 

Placówka

Nazwa konkursu

Ranga konkursu

Miejsce jakie zajął/zajęli uczniowie

Szkoła Podstawowa
nr 29 w Częstochowie

                          

Powiatowy Konkurs Czytelniczy „Rymowane-malowane. Moje spotkanie z książką”

powiatowy

Patrycja Jackowska, kl. Va - II miejsce, opiekun mgr Katarzyna Głębiewska

Natalia Nawrocka, kl.IVc - wyróżnienie, opiekun mgr Katarzyna Głębiewska

Powiatowy Konkurs Kaligraficzny „O Pióro Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 24 w Częstochowie”

powiatowy

Anna Wójcik kl.IVb - wyróżnienie, opiekun mgr Katarzyna Głębiewska

Międzyszkolny Konkurs Recytatorski „Poezja Juliana Tuwima”

miejski

Julia Nocuń, kl. Va – I miejsce, opiekun mgr Katarzyna Głębiewska

Stanisław Puto, kl. Va – II miejsce, opiekun mgr Katarzyna Głębiewska

Międzyszkolny Konkurs Literacki „Święta Bożego Narodzenia w moim domu”

miejski

Marta Kot, kl. IVc – III miejsce, opiekun mgr Katarzyna Głębiewska

Julia Nocuń, kl. Va -  wyróżnienie, opiekun mgr Katarzyna Głębiewska

Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny „O pióro Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 52 w Częstochowie”

miejski

Natalia Nawrocka, kl.IVc – I miejsce, opiekun mgr Katarzyna Głębiewska

Międzyszkolny Konkurs Recytatorski „Zima, zima”

miejski

Julia Nocuń, kl. Va – II miejsce, opiekun mgr Katarzyna Głębiewska

Międzyszkolny Konkurs Recytatorski „Humor w literaturze dla dzieci”

miejski

Julia Nocuń, kl. Va – II miejsce, opiekun mgr Katarzyna Głębiewska

Przegląd Małych Form Teatralnych ,,Młodość bez uzależnień” pod patronatem Prezydenta Miasta Czestochowy miejski Michał Baryła, Patrycja Jackowska, Natalia Kazibudzka, Hubert Kulejewski, Julia Nocuń, Magdalena Naumik, Izabela Okręglicka, Katarzyna Pacak, Zuzanna Pradela, Alicja Prokop, Maja Rytkowska, Stanisław Puto, Nel Trelowska,  Natalia Tomzik, Marcel Mielczarek, Olga Blochlinska.- I miejsce, opiekun Katarzyna Głębiewska
Międzyszkolny Konkurs Piosenki „Raz na Ludowo” miejski Katarzyna Pacak, kl. Va  - wyróżnienie, opiekun Agnieszka Janiszewska - Wypych

Ogólnopolski Konkurs pt. „DBI Reporter" organizowanym przez portal edukacyjny sieciaki.pl

ogólnopolski

Weronika Swodczyk, Maja Majewska, Maria Bogdał, Karolina Dobosz i Olga Kotusiewicz klasa VI a – II miejsce, opiekun Agnieszka Czerwińska

Ogólnopolski Konkursie Grafiki Komputerowej „Lepszy Internet - Stwórzmy Go Razem"

ogólnopolski

Jakub Dróżdż  IVb -  wyróżnienie, opiekun Agnieszka Czerwińska

Konkurs Komputerowy „Moja kartka walentynkowa"

powiatowy

Joanna Parzonka IVb – wyróżnienie, opiekun Agnieszka Czerwińska

Międzyszkolny Konkurs na prezentację multimedialną „Z biegiem Wisły"

miejski

Katarzyna Mońka VIc - wyróżnienie, opiekun Agnieszka Czerwińska

Igrzyska Młodzieży Szkolnej Szkół Podstawowych

miejski

Halowe Zawody LA:

Tony Xerxa, Maciej Sadkowski, Jakub Glajzner, Dawid Ułamek, Filip Juretko -  II miejsce drużynowo, opiekun Iwona Górawska

Tony Xerxa -  I miejsce indywidualnie w  biegu  na 600m, opiekun Iwona Górawska

Maja Kryczało -  III miejsce indywidualnie w Trójskoku, opiekun Iwona Górawska

Łyżwiarstwo:

Maciej Sadkowski, Marcel Polanowski- Pacak, Tony Xerxa, Dawid Ułamek - II miejsce drużynowo, opiekun Iwona Górawska

Maciej Sadkowski – II miejsce indywidualnie, opiekun Iwona Górawska

Tenis Stołowy

Oliwier ,Peryga, Tymon Żak  - II miejsce, opiekun Dorota Szlubowska

Konkurs Recytatorski  Jan Paweł II

wojewódzki

Julia Nocuń -  I miejsce, opiekun Barbara Rek

Olimpiada Wiedzy Archimedes Plus- Matematyka.
Plus 2016

ogólnopolski

Gołębska Klaudia - laureat V stopnia, Jaworska Pola - laureat I stopnia,

Sznober Joanna - laureat III stopnia, opiekun Ewa Krajewska

Kręgiel Aleksander - laureat V stopnia, Jasnos Hubert -  laureat III stopnia, Kotusiewicz Olga - laureat IV stopnia, Swodczyk Weronika - laureat IV stopnia, Słomian Maja - laureat IV stopnia, Wielgórka Adam - laureat I stopnia, opiekun Eliza Kozerska

Rogóż Oliwia - laureat III stopnia, opiekun Damian Pytel

Konkurs Matematyczny KANGUR 2017

międzynarodowy

Borczyk Sonia - wyróżnienie, Kardczyk Zofia - wyróżnienie, opiekun Małgorzata Złotorowicz

Dróżdż Jakub - wyróżnienie, Rogóż Oliwia - bardzo dobry wynik, opiekun Damian Pytel

Kręgiel Aleksander- wyróżnienie, Krzypkowski Paweł - wyróżnienie, Jasnos Hubert - bardzo dobry wynik, Wielgórka Adam - bardzo dobry wynik, Kotusiewicz Olga - wyróżnienie, opiekun Eliza Kozerska

IX Konkurs Języka Angielskiego BRAINIAK

powiatowy

Maja Słomian -  I miejsce, Adam Wielgórka  -  I miejsce, opiekun Iwona Nędzyńska- Mól

Konkurs Matematyczno- Przyrodniczy
,,Ino mi się nie zgub… Góry Polski”

powiatowy

Adam Wielgórka, Olga Kotusiewicz – III miejsce, opiekun Edyta Chłąd

Konkurs Wokalny ,,Kolorowy mikrofon”

powiatowy

Julia Wolbiś – I miejsce, opiekun Monika Itczak

Katarzyna Pacak - wyróżnienie, opiekun Monika Itczak

Konkurs Wokalny ,, Marcowe nutki”

powiatowy

Julia Wolbiś – III miejsce, opiekun Monika Itczak

Konkurs Piosenki  Religijnej ,,Cecyliada”

powiatowy

Wiktoria Oczkowicz, Weronika Swodczyk – III miejsce, opiekun Barbara Rek

V Regionalny Konkurs Plastyczny ,,Kot marzeń”

miejski

Dominik Fabryczny – II miejsce, opiekun Sylwia Jura

Samuel Bozzo – I miejsce, opiekun Sylwia Jura

Konkurs Recytatorski ,,Wiersze pozytywnie zakręcone”

miejski

Marcelina Mazurek – III miejsce, opiekun Ewa Krajewska

Konkurs Plastyczny ,,Stroik wielkanocny”

miejski

Marcelina Mazurek – wyróżnienie, opiekun Ewa Krajewska

Konkurs Ortograficzny ,,Dyktuś 2017”

miejski

Joanna Szober – wyróżnienie, opiekun Ewa Krajewska

Konkurs Czytelniczy ,,Abecadło”

ogólnopolski

Joanna Sznober, Antoni Kozłowski, Paweł Sikorski – wyróżnienie, opiekun Ewa Krajewska

Konkurs Ortograficzny ,,Ortografek”

ogólnopolski

Joanna Szober – wyróżnienie, opiekun Ewa Krajewska

Konkurs Ortograficzny ,,Dyktando
( nie tylko)dla Mistrzów”

ogólnopolski

Pola Jaworska, Joanna Szober – laureaci

Hanna Nieczyporuk – wyróżnienie, opiekun Ewa Krajewska

Konkurs Plastyczny ,,Laurka dla babci”

ogólnopolski

Tymoteusz Tichoruk – III miejsce, opiekun Ewa Krajewska

Konkurs Plastyczny ,,Kartka wielkanocna”

ogólnopolski

Tymoteusz Tichoruk – wyróżnienie, opiekun Ewa Krajewska

Konkurs Przedmiotowy ,,Matematyka”

ogólnopolski

Pola Jaworska, Antoni Kozłowski, Joanna Sznober, Gabriela Parzonka, Ewa Lutak – laureaci, opiekun Ewa Krajewska

Konkurs Przedmiotowy ,,Matematyka”

ogólnopolski

Joanna Sznober, Pola jaworska, Gabriela Parzonka, Paweł Sikorski, Tymoteusz Tichoruk, Hanna Nieczyporuk, Klaudia Gołębska, opiekun Ewa Krajewska

Drużynowe Mistrzostwa Śląska Juniorów
w Szachach

wojewódzki

Marta Kot – II miejsce drużynowo, opiekun Bogusław Snarski

Konkurs Kulinarny ,,Zdrowie na talerzu" powiatowy

Olivia Rogóż, Wiktoria Oczkowicz  - I miejsce, opiekun Ewa Latos, Edyta Niewczas

Hanna Fijałkowska, Katarzyna Mońka -  III miejsce, opiekun Ewa Latos, Edyta Niewczas

Marcin Terlecki, Agata Swodczyk - III miejsce, opiekun Ewa Latos, Edyta Niewczas

 

