Nazwa konkursu/organizator/ranga

Miejsce jakie zajął uczeń/uczennica

Opiekun konkursu

10 edycja Powiatowego Konkursu Kaligraficznego „I Ty możesz zostać Mistrzem Pióra”  - marzec 2019,

III m-ce Anna Wójcik  VIb

Ewa Bogdał

Międzyszkolny Konkurs na lapbooka „Koty w literaturze”  - luty 2019

I m-ce Anna Wójcik  VIb

Ewa Bogdał

Międzyszkolny Konkurs na lapbooka „Koty w literaturze”  - luty 2019

I m-ce Dominika Żyła VIb

Ewa Bogdał

Powiatowy Konkurs Historyczno-Literacki na Tekst Pieśni Patriotycznej, luty 2019, organizator SP 53

II m-ce Lena Pożarlik VIb

Ewa Bogdał

XV Powiatowy Konkurs Recytatorski  i Plastyczny „Skrzydlate słowa” - kategoria : recytacja – marzec 2019

wyróżnienie Iwo Rokicki IIIe

Ewa Bogdał

XV Powiatowy Konkurs Recytatorski  i Plastyczny „Skrzydlate słowa”Kategoria: plastyka- marzec 2019

wyróżnienie Olga Blochlińska VIIb

Ewa Bogdał

IX Ogólnopolski Konkurs Literacki „To, co ważne. Mój głos w sprawie wartości.” marzec 2019

laureat Patrycja Kośnik IIIe

Ewa Bogdał

Powiatowy konkurs Poetycki „ Wiosna ach to ty”

SP 53

laureat Jan Ochmański IIIe

wyróżnienie Dominika Żyła VIb

Ewa Bogdał

Powiatowy Konkurs Historyczno-Multimedialny "Częstochowianie znani i nieznani".

I m-ce Mateusz Dawid IIId

Mariola Szymurska Kałmuk

Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego dla klas szóstych English Contest 2019

27 marca 2019

SP 53

wyróżnienie Marta Kot VIc

wyróżnienie Natalia Nawrocka VI c

Agnieszka Glenc

Powiatowy Konkurs na prezentacje multimedialną “Wielcy Polacy mający korzenie na Kresach” organizowany w ramach projektu “...a serce zostało na Kresach”.

laureat Maria Bogdał 8a, Karolina Dobosz 8a

Renata Gajda

Pow. Konk. Popr.polszcz. „Potyczki z j.pol.”– VII LOS w Cz-wie. Styczeń 2019

I m-ce W. Nadolska 3 c

Magdalena Walocha

X Powiatowy Konkurs Kaligraficzny „I ty możesz zostać mistrzem pióra”– SP 24 luty 2019

wyróżnienie Alicja Wójcik 3 c

Magdalena Walocha

XVI Regionalny Konkurs „Z Norwidem ku poprawnej polszczyźnie”– LO Norwid. Luty 2019

tytuł finalisty K. Tomasik IIIa, Maja Stefańczyk 3 a,

Natalia Ostrowska, IIIc, Paulina Najwer 3 c

Magdalena Walocha

XV Powiat. Konkurs Recytatorski  „Skrzydlate słowa”– SP 11 w Cz-wie. Marzec 2019

wyróżnienie

Zuzanna Domagała 3 c

Magdalena Walocha

Woj. Konk. Przedmiot.z j.pol. – marzec 2019

laureat

Wiktoria  Nadolska 3 c.

Magdalena Walocha

Woj. Konk. Przedmiot.z matematyki – marzec 2019

laureat  Adam Wielgórka 8a

finalista Kamil Kasperski IIIc

Joanna Bromek

Ewa Szajbel

Powiatowy Konkurs Ortograficzny

"O pióro Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 24"

I m-ce Natalia Nawrocka 6c

II m-ce Jakub Dróżdż 6b

Katarzyna Głębiewska

Ewa Bogdał

I Powiatowy Konkurs Szkolnych Klubów Wolontariatu „Skrzydła Aniołów”- 17.05.2019 r.- SP 29 pod patronatem Prezydenta Miasta Częstochowy

I miejsce/ laureat: Maria Bogdał 8a, Weronika Burza 7b, Stanisław Całus IIIe, Patrycja Chmielarz IIIc, Karolina Dobosz 8a, Dominika Drzazga 8a, Kamil Głębocki 8c, Patrycja Jackowska 7a, Oliwia Jędrzejewska IIIc, Milołaj Królak 8c, Maja Kryczało 8b, Maja Majewska 8a, Wiktoria Oczkowicz 8a, Jakub Podlejski IIIe, Iwo Rokicki IIIe, Sonia Stacherczak 7b, Weronika Swodczyk 8a, Miłosz syguda IIIc, Maksymilian Wojnowski IIIe, Bartłomiej Wróż IIIe

A.Kula, E.Bogdał  

Wojewódzki Konkursu Przedmiotowy z Biologii marzec 2019

laureat Olga Kotusiewicz 8a

A.Kula  

I Powiatowy Konkurs Biologiczno- Chemiczny „Młody Przyrodnik” 12.03.2019r.- LO.im.H. Dąbrowskiego w Częstochowie

I m-ce: Olga Kotusiewicz 8a

wyróżnienie

Maja Majewska 8a

A.Kula, E. Stacherczak 

Konkurs „Motywy przyrodnicze w ubiorze. Edycja X Owoce i warzywa - smaczne i zdrowe na torbach na zakupy”. 10.06.2019r. (ZS im. Reymonta i LOP)

wyróżnienie

Jan Ochmański IIIe

A.Kula

Ogólnopolski Konkurs "Filmowe Interpretacje Baśni" - organizator II LO w Rybniku marzec 2019

laureat:  Dorota Jura IIId i Irmina Drabas kl. IIId

A.Klecha-Suchanek

Ogólnopolski konkurs Albus

Centrum Edukacji Szkolnej maj 2019

Historia klasy 3 gim.

laureat: Jan Ochmański IIIe

wyróżnienie

Patrycja Kośnik IIIe

Język Angielski klasy 3 gim.

laureat: Antoni Jaworski IIIc , Jan Ochmański IIIe, Paulina Najwer IIIc, Igor Samul IIIc, Natalia Ostrowska IIIc,

Oliwia Jędrzejewska IIIc

wyróżnienie: Olivier Łuczenko IIIc, Marta Flak IIIa, Bartosz Gruca IIId, Natalia Athanasiou IIIb , Zuzanna Domagała IIIc, Nina Ptak IIIb, Karolina Sokołowska IIIc, Zuzanna Szkamruk IIId

Język angielski kl 5 SP

wyróżnienie

Amelia Adamczyk  5c

Język angielski kl. 6 SP

laureat: Natalia Nawrocka 6c, Marta Kot 6c,

Lena Suchecka, 6c

wyróżnienie: Oliwier Sarkowicz 6a, Wiktoria Mikke 6c, Radosław Chłąd 6b, Lena Pożarlik 6b, Anna Wójcik 6b

Język angielski kl. 7 SP

wyróżnienie: Tymon Żak 7b, Maja Rytkowska 7a

Język angielski kl. 8 SP

wyróżnienie: Maja Słomian 8a, Małgorzata Stacherczak 8c, Olga Kotusiewicz 8a

Język polski kl. 3 gim.

laureat: Paulina Najwer IIIc, Natalia Ostrowska IIIc

wyróżnienie: Dorota Jura IIId, Kacper Tomasik IIIa, Kinga Janicka IIId, Oliwia Jędrzejewska IIIc, Alicja Wójcik IIIc, Katarzyna Duda IIIb, Bartosz Gruca IIId, Jan Ochmański IIIe

Języ polski kl. 5 SP

laureat Joanna Sznober  5c

wyróżnienie

Hanna Nieczyporuk 5c

Język polski kl. 6 SP

wyróżnienie Dominika Żyła 6b

Język polski kl. 8 SP

laureat: Adam Wielgórka , 8a, Olga Kotusiewicz 8a, Maja Słomian 8a,

Amelia Brenneke 8c

wyróżnienie: Martyna Słomian 8c, Jakub Drewniak 8c, Anna Głębocka 8c, Weronika Swodczyk 8a