Rok szkolny 2016/17 - semestr I (kliknij aby rozwinąć)

 

Placówka

Nazwa konkursu

Ranga konkursu

Miejsce jakie zajął/zajęli uczniowie

Szkoła Podstawowa
nr 29 w Częstochowie

 

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny ,,Misie znane i lubiane”

miejski

Kaja Erdman kl.IIb – II miejsce, opiekun p. Bogumiła Skubała

Miejski Konkurs Grafiki Komputerowej ,,Jesienny zwierzyniec”

miejski

Filip Miodek -  II miejsce, opiekun p. Bogumiła Skubała

Miejski Konkurs Plastyczny ,,Bukiet Jesienny”

miejski

Otylia Banaszkiewicz kl. IId -  III miejsce, opiekun p. Dorota Wójcik

Ogólnopolski Test Ortograficzny

ogólnopolski

Otylia Banaszkiewicz kl.IId – 8 miejsce, opiekun p. Dorota Wójcik 

Bartosz Gajda kl.IId – 11 miejsce, opiekun p. Dorota Wójcik 

Olimpiada Wiedzy Archimedes Plus

ogólnopolski

Pola Jaworska kl.IIIc – laureat I stopnia, opiekun p. Ewa Krajewska

Joanna Sznober kl.IIIc – laureat III stopnia, opiekun p. Ewa Krajewska

Klaudia Gołębska kl.IIIc – laureat V stopnia, opiekun p. Ewa Krajewska 

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny ,,Bukiet Pani Jesieni”

miejski

Joanna Sznober kl.IIIc – III miejsce, opiekun p. Ewa Krajewska

”Od przedszkolaka do starszaka”

powiatowy

Gabriela Parzonka -  laureat III stopnia, opiekun p. Ewa Krajewska

Ogólnopolski Konkurs Ortograficzny

ogólnopolski

Kamil Grabara kl.IIIa – II lokata, opiekun p. Sylwia Jura

Międzyszkolny Konkurs Recytatorski ,,Zwierzęta wśród nas”

miejski

Dominika Kaczorowska kl. IIIa – III miejsce (miejski), opiekun p. Sylwia Jura

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny ,,Soward”: ,,Pani Jesień”

miejski

Nadia Drewniak kl.IIIa – I miejsce, opiekun p. Sylwia Jura

Milena Łukasiak kl.IIIa – wyróżnienie, opiekun p. Sylwia Jura

XI Powiatowy Konkurs Plastyczny ,,Malowane plasteliną”

miejski

Weronika Zawieja kl. IIIa – III miejsce, opiekun p. Sylwia Jura

XV Powiatowy Konkurs Plastyczny ,,Tradycyjne Ozdoby Choinkowe”

Stella Drewniak kl.IIIa – I miejsce, opiekun p. Sylwia Jura

Jakub Królak kl. IIIa – I miejsce, opiekun p. Sylwia Jura

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z matematyki dla szkół podstawowych

rejonowy

Adam Wielgórka VIa – kwalifikacja do II etapu, opiekun p. Eliza Kozerska

Powiatowy Konkurs ,, The true face of Shakespeare”

powiatowy

Lena Suchecka IVc – wyróżnienie, opiekun p. Iwona Nędzyńska –Mól

Maja Suchecka VIb – III miejsce, opiekun p. Anna Michalska

Międzyszkolny Konkurs  na kartkę bożonarodzeniową w języku angielskim

miejski

Maja Kryczało VIb – I miejsce

Patrycja Zasępa VIb – II miejsce, opiekun p. Anna Michalska 

Ogólnopolski Test Ortograficzny

ogólnopolski

Natalia Nawrocka kl. IVc – tytuł laureata IX stopnia, opiekun p. Katarzyna Głębiewska

Międzyszkolny Konkurs Literacki na opowiadanie ,,Jesienią na Jurze straszy”

miejski

Julia Nocuń Va – I miejsce, opiekun p. Katarzyna Głębiewska

Nel Trelowska Va – III miejsce, opiekun p. Katarzyna Głębiewska

Międzyszkolny Konkurs Recytatorski ,,Brzechwałki”

miejski

Julia Nocuń Va – II miejsce, opiekun p. Katarzyna Głębiewska

Julia Brenneke IVb – III miejsce, opiekun p .Katarzyna Głębiewska

Stanisław Puto Va – wyróżnienie, opiekun p. Katarzyna Głębiewska

Powiatowy Konkurs Piosenki Religijnej ,,Cecyliada”

powiatowy

Weronika Swodczyk VIa i Wiktoria Oczkowicz VIb – III miejsce, opiekun p. Barabara Rek

Młodzieżowe Igrzyska Młodzieży  Szkolnej Szkół Podstawowych w Mini Koszykówce chłopców

miejski

IV miejsce: Piotr Nowodworski VIc, Mikołaj Królak VIc, Marcel Polanowski – Pacak VIc, Jakub Drewniak VIc, Jakub Kulawiak VIc, Michał Kuźmiński VIc, Jakub Lewański VIc, Kordian Kaczmarek VIb, Dawid Ułamek VIb, Maciej Sadkowski VIb, Karol Barbirato VIb, Aleksander Całus VIb, Igor Matuszewski VIb, Oliwier Peryga Vb, opiekun p. Dorota Szlubowska 

Turniej Rugby Tag

miejski

Tony Xerxa VIc, Piotr Nowodworski VIc, Nadia Dacewicz VIc, Maciej Sadkowski VIb, Dawid Ułamek VIb, opiekun p. Iwona Górawska 

Igrzyska Młodzieży Szkolnej Szkół Podstawowych w szachach

miejski 

Emilia Egeman Vb, Filip Rogóż IVc, Jakub Lewański  VIc, Marta Kot IVc – V miejsce, opiekun p. Bogusław Snarski 

Grand Prix w Klasyfikacji Generalnej XXV edycji

miejski

Emilia Egeman Vb – V miejsce, opiekun p. Bogusław Snarski

VII Otwarte Mistrzostwa Częstochowy w Szachach Szybkich

miejski

Marta Kot IVc – IV miejsce, opiekun p. Bogusław Snarski

Osiągnięcia sportowe w roku szkolnym 2015/2016 (kliknij aby rozwinąć)

 

Placówka
Nazwa zawodów Ranga zawodów Uczestnicy
Szkoła Podstawowa nr 29 w Częstochowie Igrzyska Młodzieży Szkolnej - szachy dziewcząt – indywidualnie - półfinał wojewódzki III miejsce - Emilia  Egeman - IV b
Igrzyska Młodzieży Szkolnej Szkół Podstawowych, Halowe Zawody LA miejskie

III miejsce Olga Mielczarek VIc- rzut piłką lekarską
III miejsce Bartosz Gruca Via - bieg na 60 m


opiekun mgr Iwona Górawska

Noworoczny Turniej Mini Piłki Koszykowej Chłopców miejskie

III miejsce- Nikodem Stelmaszczyk VIa, Stanisław Całus VIb, Kacper Trelowski VIc, Kacper Tomasik VIc, Dawid Ułamek Vb, Kordian Kaczmarek Vb, Jakub Drewniak, Piotr Nowodworski Vc, Mikołaj Królak, Jakub Kulawiak Vb, Marcel Polanowski-Pacak Vc, Jakub Lewański Vc

opiekun Dorota Szlubowska

Igrzyska Młodzieży Szkolnej - szachy dziewcząt- drużynowo - półfinał wojewódzki I miejsce - Emilia Egeman - IV b, 
Marta  Kot - III c
Finał Igrzysk  Młodzieży Szkolnej woj. śląskiego - szachy dziewcząt -  drużynowo wojewódzkie IX miejsce -  Emilia Egeman - IV b, Marta  Kot - III c
Igrzyska Młodzieży Szkolnej – szachy dziewcząt - drużynowo miejskie I miejsce - Emilia Egeman -  IV b, Marta  Kot - III c
I Ogólnopolski Turniej Szachowy - dziewcząt ogólnopolskie III miejsce - Emilia  Egeman - IV b
Igrzyska Młodzieży Szkolnej – tenis stołowy – chłopców rejonowe

VII miejsce -Tymon Żak - IV b, Bartosz  Gruca – 
VI a, Antoni  Jaworski  - VI b

opiekun: mgr Dorota Szlubowska

Igrzyska Młodzieży Szkolnej – tenis stołowy – drużynowo chłopcy miejskie

II miejsce - Tymon Żak - IV b, Bartosz  Gruca -    VI a,  Antoni  Jaworski – VI b

opiekun: mgr Dorota Szlubowska

Igrzyska Młodzieży Szkolnej – tenis stołowy – chłopców indywidualnie miejskie

IV miejsce –
Tymon  Żak – IV b

opiekun: mgr Dorota Szlubowska

Igrzyska Młodzieży Szkolnej – badminton -   chłopców miejskie

IV miejsce – Kacper Trelowski, Mateusz Rogala - VI a

opiekun: mgr Iwona Górawska

Igrzyska Młodzieży Szkolnej - badminton -   chłopców - indywidualnie miejskie II miejsce - Kacper Trelowski  - VI c,  opiekun: mgr Iwona Górawska
Igrzyska Młodzieży Szkolnej - piłka koszykowa                      - chłopców miejskie