Matematyka kl. 3 gim

laureat: Batrłomiej Wróż IIIe, Natalia Ostrowska IIIc, Antoni Jaworski IIIc

wyróżnienie: Kamil Kasperski IIIc, Maksymilian Wojnowski IIIc

Matematyka kl. 4 SP

wyróżnienie Wiktor Wypych 4b

Matematyka kl. 5 SP

wyróżnienie Klaudia Gołębska 5c

Matematyka kl. 6 SP

laureat Piotr Krzywda 6a

wyróżnienie Martyna Maźniak 6c

Matematyka kl. 7 SP

laureat Hubert Jasnos 7b

wyróżnienie Katarzyna Pacak 7a

Matematyka kl. 8 SP

laureat: Adam Wielgórka 8a, Olivia Rogóż 8b, Olga Kotusiewicz 8a

wyróżnienie: Weronika Swodczyk 8a, Jakub Lewański 8c

M. Szymurska – Kałmuk

I.Bartelt Adamczyk

A. Glenc

K. Stefańczyk

M. Janiszewska

K. Tobijańska

I. Knysak

E. Bogdał

M. Walocha

A.Kaleta

E. Szajbel

J. Bromek

D. Stefaniewicz vel Stachowicz

E. Chłąd

Powiatowy konkurs z języka angielskiego i niemieckiego „Polak za granicą”

SP 13 w Cze-wie kwiecień 2019

I m-ce Zuzanna Szkamruk IIId

III m-ce Antoni Jaworski IIIc

Izabela Bartelt Adamczyk, Małgorzata Załęcka, Magdalena Kempa, Ewelina Brodzińska

Międzyszkolny konkurs z języka angielskiego i niemieckiego „Słowa obrazki” SP 14 kwiecień 2019

II m-ce Nel Telowska 7a

III m-ce Magdalena Janicka

Ewelina Brodzińska

Anna Baros

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur 2019” czerwiec 2019

WYNIK BARDZO DOBRY -  Szymon Chłąd 3a

wyróżnienie:  Lena Dziemidok , Nadia Ulman, Jakub Grabowski,  Nadia Massalska, Jan Załęcki, Wiktor Wypych,  Zofia Karolczy 4a, Maciej Karolak 4a, Agata Pacud 4a,

Tymoteusz Wach 4a, Fabian Batorek 4d, Klaudia Gołębska 5c,

Joanna Sznober 5c, 

Jakub Dróżdż 6b,  Piotr Krzywda 6a, Hubert Jasnos 7b, Martyna Maźniak 6c, Paweł Krzypkowski 7a, Adam Wielgórka 8a ,Kamil Kasperski  IIIc, Wiktor Witecki IIIa

Ewa Krajewska

Marzena Wyporkiewicz Poterek

Bożena Jędryszczak Charuba

Agnieszka Kaleta

Ewa Szajbel

Joanna Bromek  EdytaChłąd

Dorota Stefaniewicz vel Stachowicz

Międzyszkolny Konkurs z Języka angielskiego Sokrates Master 

marzec 2019

III m-ce Martyna Jachowicz 2b, Jan Załęcki 3a

Anna Baros

Ogólnopolski konkurs Zuch dla uczniów klas I-III SP z j. ang.

Maj 2019

laureat: Maja Turek 2a, Szymon Chłąd 3a, Jan Załęcki 3a

Anna Baros

Powiatowy Konkurs Plastyczny „Wiosenne inspiracje z Osikową Doliną”

Kwiecień 2019

II m-ce Lena Dziemidok, Zuzanna Zielińska

Ewa Krajewska

III Powiatowy Konkurs Plastyczny Ozdoby Wielkanocne

Kwiecień 2019

wyróżnienie

Paulina Kożuch

Ewa Krajewska

Powiatowy Konkurs Fotograficzno – Plastyczny „Urodziłem się w …”

Maj 2019

I miejsce Julian Janiszewski

I m-ce Maja Turek

II m-ce Pola Zasępa

Ewa Krajewska

Bożena Jędryszczak Charuba

Międzyszkolny konkurs fotograficzny „Młody Odkrywca na tropie wiosny”

Maj 2019

II m-ce Julian Janiszewski

wyróżnienie Hanna Suchoń Zuzanna Zielińska

Ewa Krajewska

Międzyszkolny konkurs Plastyczny „Młody Odkrywca na tropie wiosny”