IV miejsce – Bartosz Gruca - VI a, Nikodem Stelmaszczyk - VI a, Stanisław Całus - VI b, Kacper Tomasik  - VI c, Kacper Trelowski  -VI c, Kordian Kaczmarek -V b, Dawid Ułamek - V b, Jakub Drewniak - V c, Mikołaj Królak - V c, Michał Kuźmiński - V c Jakub Lewański - V c, Piotr Nowodworski - Vc, Marcel Pacak - V c

opiekun: mgr Dorota Szlubowska

Igrzyska Młodzieży Szkolnej - piłka nożna  - chłopców miejskie

V miejsce - Kacper Trelowski  - VI c, Kacper Tomasik -  VI c, Dawid Skrzydeł - VI c, Igor Stacherczak - VI c, Jan Wasilewski - VI c, Dawid Ułamek - V b, Maciej Sadkowski - V b, Kamil Głębocki - V c, Michał Kuźmiński - V c, Tony Xerxa - V c

opiekun; mgr Iwona Górawska

Igrzyska Młodzieży Szkolnej - łyżwiarstwo szybkie - chłopców miejskie IV- miejsce - Jakub Lewański - V c, Bartosz Gruca - VI a, Antoni Jaworski - VI b, Maciej Sładkowski - V b, Dawid Ułamek - V b
Igrzyska Młodzieży Szkolnej - pływanie miejskie I - miejsce - w stylu klasycznym - Piotr Nowodworski - V c
Ogólnopolskie Zawody w Dwuboju Nowoczesnym ogólnopolskie III - miejsce - Piotr Nowodworski – V c

Rok szkolny 2015/16 - semestr II (kliknij aby rozwinąć)

Placówka Nazwa konkursu Ranga konkursu Miejsce jakie zajął/zajęli uczniowie
Szkoła Podstawowa nr 29w Częstochowie Powiatowy Konkurs na Limeryk powiatowy I miejsce – Kacper Tomasik VI cwyróżnienie – Marta Flak VI copiekun: mgr Katarzyna Głębiewska
Konkurs Kulinarny „Zdrowie na talerzu” powiatowy I miejsce – Dawid Skrzydeł kl. VI c,Igor Stacherczak VI copiekunowie: mgr Ewa Latos,mgr Edyta Niewczas
II Powiatowy Konkurs Recytatorski Poezji Jana Pawła II powiatowy III miejsce - Nel Trelowska kl.IV aopiekunowie: mgr Katarzyna Głębiewska, mgr Barbara Rek
„Wielkanocna palma” powiatowy wyróżnienie – Blanka Godala kl. II aopiekun: mgr Sylwia Jura
Nagroda Prezydenta Miasta Częstochowy dla uczniów szczególnie uzdolnionych ------------------- Adam Wielgórka kl.Va
Ogólnopolski Konkurs Przyrodniczy „Galileo” ogólnopolski tytuł laureata:

Kacper Trelowski kl.VI c
Tymon Żak kl. IV b
Zofia Kotas kl. IV b
Tymon Berestecki kl. IV b

Opiekun: mgr Edyta Niewczas
Międzyszkolny Konkurs Recytatorski „Poezja Danuty Wawiłow” miejski I miejsce – Zuzanna Matuszczyk VI cwyróżnienie – Olga Mielczarek VI c
Powiatowy Konkurs Wokalno – Recytatorski „Wiosna wokół nas” powiatowy I miejsce – Natalia Tomzik IV aopiekun: mgr Aleksandra Trąbska
Międzynarodowy Konkurs Matematyczny międzynarodowy wyróżnienie – Agata Swodczyk,Jakub Dróżdż kl. III bopiekun: mgr Marzena Poterek
Konkurs Matematyczny „Mat” ogólnopolski Wielgórka Adam Va – laureat
Rogóż Olivia Vb - dobry wynik
Jasnos Hubert IVb - dobry wynik
opiekun – mgr Eliza Kozerska
Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Matematyki dla uczniów szkół podstawowych
     województwa śląskiego
wojewódzki Kasperski Kamil –laureatopiekun – mgr Eliza Kozerska
Konkurs Matematyczny „Galileo” ogólnopolski Jasnos Hubert IVb – laureat Wielgórka Adam Va – laureat Trelowska Nel (4a) – wyróżnienie Rogóż Olivia Vb – wyróżnienie Jaworski Antoni VIb – wyróżnienieopiekun – mgr Eliza Kozerska
Konkurs Logicznego Myślenia ogólnopolski Krzywda Piotr IIIa "Mistrz Logicznego Myślenia"
Jasnos Hubert IVb "Mistrz Logicznego Myślenia"
Wielgórka Adam Va "Mistrz Logicznego Myślenia"
Rogóż Olivia Vb "Mistrz Logicznego Myślenia"
Peryga Adrianna VIa "Ekspert Logicznego Myślenia"
Jaworski Antoni VIb "Mistrz Logicznego Myślenia"
Skrzydeł Dawid VIc "Ekspert Logicznego Myślenia"opiekun – mgr Eliza Kozerska
Konkurs Kangur Matematyczny międzynarodowy Wielgórka Adam Va - bardzo dobry wynik
Rogóż Oliwia Vb - bardzo dobry wynik
Jaworski Antoni VIb- bardzo dobry wynik
Krzypkowski Paweł IVa - wyróżnienie Jasnos Hubert IVb – wyróżnienie Wójcik Alicja VIa – wyróżnienie Kasperski Kamil VIb– wyróżnienieopiekun – mgr Eliza Kozerska
Olimpiada Wiedzy Archimedes.Plus - Matematyka.plus  XXV EDYCJA ogólnopolski Jasnos Hubert IVb - laureat I stopnia z wyróżnieniem
Jaworski Antoni VIb - laureat I stopnia z wyróżnieniem
Tomasik Kacper VIc -  laureat I stopnia z wyróżnieniem
Rogóż Olivia Vb - laureat I stopnia
Peryga Adrianna VIa - laureat I stopnia
Kasperski Kamil VIb- laureat I stopnia
Pacak Katarzyna IVa - laureat II stopnia
Peryga Oliwier IVb– laureat II stopnia
Hejduk Piotr VIb - laureat II stopnia
Majchrowska Aleksandra VIb - laureat II stopnia
Parzonka Jakub VIb - laureat II stopnia
Flak Marta VIc -  laureat II stopnia
Majocha Zuzanna IVb - laureat III stopnia
Wojtkowiak Zofia IVb - laureat III stopnia
Kotusiewicz Olga Va - laureat III stopnia
Wielgórka Adam Va - laureat III stopnia
Gruca Bartosz Via - laureat III stopnia
Athanasiou Natalia VIc - laureat III stopnia
Krzypkowski Paweł IVa - laureat IV stopnia
Majewska Maja Va - laureat IV stopnia
Wójcik Alicja VIa - laureat IV stopnia
Kręgiel Aleksander IVa- laureat V stopnia
Trelowska Nel IVa - laureat V stopnia
Kotas Zofia IVb - laureat V stopnia
Swodczyk Weronika Va - laureat V stopniaopiekun – mgr Eliza Kozerska
Konkurs Ortograficzny „Ortografek” ogólnopolski tytuł finalisty – Jakub Dróżdż kl. III bopiekun: mgr Marzena Poterek
Konkurs Czytelniczy „Abecadło” ogólnopolski tytuł finalisty – Jakub Dróżdż kl. III bopiekun: mgr Marzena Poterek
Konkurs Plastyczny „Plastuś” ogólnopolski wyróżnienie – Anna Wójcik III b, Joanna Hejduk III b, Marcin Terlecki III bopiekun: mgr Marzena Poterek
Konkurs Pieśni Ludowej miejski wyróżnienie - Joanna Parzonka III bopiekun: mgr Marzena Poterek
Konkurs Czytelniczy „Abecadło” ogólnopolski wyróżnienie – Joanna Sznober IIc, Antoni Kozłowski IIc, Pola Jaworska IIcopiekun: mgr Ewa Krajewska
Konkurs Plastyczny „Plastuś” ogólnopolski wyróżnienie – Klaudia Gołębska IIc, Wiktor Szajbel IIc, Stanisław Rogowski IIc, Julia Gęsiarz IIcopiekun: mgr Ewa Krajewska
Konkurs Matematyczny „Plusik” ogólnopolski wyróżnienie – Pola Jaworska IIcopiekun: mgr Ewa Krajewska
Konkurs Matematyczny „Mat” ogólnopolski dyplom uznania – Joanna Sznober IIc, Klaudia Gołębska IIcopiekun: mgr Ewa Krajewska
Konkurs Grafiki Komputerowej „Bezpieczny Internet zależy ode mnie” ogólnopolski wyróżnienie – Julia Rostkowska IIcopiekun: mgr Ewa Krajewska
Konkurs Ekologiczno – Plastyczny „Zrób coś z niczego…” miejski wyróżnienie – Gabriela Parzonka IIcopiekun: mgr Ewa Krajewska
Konkurs Plastyczny „Wielkanocna kartka” miejski I miejsce – Julia Rostkowska IIc,III miejsce – Joanna Sznober IIcopiekun: mgr Ewa Krajewska
„Ozdoby wielkanocne” powiatowy II miejsce – Joanna Sznober IIcopiekun: mgr Ewa Krajewska
Konkurs Matematyczny „Leon”(edycja wiosenna) ogólnopolski tytuł laureata – Pola Jaworskaopiekun: mgr Ewa Krajewska
Euronet 50/50 MAX Stowarzyszenie Gmin Polska Sieć „Energie Cities” oraz Urząd Miasta Częstochowa miejski I miejsce – klasa IIcopiekun: mgr Ewa Krajewska
Kangur Matematyczny międzynarodowy wyróżnienie - Oliwer Turek II aWiktor Sałaciński II aopiekun: mgr Sylwia Jura
„Alfik Matematyczny” ogólnopolski dobry wynik – Stanisław Rogowski II aopiekun: mgr Ewa Krajewska
V Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego: „Speak English & Have Fun"  miejski wyróżnienie – Natalia Golis II bopiekun: mgr Barbara Trajdos
Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego „Mistrz j. angielskiego” miejski Marta Kot III copiekun: mgr Barbara Trajdos
Konkurs Grafiki Komputerowej „Bezpieczny Internet zależy ode mnie” ogólnopolski III miejsce – Aleksander Mólopiekun: mgr Bożena Jędryszczak – Charuba
„Jem, co dobre” miejski wyróżnienie - Julia Wójcik Icopiekun: mgr Monika Itczak
„Muzycznie o miłości i przyjaźni” miejski wyróżnienie - Julia Wójcik Icopiekun: mgr Monika Itczak
Ogólnopolski Konkurs „Leon” ogólnopolski II miejsce – Piotr Krzywda IIIaopiekun: mgr Dorota Wójcik
Wiersze Jana Brzechwy pędzlem kredkami malowane miejski I miejsce – Oliwier Sarkowicz IIIaopiekun: mgr Dorota Wójcik
Konkurs Ozdób Wielkanocnych miejski II miejsce – Izabella Adamczyk IIIaopiekun: mgr Dorota Wójcik
Konkurs Plastyczny „Plastuś” ogólnopolski wyróżnienie – Marcel Mielczarek IIIaopiekun: mgr Dorota Wójcik
Olimpiada Wiedzy Archimedes.Plus - Matematyka.plus  XXV EDYCJA ogólnopolski laureat I stopnia z wyróżnieniem  -Krzywda Piotr IIIa Chmielarz Aleks IIIa -  laureat I stopnialaureat IV stopnia
- Wręczycka Patrycja III aopiekun: mgr Dorota Wójcik
Ogólnopolskie Dyktando Szkolne 2016 ogólnopolski I miejsce – Antonina Gryś III aI miejsce-  Zuzanna Całus III aopiekun: mgr Dorota Wójcik
XIV Częstochowski Konkurs Kultury i Pieśni Ludowej „Raz na Ludowo” miejski III miejsce – Marta Kot IIIcwyróżnienie – Joanna Parzonka IIIbwyróżnienie – Zuzanna Domagała VIbopiekun: mgr Aleksandra Trąbska
Ogólnopolskie Dyktando Szkolne 2016 ogólnopolski tytuł laureata – Natalia Nawrockaopiekun: mgr Izabela Gadnicka
VI Konkurs Piosenki „Marcowe Nutki” miejski II miejsce- Julia Wolbiś IIIcopiekun: mgr Izabela Gadnicka
„Maska karnawałowa” miejski I miejsce – Amelia Łuczenko I dopiekun: mgr Anna Krygier
V Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego: „Speak English & Have Fun"  miejski III miejsce -  Zuzanna Matuszczykopiekun: mgr Iwona Nędzyńska – Mól, mgr Katarzyna Głębiewska
Ogólnopolska Olimpiada „Olimpus” 2016 z języka angielskiego ogólnopolski tytuł laureata VI stopnia - Bartosz Gruca VI atytuł laureata IX stopnia Maja Stefańczykopiekun: Iwona Nędzyńska-Mól
Konkurs Fotograficzny „Wiosna na Jurze Krakowsko – Częstochowskiej” miejski II miejsce – Bartosz Kordiaczyński II bopiekun: mgr Bożena Jędryszczak – Charuba

Rok szkolny 2015/16 - semestr I (kliknij aby rozwinąć)

Placówka

Nazwa konkursu

Ranga konkursu

Miejsce jakie zajął/zajęli uczniowie

Szkoła Podstawowa nr 29

w Częstochowie

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Pani jesień liściem malowana”

miejski

I miejsce – Weronika Zawieja

II miejsce – Wiktor Sałaciński

opiekun mgr Sylwia Jura

 

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Gwiazdkowy anioł”

 

miejski

wyróżnienie – Aleksander Ogrodnik,

Jakub Królak

opiekun mgr Sylwia Jura

 

Olimpiada Wiedzy Archimedes.Plus – Matematyka.Plus

 

ogólnopolski

laureat IV stopnia- Olivia Rogóż- Vb

Konkurs historyczny
„Wielcy Polacy”

 

ogólnopolski

II miejsce- Paulina Najwer-VIa

opiekun mgr Elżbieta Chęcińska

Olimpiada Wiedzy Archimedes.Plus – Matematyka.Plus

 

ogólnopolski

 laureat I stopnia - Zuzanna Majocha- IVb

opiekun mgr Eliza Kozerska

Olimpiada Wiedzy Archimedes.Plus – Matematyka.Plus

 

ogólnopolski

laureat  II stopnia- Zuzanna Całus IIIa

opiekun mgr Dorota Wójcik

Olimpiada Wiedzy Archimedes.Plus – Matematyka.Plus

 

ogólnopolski

laureat II stopnia - Aleks Chmielarz

opiekun mgr Dorota Wójcik

Olimpiady Wiedzy Archimedes.Plus – Matematyka.Plus

 

ogólnopolski

laureat II stopnia - Katarzyna Pacak - IVa

opiekun mgr Eliza Kozerska

Olimpiady Wiedzy Archimedes.Plus – Matematyka.Plus

 

ogólnopolski

laureat II stopnia - Kacper Tomasik - VIc opiekun mgr Damian Pytel

Olimpiady Wiedzy Archimedes.Plus – Matematyka.Plus

 

ogólnopolski

laureat V stopnia- Marta Flak- VIc

opiekun mgr Damian Pytel

Konkurs Grafiki Komputerowej „Zielona ojczyzna”

ogólnopolski

wyróżnienie- Igor Stacherczak- VIc

 

Test ortograficzny

ogólnopolski

Dyplom Eksperta Ortografii- Natalia Nawrocka IIIc

opiekun mgr Maria Izabela Gadnicka

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Choinka pełna cudów”

miejski

wyróżnienie-Lena Suchecka IIIc

opiekun mgr Maria Izabela Gadnicka

I Powiatowy  Konkurs Kulinarny o tytuł

„Mistrza Świątecznej Kuchni”

 

powiatowy

II miejsce - Jura Dorota klasa VIb

opiekunki mgr E.Latos i mgr E. Niewczas

Konkurs Matematyczny „Leon"

ogólnopolski

laureat VIII stopnia- Pola Jaworska  

opiekun mgr Ewa Krajewska.

Międzyszkolne Konkursy Plastyczne

miejski

Joanna Sznober - wyróżnienie „Portret mojego ulubionego nauczyciela"

Joanna Sznober - III miejsce „Pani Zima w wełnianych rękawiczkach";

Julia Rostkowska – wyróżnienie „Pani Zima w wełnianych rękawiczkach".

 

opiekun mgr Ewa Krajewska.

Olimpiada Wiedzy Archimedes- Lingua. Plus (język angielski)

ogólnopolski

laureat V stopnia- Natalia Tomzik- IVa

opiekun mgr Iwona Nędzyńska- Mól

Olimpiada Wiedzy Archimedes- Lingua. Plus (język angielski)

ogólnopolski

laureat IV stopnia- Natalia Karczewska-IVa 

opiekun mgr Iwona Nędzyńska- Mól

Olimpiada Wiedzy Archimedes. Plus-Matematyka Plus

 

ogólnopolski

laureat III stopnia- Aleksander Kręgiel- IVa

opiekun mgr Eliza Kozerska

II Międzyszkolny Konkurs Poezji i Pieśni Patriotycznej

miejski

II miejsce- Zuzanna Domagała- VIb

Międzyszkolny Konkurs Recytatorski „Brzechwałki”,

 

miejski

II miejsce- Zuzanna Matuszczyk- VIc

opiekun mgr Katarzyna Głębiewska

Międzyszkolny Konkurs Recytatorski „Humor w literaturze dla dzieci”

miejski

wyróżnienie- Zuzanna Matuszczyk- VIc

opiekun mgr Katarzyna Głębiewska

Międzyszkolny Konkurs Recytatorski „Humor w literaturze dla dzieci”

 

miejski

II miejsce Olga Mielczarek-VIc

opiekun mgr Katarzyna Głębiewska

Międzyszkolny Konkurs Recytatorski „Brzechwałki”,

miejski

wyróżnienie- Olga Mielczarek- VIc

opiekun mgr Katarzyna Głębiewska

Powiatowy Konkurs Literacki „Opowieść  z dreszczykiem”

powiatowy

I miejsce- Maja Stefańczyk- VIc

opiekun mgr Katarzyna Głębiewska

,,Męskie zajęcie”-

miejski

II miejsce Bartosz Różewicz

opiekun mgr Dorota Wójcik

,,Jeż dziwny zwierz” 

miejski

III miejsce – Patrycja Wręczycka

opiekun mgr Dorota Wójcik

Olimpiada Wiedzy Archimedes-Lingua. Plus (j. angielski)

ogólnopolski

I miejsce Bartosz Gruca – VIa

opiekun mgr Iwona Nędzyńska- Mól

Olimpiada Wiedzy Archimedes-Lingua. Plus (j. angielski)

ogólnopolski

III miejsce Adam Wielgórka –Va

opiekun mgr Anna Michalska

Olimpiada Wiedzy Archimedes-Lingua. Plus (j. angielski)

ogólnopolski

IV miejsce Amelia Brenneke- Vc

opiekun mgr Iwona Nędzyńska- Mól

Olimpiada Wiedzy Archimedes-Lingua. Plus (j. angielski)

ogólnopolski

IV miejsce Maja Stefańczyk- VIc

opiekun  mgr Iwona Nędzyńska- Mól

Olimpiada Wiedzy Archimedes-Lingua. Plus (j. angielski)

ogólnopolski

IV miejsce Natalia Karczewska IVa 

opiekun mgr Iwona Nędzyńska- Mól

Olimpiada Wiedzy Archimedes-Lingua. Plus (j. angielski)

ogólnopolski

V miejsce Natalia Tomzik IVa 

opiekun mgr Iwona Nędzyńska- Mól

Igrzyska Młodzieży Szkolnej Szkół Podstawowych, Halowe Zawody LA

miejski

III miejsce Olga Mielczarek- rzut piłką lekarską

III miejsce Bartosz Gruca- bieg na 60 m

opiekun mgr Iwona Górawska

Noworoczny Turniej Mini Piłki Koszykowej Chłopców

miejski

III miejsce- Nikodem Stelmaszczyk, Stanisław Całus, Kacper Trelowski, Kacper Tomasik, Dawid Ułamek, Kordian Kaczmarek, Jakub Drewniak, Piotr Nowodworski, Mikołaj Królak, Jakub Kulawiak, Marcel Polanowski-Pacak, Jakub Lewański

opiekun Dorota Szlubowska

Rok szkolny 2014/15 - semestr I (kliknij aby rozwinąć)

kl. Ia - wychowaca mgr Sylwia Jura

  • Oliwier Turek - wyróżnienie w II Powiatowym Konkursie Plastycznym ,,Św. Mikołaj nadchodzi’’ pod hasłem ,,Pierwsza gwiazdka nadchodzi”.
  • Weronika Zawieja - wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Orgiami „Magiczne święto”.
  • Łucja Sułkowska - wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Orgiami „Magiczne święto”.