Czerwiec 2019

I m-ce Łukasz Krzentowski

II m-ce Paulina Kożuch

III m-ce Zuzanna Kauc wyróżnienie

Nikodem Wawrzyńczak

Ewa Krajewska

Powiatowy Konkurs Matematyczny

III m-ce Krzysztof Życiński 3a

Marzena Wyporkiewicz Poterek

Powszechna Nauka Pływania – zawody pływackie „Umiem pływać”

Wydział Edukacji UM Cze-wy

Czerwiec 2019

III m-ce Alicja Erdman 2b

Sylwia Jura

VII Regionalny Konkurs Plastyczny „Kot marzeń” 27.02.2019

Biblioteka Publiczna w Cze-wie

I m-ce Zuzanna Kmieć 2b, Martyna Jachowiczb2b

Sylwia Jura

Powiatowy Konkurs Przyrodniczy „Zimowe zjawiska przyrodnicze”

SP 41 w Cze-wie 04.03.2019

II m-ce Szymon Kuczyński 2b

III m-ce Emilia Wielgopolan 2b

Sylwia Jura

X Powiatowy Konkurs Kaligraficzny „Czar kaligraficznych wspomnień”

 20.03.2019

I m-ce Piotr Wójcik 2b

Sylwia Jura

I Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Miniatura Wielkanocna”

10.04.2019

Prywatna Szkoła Lingwistyczna

III m-ce Zuzanna Kmieć 2b

Sylwia Jura

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Maska karnawałowa”

SP 13

06.03.2019

III m-ce Zofia Soboniak 2b

Sylwia Jura

Powiatowy Konkurs Plastyczny

SP 15

06.05.2019

I m-ce Lena Nocuń 2b

Sylwia Jura

VI Powiatowy Konkurs z Języka Angielskiego  dla klas ósmych i 3 gimnazjum (ZSSB w Cz-wie pod patronatem WOM Częstochowa)

maj 2019

I m-ce Maja Stefańczyk 3a

III m-ce Nina Ptak 3b

M. Janiszewska

K. Stefańczyk

II Powiatowy Konkurs Recytatorski Poezji Angielskiej ( SP 22 w Częstochowie)

maj 2019

III m-ce Weronika Swodczyk  8a

K. Stefańczyk

Powiatowy Konkurs z  Języka Angielskiego „Podróże małe i duże” SP 41 w Cz-wie
luty 2019

wyróżnienie

Katarzyna Mońka  8c    

K. Stefańczyk

Regionalny Festiwal Piosenki  “Śpiewanie w Bieganie”

wyróżnienie

Katarzyna Pacak

M. Janiszewska

Konkurs Powiatowy „Kosmiczna Bombka”

rozstrzygnięcie: początek II semestru

II m-ce Maja Kryczało 8b

wyróżnienie Maja Kaczmarek

A.Witczak

Ogólnopolski Konkurs Plastyczno- Fotograficzny Foto-Tęcza

wyróżnienie

Jolanta Buczkowska IIIb

A.Witczak

Powiatowy Konkurs Fotograficzny „Zwykłe może być niezwykłe” 

marzec 2019

wyróżnienie

Paulina Pieńczykowska IIIe

A.Witczak

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Miniatura Wielkanocna”

kwiecień 2019

I m-ce Jolanta Buczkowska IIIb, Wiktor Drab IIIc

II m-ce Alicja Wójcik IIIc

A.Witczak

Ogólnopolski Konkurs „RAZEM dla lepszego Internetu”

SP 29 w Cz-wie
marzec 2019

II m-ce Gabriela Grudniewska (w kategorii klas IV–VI)

J. Kościelny

Nagroda Prezydenta Miasta Częstochowy dla uczniów zdolnych

Natalia Nawrocka VI,

Olga Kotusiewicz VIII,

Adam Wielgórka VIII,

Wiktoria adolska kl. III gim.,

Jan Ochmański  kl. III gim.