kl. Ic - wychowawca mgr Ewa Krajewska

  • Klaudia Gołębska - wyróżnienie w II Powiatowym Konkursie Plastycznym ,,Św. Mikołaj nadchodzi’’ pod hasłem ,,Pierwsza gwiazdka nadchodzi”.
  • Antoni Kozłowski - wyróżnienie w II Powiatowym Konkursie Plastycznym ,,Św. Mikołaj nadchodzi’’ pod hasłem ,,Pierwsza gwiazdka nadchodzi”.

kl. IIa - wychowawca mgr Dorota Wójcik

  • Patrycja Wręczycka - wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie na Najpiękniejszą Kartkę Bożonarodzeniową.

kl. IIc - wychowawca mgr Maria Gadnicka

  • Julia Wolbiś - I miejsce w Ogólnopolskim Festiwalu Kolęd i Pastorałek w Pajęcznie.
  • Natalia Nawrocka - wyróżnienie w Ogólnopolskim Projekcie Stypendialnym Konkurs Ortograficzny - „Ortografek”.

kl. IIIa - wychowawca mgr Bogumiła Skubała

  • Aleksander Kręgiel - laureat IV-go stopnia Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy „Archimedes Plus” Matematyka Plus.
  • Magdalena Naumik - III miejsce w Konkursie na najpiękniej zilustrowaną bajkę lub baśń zorganizowanym przez Oddział dla Dzieci i Młodzieży Biblioteki Publicznej w Częstochowie w ramach projektu „Dziecinne bajanie słowem i kredką”.
  • Maja Rytkowska - III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Portret mojego ulubionego nauczyciela”.

klasa IVa - wychowawca mgr Violetta Strzelecka

  • Karolina Dobosz - II miejsce w Powiatowym Konkursie Plastycznym na Najpiękniejszą Ozdobę Świąteczną.
  • Olga Kotusiewicz - laureat II-go stopnia Olimpiady „Archimedes Plus” Matematyka Plus.
  • Jakub Kubiak - III miejsce w Powiatowym Konkursie Plastycznym na Najpiękniejszą Ozdobę Świąteczną.
  • Oliwier Sadło - laureat II-go stopnia Olimpiady Wiedzy „Archimedes Plus” Matematyka Plus.
  • Maja Słomian- laureat V-go stopnia Olimpiady Wiedzy „Archimedes Plus” Matematyka Plus.
  • Karolina Swodczyk - laureat V-go stopnia Olimpiady „Archimedes Plus” Matematyka Plus.
  • Weronika Swodczyk - laureat I-go stopnia z wyróżnieniem Olimpiady Wiedzy „Archimedes Plus” Matematyka Plus, oraz II miejsce w Powiatowym Konkursie Plastycznym na Najpiękniejszą Ozdobę Świąteczną.
  • Adam Wielgórka - laureat Ogólnopolskiego Konkursu z Języka Angielskiego LEON.
  • Laureat I-go stopnia Olimpiady Wiedzy „Archimedes Plus” Matematyka Plus.

kl. IVb - wychowawca mgr Elżbieta Chęcińska

  • Jakub Glajzner - laureat V-go stopnia Olimpiady Wiedzy „Archimedes Plus” Matematyka Plus.
  • Oliwia Rogóż - laureat II-go stopnia Olimpiady Wiedzy „Archimedes Plus” Matematyka Plus.
  • Piotr Siudeja - laureat V-go stopnia Olimpiady Wiedzy „Archimedes Plus” Matematyka Plus.

kl. IVc - wychowawca mgr Iwona Górawska

  • Jakub Drewniak -laureat I-go stopnia Olimpiady Wiedzy „Archimedes Plus” Matematyka Plus.
  • Anna Głębocka- laureat IV-go stopnia Olimpiady „Archimedes Plus” Matematyka Plus.
  • Jakub Lewański -laureat I-go stopnia Olimpiady Wiedzy „Archimedes Plus” Matematyka Plus, oraz wyróżnienie w II Powiatowym Konkursie Plastycznym ,, Pierwsza gwiazdka nadchodzi".
  • Piotr Nowodworski- II miejsce w Międzyszkolnym Noworocznym Turnieju Mini Piłki Koszykowej - SP 13 w Częstochowie.
  • Mikołaj Królak - II miejsce w Międzyszkolnym Noworocznym Turnieju Mini Piłki Koszykowej SP 13 w Częstochowie.
  • Karol Ludwin- II miejsce w Międzyszkolnym Noworocznym Turnieju Mini Piłki Koszykowej - SP 13 w Częstochowie.

kl. Va - wychowawca mgr Dorota Szlubowska

  • Bartosz Gruca - laureat II-go stopnia Olimpiady Wiedzy „Archimedes Plus” Matematyka Plus, oraz, laureat III-go stopnia Ogólnopolskiego Konkursu z Języka Angielskiego LEON.
  • Adrianna Peryga - laureat II-go stopnia Olimpiady Wiedzy „Archimedes Plus” Matematyka Plus.

kl. Vb - wychowawca mgr Eliza Kozerska

  • Antoni Jaworski - laureat IV-go stopnia Olimpiady Wiedzy „Archimedes Plus” Matematyka Plus.
  • Kamil Kasperski - laureat I-go stopnia Olimpiady Wiedzy „Archimedes Plus” Matematyka Plus.

kl. Vc - wychowawca mgr Edyta Chłąd

  • Zuzanna Matuszczyk - I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim „BRZECHWAŁKI”.
  • Kacper Tomasik - laureat V-go stopnia Olimpiady Wiedzy „Archimedes Plus” Matematyka Plus.

kl. VIa - wychowawca mgr Katarzyna Głębiewska

  • Klaudia Chłąd - II miejsce w Powiatowym Konkursie Plastycznym na Najpiękniejszą Ozdobę Świąteczną.
  • Ewa Ciaszkiewicz - III miejsce w Turnieju Mini Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 3 w Częstochowie. Tytuł Najlepszego Zawodnika Turnieju.
  • Bartłomiej Gruca - II miejsce w Międzyszkolnym Noworocznym Turnieju Mini Piłki Koszykowej - SP 13 w Częstochowie.
  • Zuzanna Jasińska - III miejsce w Turnieju Mini Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 3 w Częstochowie.
  • Julia Kistela - II miejsce w Powiatowym Konkursie Plastycznym na Najpiękniejszą Ozdobę Świąteczną.
  • Igor Majocha - II miejsce w Międzyszkolnym Turnieju RUGBY Tag. Laureat X-go stopnia Ogólnopolskiego Konkursu z Języka Angielskiego LEON.
  • Maria Makochoń - III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim „BRZECHWAŁKI”
  • Mateusz Szyda - laureat Olimpiady Wiedzy „Archimedes Plus” Matematyka Plus. Laureat X-go stopnia Ogólnopolskiego Konkursu z Języka Angielskiego LEON. II miejsce w Międzyszkolnym Noworocznym Turnieju Mini Piłki Koszykowej SP 13 w Częstochowie. Tytuł Najlepszego Zawodnika Turnieju.
  • Barbara Wesołek - III miejsce w Turnieju Mini Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 3 w Częstochowie.
  • Ewa Witowska - wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim „BRZECHWAŁKI”.

Kl. VIb - wychowawca mgr Agnieszka Janiszewska-Wypych

  • Gabriela Borkowska - laureat IX-go stopnia Ogólnopolskiego Konkursu z Języka Angielskiego LEON.
  • Arkadiusz Dłubak - laureat I-go stopnia Olimpiady Wiedzy „Archimedes Plus” Matematyka Plus.
  • Agata Drzazga - laureat III-go stopnia Olimpiady Wiedzy „Archimedes Plus” Matematyka Plus.
  • Jan Egeman - II miejsce w Międzyszkolnym Turnieju RUGBY Tag.
  • Kamil Klecha - II miejsce w Międzyszkolnym Turnieju RUGBY Tag.
  • Mikołaj Kurek - II miejsce w Międzyszkolnym Turnieju RUGBY Tag.
  • Natalia Kurzacz - III miejsce w Turnieju Mini Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 3 w Częstochowie.
  • Natalia Portas - laureat IV-go stopnia Olimpiady Wiedzy „Archimedes Plus” Matematyka Plus. III miejsce w Turnieju Piłki Mini Siatkowej o Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 3 w Częstochowie.
  • Daniel Romano - II miejsce w Międzyszkolnym Turnieju RUGBY Tag.
  • Alicja Staniewska - II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Literackim „Opowieści z dreszczykiem”.
  • Karolina Szarzec - laureat II-go stopnia Olimpiady Wiedzy „Archimedes Plus” Matematyka Plus. Laureatka VIII-go stopnia Ogólnopolskiego Konkursu z Języka Angielskiego LEON.
  • Wiktoria Ułamek - III miejsce w Turnieju Mini Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 3 w Częstochowie.

Rok szkolny 2014/15 - semestr II (kliknij aby rozwinąć)

 kl. Ia - wychowawca mgr Sylwia Jura

  • Kamil Grabara - II miejsce w Powiatowym Konkursie Plastycznym „Fascynujący świat zwierząt”.
  • Aleksander Ogrodnik - I miejsce w Powiatowym Konkursie Plastycznym „Fascynujący świat zwierząt”.

kl. Ib - wychowawca mgr Bożena Jędryszczak-Charuba

  • Natalia Golis - II miejsce w Powiatowym Konkursie Plastycznym „Fascynujący świat zwierząt”.
  • Aleksander Mól - laureat Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego OLIMPUSEK.

kl. Ic - wychowawca mgr Ewa Krajewska

  • Joanna Sznober - laureat Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego OLIMPUSEK.

kl. IIa - wychowawca mgr Dorota Wójcik

  • Piotr Krzydwa - V miejsce w Konkursie Matematycznym MAT - woj. śląskie.
  • Oliwier Sarkowicz - I miejsce w Powiatowym Konkursie Plastycznym „Moje ulubione zwierzątko”.
  • Patrycja Wręczycka - wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie na Najpiękniejszą Kartkę Wielkanocną.

kl. IIa - wychowawca mgr Marzena Wyporkiewicz-Poterek

  • Jakub Dróżdż - I miejsce w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Czytelniczej "Abecadło". Laureat Ogólnopolskiego Konkursu "Olimpusek" (sesja wiosenna).
  • Agata Swodczyk - laureat Ogólnopolskiego Konkursu "Olimpusek" (sesja wiosenna).
  • Anna Wójcik - wyróżnienie w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Plastycznej "Plastuś".

kl. IIIa - wychowawca mgr Bogumiła Skubała

  • Paweł Krzypkowski - WYRÓŻNIENIE w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym Kangur Matematyczny.
  • Julia Nocuń - I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie „Ciekawy, ale czy bezpieczny? Mój internetowy świat...” pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Częstochowy.
  • Izabela Okręglicka - III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie „Ciekawy, ale czy bezpieczny? Mój internetowy świat...” pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Częstochowy.

kl. IIIb - wychowawca mgr Małgorzata Złotorowicz

  • Hubert Jasnos - laureat Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego MAT. Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny.

Kl. IVa - wychowawca mgr Violetta Strzelecka

  • Olga Kotusiewicz - laureat III stopnia Olimpiady Wiedzy „Archimedes Plus” Matematyka Plus.
  • Maja Majewska - laureat V stopnia Olimpiady Wiedzy „Archimedes Plus” Matematyka Plus.
  • Maja Słomian - wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Języka Angielskiego „English Poems and Rhymes”.
  • Adam Wielgórka - laureat Ogólnopolskiego Konkursu z Języka Angielskiego LEON. Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego MAT. Tytuł Eksperta Logicznego Myślenia w Ogólnopolskim Konkursie Logicznego Myślenia. Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym PINGWIN. Bardzo dobry wynik w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny. Laureat I stopnia z wyróżnieniem Olimpiady Wiedzy „Archimedes Plus” Matematyka Plus.

kl. IVb - wychowawca mgr Elżbieta Chęcińska

  • Oliwia Rogóż - laureat V stopnia Olimpiady Wiedzy „Archimedes Plus” Matematyka Plus.
  • Piotr Siudeja - laureat II stopnia Olimpiady Wiedzy „Archimedes Plus” Matematyka Plus.

kl. IVc - wychowawca mgr Iwona Górawska

  • Jakub Lewański - laureat V stopnia Olimpiady Wiedzy „Archimedes Plus” Matematyka Plus.

kl. Va - wychowawca mgr Dorota Szlubowska

  • Bartosz Gruca - Tytuł Eksperta Logicznego Myślenia w Ogólnopolskim Konkursie Logicznego Myślenia. Dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego FOX.
  • Adrianna Peryga - Nagroda Prezydenta Miasta Częstochowy dla Uczniów Szczególnie Uzdolnionych. Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Kangur Matematyczny.

kl. Vb - wychowawca mgr Eliza Kozerska

  • Aleksandra Majchrowska - II miejsce w Wojewódzkim Konkursie plastycznym „Zaczarowany ogród”.
  • Antoni Jaworski - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny.

kl. Vc - wychowawca mgr Edyta Chłąd

  • Zuzanna Matuszczyk - II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim „Poezja Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego”.
  • Kacper Trelowski - Tytuł Mistrza Kaligrafii w Powiatowym Konkursie Kaligraficznym pod Patronatem Prezydenta Miasta Częstochowy.
  • Kacper Tomasik - laureat IV stopnia Olimpiady Wiedzy „Archimedes Plus” Matematyka Plus.

kl. VIa - wychowawca mgr Katarzyna Głębiewska

  • Julia Kistela - laureat I stopnia Olimpiady Wiedzy „Archimedes Plus” Matematyka Plus.
  • Miłosz Kupczyk - laureat V stopnia Olimpiady Wiedzy „Archimedes Plus” Matematyka Plus.
  • Igor Majocha - laureat X stopnia w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego LEON. Dobry wynik w Konkursie Języka Angielskiego FOX.
  • Maria Makochoń - laureat III stopnia Olimpiady Wiedzy „Archimedes Plus” Matematyka Plus.
  • Michał Pendrasik - laureat I stopnia Olimpiady Wiedzy „Archimedes Plus” Matematyka Plus.
  • Mateusz Szyda - Nagroda Prezydenta Miasta Częstochowy dla Uczniów Szczególnie Uzdolnionych. Laureat I stopnia Olimpiady Wiedzy „Archimedes Plus” Matematyka Plus. Laureat X stopnia Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego LEON. Dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego FOX.
  • Barbara Wesołek - IX miejsce w VII Ogólnopolskim Konkursie Mitologicznym KLIO 2015.

Kl. VIb - wychowawca mgr Agnieszka Janiszewska-Wypych

  • Gabriela Borkowska - laureat IX-go topnia Ogólnopolskiego Konkursu z Języka Angielskiego LEON. Laureat I stopnia z wyróżnieniem Olimpiady Wiedzy „Archimedes Plus” Matematyka Plus.
  • Arkadiusz Dłubak - Nagroda Prezydenta Miasta Częstochowy dla Uczniów Szczególnie Uzdolnionych. Laureat I stopnia Olimpiady Wiedzy Archimedes. „Archimedes Plus” Matematyka Plus. Wyróżnienie w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Przedmiotowej z Matematyki PIONIER. Dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym „Mat”. Tytuł Eksperta Logicznego Myślenia w Ogólnopolskim Konkursie Logicznego Myślenia. Bardzo dobry wynik w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny. Laureat I stopnia z wyróżnieniem Olimpiady „Archimedes Plus” Matematyka Plus.
  • Agata Drzazga - laureat III i IV stopnia Olimpiady Wiedzy „Archimedes Plus” Matematyka Plus.
  • Natalia Portas - III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Przyrodniczym „Zielono pod moim oknem. Projekt ogródka przydomowego”. Laureat II i IV stopnia Olimpiady Wiedzy „Archimedes Plus” Matematyka Plus.
  • Karolina Szarzec - laureat VIII stopnia Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego LEON. Laureat II i III stopnia Olimpiady Wiedzy „Archimedes Plus” Matematyka Plus.
  • Jakub Wojtkowiak - dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego FOX.

Osiągnięcia sportowe w roku szkolnym 2014/2015 (kliknij aby rozwinąć)

Koszykówka

IV miejsce w Miejskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej Szkół Podstawowych w Mini Koszykówce Chłopców.

  • Gruca Bartłomiej - VIa
  • Gładysz Piotr - VIa
  • Szyda Mateusz - VIa
  • Egeman Jan - VIb
  • Romano Daniel - VIb
  • Stelmaszczyk Nikodem - Va
  • Różycki Rafał - Vb
  • Tomasik Kacper - Vc
  • Trelowski Kacper - Vc
  • Ułamek Dawid - IVb
  • Królak Mikołaj - IVc
  • Ludwin Karol - IVc
  • Pacak Marcel - IVc
  • Nowodworski Piotr - IVc

Nauczyciel: mgr Dorota Szlubowska

 

Tenis stołowy

II miejsce w Miejskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej Szkół Podstawowych w Tenisie Stołowym.

  • Gładysz Piotr - VIa
  • Egeman Jan - VIb
  • Trelowski Kacper - Vc

Nauczyciel mgr Dorota Szlubowska

VII miejsce w Zawodach Rejonowych w Tenisie Stołowym Chłopców Szkół Podstawowych

  • Egeman Jan - VIb
  • Trelowski Kacper - Vc

Nauczyciel mgr Dorota Szlubowska

 

Szachy

II miejsce drużynowo w Miejskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej Szkół Podstawowych w Szachach.