 

 


I miejsce we WSPÓŁZAWODNICTWIE SPORTOWYM Chłopców w Igrzyskach Młodzieży

IV miejsce we WSPÓŁZAWODNICTWIE SPORTOWYM Dziewcząt w Igrzyskach Młodzieży

 

ZESPOŁOWO :

I miejsce w Finale Wojewódzkim w Piłce Siatkowej Plażowej Chłopców

I miejsce w Półfinale Wojewódzkim w Piłce Siatkowej Plażowej Chłopców

II miejsce w Półfinale Wojewódzkim w Piłce Siatkowej Chłopców

II  miejsce w Półfinale Wojewódzkim w Badmintonie Chłopców

II miejsce w Półfinale Wojewódzkim w Piłce Ręcznej Chłopców

IV  miejsce w Półfinale Wojewódzkim w Piłce Siatkowej Plażowej Dziewcząt

IV  miejsce w Półfinale Wojewódzkim w L.A. Chłopców

 

I miejsce w Igrzyskach Młodzieży Powiatu Grodzkiego w Piłce Siatkowej Chłopców

I miejsce w Igrzyskach Młodzieży Powiatu Grodzkiego w Piłce Ręcznej Chłopców

I miejsce w Igrzyskach Młodzieży Powiatu Grodzkiego w Piłce Siatkowej Plażowej Chłopców

I miejsce w Igrzyskach Młodzieży Powiatu Grodzkiego w Piłce Siatkowej Plażowej Dziewcząt

II miejsce w Igrzyskach Młodzieży Powiatu Grodzkiego w Koszykówce Chłopców

II miejsce w Igrzyskach Młodzieży Powiatu Grodzkiego w Piłce Siatkowej Dziewcząt

II miejsce w Igrzyskach Młodzieży Powiatu Grodzkiego w L.A. Dziewcząt

II miejsce w Igrzyskach Młodzieży Powiatu Grodzkiego w Badmintonie Chłopców

II miejsce w Igrzyskach Młodzieży Powiatu Grodzkiego w Łyżwiarstwie Szybkim Dziewcząt

III miejsce w Igrzyskach Młodzieży Powiatu Grodzkiego w Tenisie Stołowym Chłopców

III miejsce w Igrzyskach Młodzieży Powiatu Grodzkiego w L.A. Chłopców

III miejsce Igrzyskach Młodzieży Powiatu Grodzkiego w L.A. w Sztafecie 4x100 m. Chłopców

III miejsce Igrzyskach Młodzieży Powiatu Grodzkiego w L.A. w Sztafecie 4x100 m. Dziewcząt

III miejsce w Igrzyskach Młodzieży Powiatu Grodzkiego w Pływaniu Dziewcząt

III miejsce w Igrzyskach Młodzieży Powiatu Grodzkiego w Sztafecie Pływackiej 8X50m. Dziewcząt

III miejsce w Igrzyskach Młodzieży Powiatu Grodzkiego w Drużynowych Biegach Przełajowych Chłopców

IV miejsce w Igrzyskach Młodzieży Powiatu Grodzkiego w Piłce Nożnej Chłopców

IV miejsce w Igrzyskach Młodzieży Powiatu Grodzkiego w Koszykówce Dziewcząt

IV miejsce w Igrzyskach Młodzieży Powiatu Grodzkiego w Pływaniu Chłopców

IV miejsce w Igrzyskach Młodzieży Powiatu Grodzkiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt

IV miejsce w Igrzyskach Młodzieży Powiatu Grodzkiego w Tenisie Stołowym Dziewcząt

V miejsce w Igrzyskach Młodzieży Powiatu Grodzkiego w Badmintonie Dziewcząt

VI miejsce w Igrzyskach Młodzieży Powiatu Grodzkiego w Łyżwiarstwie Szybkim Chłopców           

VII miejsce w Igrzyskach Młodzieży Powiatu Grodzkiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców

VIII miejsce w Igrzyskach Młodzieży Powiatu Grodzkiego w Szachach Dziewcząt i Chłopców

 

INDYWIDUALNIE :

I miejsce Amelia Płusa w Częstochowie w Lekkoatletyce w Skoku Wzwyż Dziewcząt

I miejsce Julian Jędrusik w Częstochowie w Lekkoatletyce w Pchnięciu Kulą Chłopców