  • Emilia Egeman - IIIb
  • Marta Kot - IIc

II miejsce drużynowo w Zawodach Rejonowych Powiatu częstochowsko-kłobuckiego w Szachach

  • Emilia Egeman - IIIb
  • Marta Kot - IIc

VI miejsce drużynowo w Miejskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Szachach

  • Jan Egeman - VIb
  • Aureliusz Nowicki - VIb

 

Siatkówka

IV miejsce w Miejskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej Szkół Podstawowych w Mini Siatkówce Chłopców

  • Jan Egeman - VIb
  • Kacper Trelowski - Vc
  • Dawid Skrzydeł - Vc
  • Mikołaj Kurek - VIb
  • Piotr Gładysz - VIa
  • Kamil Klecha - VIb
  • Kacper Rogala - VIb
  • Jakub Wojtkowiak - VIb
  • Filip Hin - VIb
  • Arkadiusz Dłubak - VIb
  • Bartłomiej Krzemiński - VIb
  • Daniel Romano - VIb

Nauczyciel mgr Iwona Górawska

 

Pływanie indywidualne

  • Mikołaj Kurek VIb - III miejsce w Miejskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Pływaniu w stylu motylkowym
  • Piotr Nowodworski IVc - I miejsce w Miejskich Igrzyskach Młodziezy Szkolnej Szkół Podstawowych w Stylu Klasycznym
  • Wiktoria Ułamek (VIb) - III miejsce w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej Szkół Podstawowych w Pływaniu w Stylu Motylkowym

 

Pływanie drużynowe

  • V miejsce w MIMSZz w Pływaniu w kategorii chłopców w składzie: Piotr Nowodworski IVc, Mikolaj kurek VIb, Mateusz Szyda VIa
  • IX miejsce w MIMSzk w Pływaniu w kategorii dziewcząt w składzie: Wiktoria Ułamek VIb, Zofia Nowotarska Vc, Patrycja Zasępa IVb

Nauczyciel mgr Iwona Górawska

 

Badminton

Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej Szkół Podstawowych w Badmintonie

  • IV miejsce drużynowo: Jan Egeman VIb, Piotr Gładysz VIa
  • III miejsce drużynowo: Ewa Ciaszkiewicz VIa, Maria Makochoń VIa
  • Piotr Gładysz VIa - II miejsce indywidualnie w Miejskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Badmintonie
  • Ewa Ciaszkiewicz VIa - III miejsce indywidualnie w Miejskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Badmintonie

Nauczyciel mgr Iwona Górawska.

 

 

Placówka

Nazwa konkursu

Ranga konkursu

Miejsce jakie zajął/zajęli uczniowie

 

Szkoła Podstawowa nr 29

w Częstochowie

Powiatowy Konkurs na Limeryk

powiatowy

I miejsce – Kacper Tomasik VI c

wyróżnienie – Marta Flak VI c

opiekun: mgr Katarzyna Głębiewska

 

Konkurs Kulinarny „Zdrowie na talerzu”

powiatowy

I miejsce – Dawid Skrzydeł kl. VI c,

Igor Stacherczak VI c

opiekunowie: mgr Ewa Latos,

mgr Edyta Niewczas

 

II Powiatowy Konkurs Recytatorski Poezji Jana Pawła II

powiatowy

III miejsce - Nel Trelowska kl.IV a

opiekunowie: mgr Katarzyna Głębiewska, mgr Barbara Rek

 

„Wielkanocna palma”

powiatowy

wyróżnienie – Blanka Godala kl. II a

opiekun: mgr Sylwia Jura

 

Nagroda Prezydenta Miasta Częstochowy dla uczniów szczególnie uzdolnionych

-------------------

Adam Wielgórka kl.Va

 

Międzyszkolny Konkurs Recytatorski „Poezja Danuty Wawiłow”

miejski

I miejsce – Zuzanna Matuszczyk VI c

wyróżnienie – Olga Mielczarek VI c

 

Powiatowy Konkurs Wokalno – Recytatorski „Wiosna wokół nas”

powiatowy

I miejsce – Natalia Tomzik IV a

opiekun: mgr Aleksandra Trąbska

 

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny

międzynarodowy

wyróżnienie – Agata Swodczyk,

Jakub Dróżdż kl. III b

opiekun: mgr Marzena Poterek

 

Konkurs Matematyczny „Mat”

ogólnopolski

Wielgórka Adam Va – laureat
Rogóż Olivia Vb - dobry wynik
Jasnos Hubert IVb - dobry wynik
opiekun – mgr Eliza Kozerska

 

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Matematyki dla uczniów szkół podstawowych
     województwa śląskiego

wojewódzki

Kasperski Kamil –laureat

opiekun – mgr Eliza Kozerska

 

Konkurs Matematyczny „Galileo”

ogólnopolski

Jasnos Hubert IVb – laureat

Wielgórka Adam Va – laureat Trelowska Nel (4a) – wyróżnienie Rogóż Olivia Vb – wyróżnienie Jaworski Antoni VIb – wyróżnienie

opiekun – mgr Eliza Kozerska

 

Konkurs Logicznego Myślenia

ogólnopolski

Krzywda Piotr IIIa "Mistrz Logicznego Myślenia"
Jasnos Hubert IVb "Mistrz Logicznego Myślenia"
Wielgórka Adam Va "Mistrz Logicznego Myślenia"
Rogóż Olivia Vb "Mistrz Logicznego Myślenia"
Peryga Adrianna VIa "Ekspert Logicznego Myślenia"
Jaworski Antoni VIb "Mistrz Logicznego Myślenia"
Skrzydeł Dawid VIc "Ekspert Logicznego Myślenia"

opiekun – mgr Eliza Kozerska

 

Konkurs Kangur Matematyczny

międzynarodowy

Wielgórka Adam Va - bardzo dobry wynik
Rogóż Oliwia Vb - bardzo dobry wynik
Jaworski Antoni VIb- bardzo dobry wynik
Krzypkowski Paweł IVa - wyróżnienie Jasnos Hubert IVb – wyróżnienie Wójcik Alicja VIa – wyróżnienie Kasperski Kamil VIb– wyróżnienie

opiekun – mgr Eliza Kozerska

 

Olimpiada Wiedzy Archimedes.Plus - Matematyka.plus  XXV EDYCJA

ogólnopolski

Jasnos Hubert IVb - laureat I stopnia z wyróżnieniem
Jaworski Antoni VIb - laureat I stopnia z wyróżnieniem
Tomasik Kacper VIc -  laureat I stopnia z wyróżnieniem
Rogóż Olivia Vb - laureat I stopnia
Peryga Adrianna VIa - laureat I stopnia
Kasperski Kamil VIb- laureat I stopnia
Pacak Katarzyna IVa - laureat II stopnia
Peryga Oliwier IVb– laureat II stopnia
Hejduk Piotr VIb - laureat II stopnia
Majchrowska Aleksandra VIb - laureat II stopnia
Parzonka Jakub VIb - laureat II stopnia
Flak Marta VIc -  laureat II stopnia
Majocha Zuzanna IVb - laureat III stopnia
Wojtkowiak Zofia IVb - laureat III stopnia
Kotusiewicz Olga Va - laureat III stopnia
Wielgórka Adam Va - laureat III stopnia
Gruca Bartosz Via - laureat III stopnia
Athanasiou Natalia VIc - laureat III stopnia
Krzypkowski Paweł IVa - laureat IV stopnia
Majewska Maja Va - laureat IV stopnia
Wójcik Alicja VIa - laureat IV stopnia
Kręgiel Aleksander IVa- laureat V stopnia
Trelowska Nel IVa - laureat V stopnia
Kotas Zofia IVb - laureat V stopnia
Swodczyk Weronika Va - laureat V stopnia

opiekun – mgr Eliza Kozerska

 

Konkurs Ortograficzny „Ortografek”

ogólnopolski

tytuł finalisty – Jakub Dróżdż kl. III b

opiekun: mgr Marzena Poterek

 

Konkurs Czytelniczy „Abecadło”

ogólnopolski

tytuł finalisty – Jakub Dróżdż kl. III b

opiekun: mgr Marzena Poterek

 

Konkurs Plastyczny „Plastuś”

ogólnopolski

wyróżnienie – Anna Wójcik III b, Joanna Hejduk III b,

Marcin Terlecki III b

opiekun: mgr Marzena Poterek

 

Konkurs Pieśni Ludowej

miejski

wyróżnienie - Joanna Parzonka III b

opiekun: mgr Marzena Poterek

 

Konkurs Czytelniczy „Abecadło”

ogólnopolski

wyróżnienie – Joanna Sznober IIc, Antoni Kozłowski IIc, Pola Jaworska IIc

opiekun: mgr Ewa Krajewska

 

Konkurs Plastyczny „Plastuś”

ogólnopolski

wyróżnienie – Klaudia Gołębska IIc, Wiktor Szajbel IIc, Stanisław Rogowski IIc, Julia Gęsiarz IIc

opiekun: mgr Ewa Krajewska

 

Konkurs Matematyczny „Plusik”

ogólnopolski

wyróżnienie – Pola Jaworska IIc

opiekun: mgr Ewa Krajewska

 

Konkurs Matematyczny „Mat”

ogólnopolski

dyplom uznania – Joanna Sznober IIc, Klaudia Gołębska IIc

opiekun: mgr Ewa Krajewska

 

Konkurs Grafiki Komputerowej „Bezpieczny Internet zależy ode mnie”

ogólnopolski

wyróżnienie – Julia Rostkowska IIc

opiekun: mgr Ewa Krajewska

 

Konkurs Ekologiczno – Plastyczny „Zrób coś z niczego…”

miejski

wyróżnienie – Gabriela Parzonka IIc

opiekun: mgr Ewa Krajewska

 

Konkurs Plastyczny „Wielkanocna kartka”

miejski

I miejsce – Julia Rostkowska IIc,

III miejsce – Joanna Sznober IIc

opiekun: mgr Ewa Krajewska

 

„Ozdoby wielkanocne”

powiatowy

II miejsce – Joanna Sznober IIc

opiekun: mgr Ewa Krajewska

 

Konkurs Matematyczny „Leon”(edycja wiosenna)

ogólnopolski

tytuł laureata – Pola Jaworska

opiekun: mgr Ewa Krajewska

 

Euronet 50/50 MAX Stowarzyszenie Gmin Polska Sieć „Energie Cities” oraz Urząd Miasta Częstochowa

miejski

I miejsce – klasa IIc

opiekun: mgr Ewa Krajewska

 

Kangur Matematyczny

międzynarodowy

wyróżnienie - Oliwer Turek II a

Wiktor Sałaciński II a

opiekun: mgr Sylwia Jura

 

„Alfik Matematyczny”

ogólnopolski

dobry wynik – Stanisław Rogowski II a

opiekun: mgr Ewa Krajewska

 

V Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego: „Speak English & Have Fun" 

miejski

wyróżnienie – Natalia Golis II b

opiekun: mgr Barbara Trajdos

 

Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego „Mistrz j. angielskiego”

miejski

Marta Kot III c

opiekun: mgr Barbara Trajdos

 

Konkurs Grafiki Komputerowej „Bezpieczny Internet zależy ode mnie”

ogólnopolski

III miejsce – Aleksander Mól

opiekun: mgr Bożena Jędryszczak – Charuba

 

„Jem, co dobre”

miejski

wyróżnienie - Julia Wójcik Ic

opiekun: mgr Monika Itczak

 

„Muzycznie o miłości i przyjaźni”

miejski

wyróżnienie - Julia Wójcik Ic

opiekun: mgr Monika Itczak

 

Ogólnopolski Konkurs „Leon”

ogólnopolski

II miejsce – Piotr Krzywda IIIa

opiekun: mgr Dorota Wójcik

 

Wiersze Jana Brzechwy pędzlem kredkami malowane

miejski

I miejsce – Oliwier Sarkowicz IIIa

opiekun: mgr Dorota Wójcik

 

Konkurs Ozdób Wielkanocnych

miejski

II miejsce – Izabella Adamczyk IIIa

opiekun: mgr Dorota Wójcik

 

Konkurs Plastyczny „Plastuś”

ogólnopolski

wyróżnienie – Marcel Mielczarek IIIa

opiekun: mgr Dorota Wójcik

 

Olimpiada Wiedzy Archimedes.Plus - Matematyka.plus  XXV EDYCJA

ogólnopolski

laureat I stopnia z wyróżnieniem  -Krzywda Piotr IIIa

Chmielarz Aleks IIIa -  laureat I stopnia

laureat IV stopnia
- Wręczycka Patrycja III a

opiekun: mgr Dorota Wójcik

 

Ogólnopolskie Dyktando Szkolne 2016

ogólnopolski

I miejsce – Antonina Gryś III a

I miejsce-  Zuzanna Całus III a

opiekun: mgr Dorota Wójcik

 

XIV Częstochowski Konkurs Kultury i Pieśni Ludowej „Raz na Ludowo”

miejski

III miejsce – Marta Kot IIIc

wyróżnienie – Joanna Parzonka IIIb

wyróżnienie – Zuzanna Domagała VIb

opiekun: mgr Aleksandra Trąbska

 

Ogólnopolskie Dyktando Szkolne 2016

ogólnopolski

tytuł laureata – Natalia Nawrocka

opiekun: mgr Izabela Gadnicka

 

VI Konkurs Piosenki „Marcowe Nutki”

miejski

II miejsce- Julia Wolbiś IIIc

opiekun: mgr Izabela Gadnicka

 

„Maska karnawałowa”

miejski

I miejsce – Amelia Łuczenko I d

opiekun: mgr Anna Krygier

 

V Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego: „Speak English & Have Fun" 

miejski

III miejsce -  Zuzanna Matuszczyk

opiekun: mgr Iwona Nędzyńska – Mól, mgr Katarzyna Głębiewska

 

Ogólnopolska Olimpiada „Olimpus” 2016 z języka angielskiego

ogólnopolski

tytuł laureata VI stopnia - Bartosz Gruca VI a

tytuł laureata IX stopnia Maja Stefańczyk

opiekun: Iwona Nędzyńska-Mól

 

Konkurs Fotograficzny „Wiosna na Jurze Krakowsko – Częstochowskiej”

miejski

II miejsce – Bartosz Kordiaczyński II b

opiekun: mgr Bożena Jędryszczak – Charuba

Ogólnopolski Konkurs Przyrodniczy „Galileo”

ogólnopolski

tytuł laureata:

  • Kacper Trelowski kl.VI c

  • Tymon Żak kl. IV b

  • Zofia Kotas kl. IV b

  • Tymon Berestecki kl. IV b

Opiekun: mgr Edyta Niewczas

Placówka

Nazwa konkursu

Ranga konkursu

Miejsce jakie zajął/zajęli uczniowie

 

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny ,,Misie znane i lubiane”

miejski

Kaja Erdman kl.IIb – II miejsce, opiekun p. Bogumiła Skubała

 

Miejski Konkurs Grafiki Komputerowej ,,Jesienny zwierzyniec”

miejski

Filip Miodek -  II miejsce, opiekun p. Bogumiła Skubała

Miejski Konkurs Plastyczny ,,Bukiet Jesienny”

miejski

Otylia Banaszkiewicz kl. IId -  III miejsce, opiekun p. Dorota Wójcik

Ogólnopolski Test Ortograficzny

ogólnopolski

Otylia Banaszkiewicz kl.IId – 8 miejsce, opiekun p. Dorota Wójcik

Bartosz Gajda kl.IId – 11 miejsce, opiekun p. Dorota Wójcik

Olimpiada Wiedzy Archimedes Plus

ogólnopolski

Pola Jaworska kl.IIIc – laureat I stopnia, opiekun p. Ewa Krajewska

Joanna Sznober kl.IIIc – laureat III stopnia, opiekun p. Ewa Krajewska

Klaudia Gołębska kl.IIIc – laureat V stopnia, opiekun p. Ewa Krajewska

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny ,,Bukiet Pani Jesieni”

miejski

Joanna Sznober kl.IIIc – III miejsce, opiekun p. Ewa Krajewska

”Od przedszkolaka do starszaka”

powiatowy

Gabriela Parzonka -  laureat III stopnia, opiekun p. Ewa Krajewska

Ogólnopolski Konkurs Ortograficzny

ogólnopolski

Kamil Grabara kl.IIIa – II lokata, opiekun p. Sylwia Jura

Międzyszkolny Konkurs Recytatorski ,,Zwierzęta wśród nas”

miejski

Dominika Kaczorowska kl. IIIa – III miejsce (miejski), opiekun p. Sylwia Jura

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny ,,Soward”: ,,Pani Jesień”

miejski

Nadia Drewniak kl.IIIa – I miejsce, opiekun p. Sylwia Jura

Milena Łukasiak kl.IIIa – wyróżnienie, opiekun p. Sylwia Jura

XI Powiatowy Konkurs Plastyczny ,,Malowane plasteliną”

miejski

Weronika Zawieja kl. IIIa – III miejsce, opiekun p. Sylwia Jura

XV Powiatowy Konkurs Plastyczny ,,Tradycyjne Ozdoby Choinkowe”

Stella Drewniak kl.IIIa – I miejsce, opiekun p. Sylwia Jura

Jakub Królak kl. IIIa – I miejsce, opiekun p. Sylwia Jura

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z matematyki dla szkół podstawowych

rejonowy

Adam Wielgórka VIa – kwalifikacja do II etapu, opiekun p. Eliza Kozerska

Powiatowy Konkurs ,, The true face of Shakespeare”

powiatowy

Lena Suchecka IVc – wyróżnienie, opiekun p. Iwona Nędzyńska –Mól

Maja Suchecka VIb – III miejsce, opiekun p. Anna Michalska

Międzyszkolny Konkurs  na kartkę bożonarodzeniową w języku angielskim

miejski

Maja Kryczało VIb – I miejsce

Patrycja Zasępa VIb – II miejsce, opiekun p. Anna Michalska

Ogólnopolski Test Ortograficzny

ogólnopolski

Natalia Nawrocka kl. IVc – tytuł laureata IX stopnia, opiekun p. Katarzyna Głębiewska

Międzyszkolny Konkurs Literacki na opowiadanie ,,Jesienią na Jurze straszy”

 

miejski

Julia Nocuń Va – I miejsce, opiekun p. Katarzyna Głębiewska

 

Nel Trelowska Va – III miejsce, opiekun p. Katarzyna Głębiewska

 

Międzyszkolny Konkurs Recytatorski ,,Brzechwałki”

 

miejski

Julia Nocuń Va – II miejsce, opiekun p. Katarzyna Głębiewska

 

Julia Brenneke IVb – III miejsce, opiekun p .Katarzyna Głębiewska

 

Stanisław Puto Va – wyróżnienie, opiekun p. Katarzyna Głębiewska

 

Powiatowy Konkurs Piosenki Religijnej ,,Cecyliada”

 

Powiatowy

Weronika Swodczyk VIa i Wiktoria Oczkowicz VIb – III miejsce, opiekun p. Barabara Rek

 

Młodzieżowe Igrzyska Młodzieży  Szkolnej Szkół Podstawowych w Mini Koszykówce chłopców

 

miejski

IV miejsce: Piotr Nowodworski VIc, Mikołaj Królak VIc, Marcel Polanowski – Pacak VIc, Jakub Drewniak VIc, Jakub Kulawiak VIc, Michał Kuźmiński VIc, Jakub Lewański VIc, Kordian Kaczmarek VIb, Dawid Ułamek VIb, Maciej Sadkowski VIb, Karol Barbirato VIb, Aleksander Całus VIb, Igor Matuszewski VIb, Oliwier Peryga Vb, opiekun p. Dorota Szlubowska

 

Turniej Rugby Tag

 

miejski

Tony Xerxa VIc, Piotr Nowodworski VIc, Nadia Dacewicz VIc, Maciej Sadkowski VIb, Dawid Ułamek VIb, opiekun p. Iwona Górawska

 

Igrzyska Młodzieży Szkolnej Szkół Podstawowych w szachach

miejski

 

Emilia Egeman Vb, Filip Rogóż IVc, Jakub Lewański  VIc, Marta Kot IVc – V miejsce, opiekun p. Bogusław Snarski

 

Grand Prix w Klasyfikacji Generalnej XXV edycji

miejski

Emilia Egeman Vb – V miejsce, opiekun p. Bogusław Snarski

 

VII Otwarte Mistrzostwa Częstochowy w Szachach Szybkich

 

miejski

Marta Kot IVc – IV miejsce, opiekun p. Bogusław Snarski