I miejsce Małgorzata Kozak w Częstochowie w Lekkoatletyce w Pchnięciu Kulą Dziewcząt

II miejsce Bartłomiej Wróż w Częstochowie w Lekkoatletyce w Pchnięciu Kulą Chłopców

II miejsce Olga Mielczarek w Częstochowie w Lekkoatletyce w Pchnięciu Kulą Dziewcząt 

II miejsce Paweł Konopka w Częstochowie w Pływaniu Stylem Klasycznym Chłopców

III miejsce Filip Juretko w Częstochowie w Łyżwiarstwie Szybkim Chłopców

III miejsce Hubert Hutny w Częstochowie w Pływaniu Stylem Dowolnym Chłopców

III miejsce Maciej Olczyk w Częstochowie w Lekkoatletyce w Pchnięciu Kulą Chłopców

 

Turnieje i imprezy sportowe:

- Udział w ogólnopolskiej imprezie „Włącz aktywność z Cezarym Trybańskim - w poszukiwaniu talentów” 6 maja  2019 r.

- Udział w turnieju Rugby „Tag”

 


VI miejsce we  WSPÓŁZAWODNICTWIE SPORTOWYM Chłopców w Igrzyskach Dzieci

XV miejsce we  WSPÓŁZAWODNICTWIE SPORTOWYM Dziewcząt w Igrzyskach Dzieci

 

ZESPOŁOWO :

III miejsce w Ćwierćfinale Wojewódzkim w Szachach Dziewcząt i Chłopców

II miejsce w Igrzyskach Dzieci Powiatu Grodzkiego w L.A. Halowej Chłopców

II miejsce w Igrzyskach Młodzieży Powiatu Grodzkiego w Szachach Dziewcząt i Chłopców

III miejsce w Igrzyskach Dzieci Powiatu Grodzkiego w Badmintonie Chłopców

III miejsce w Igrzyskach Dzieci Powiatu Grodzkiego w Piłce Siatkowej Chłopców

III miejsce w Igrzyskach Dzieci Powiatu Grodzkiego w Piłce Siatkowej Plażowej Chłopców

IV miejsce w Igrzyskach Dzieci  Powiatu Grodzkiego w Sztafetowe Biegi Przełajowe Dziewcząt

IX miejsce w Igrzyskach Dzieci Powiatu Grodzkiego w Tenisie Stołowym Chłopców

V miejsce w Igrzyskach Dzieci Powiatu Grodzkiego w Badmintonie Dziewcząt

V miejsce w Igrzyskach Dzieci Powiatu Grodzkiego w Rugby „Tag” Dziewcząt i Chłopców

V miejsce w Igrzyskach Dzieci Powiatu Grodzkiego w Tenisie Stołowym Dziewcząt

V miejsce w Igrzyskach Dzieci Powiatu Grodzkiego w Unihokeju Dziewcząt

VII miejsce w Igrzyskach Dzieci  Powiatu Grodzkiego w Czwórboju L.A. Chłopców

VII miejsce w Igrzyskach Dzieci  Powiatu Grodzkiego w Czwórboju L.A. Dziewcząt

VIII miejsce w Igrzyskach Dzieci Powiatu Grodzkiego w L.A. Halowej Dziewcząt

X miejsce w Igrzyskach Dzieci Powiatu Grodzkiego w Trójboju L.A. Dziewcząt

X miejsce w Igrzyskach  Dzieci Powiatu Grodzkiego w Unihokeju Chłopców

X miejsce w Igrzyskach Młodzieży Powiatu Grodzkiego w Łyżwiarstwie Szybkim Dziewcząt

XIII miejsce w Igrzyskach Dzieci Powiatu Grodzkiego w Trójboju L.A. Chłopców

 

INDYWIDUALNIE :

II miejsce Tony Xerxa w Częstochowie w L.A. Halowej w biegu na 600 m.

II miejsce Nadia Dacewicz w Częstochowie w L.A. Halowej w Trójskoku z miejsca

III miejsce Filip Juretko w Częstochowie w L.A. Halowej w Trójskoku z miejsca

 

II miejsce Filip Miodek w biegu „10” 400 m. V Bieg Rodzinny Zabieganych - 16.IX.2018 r.

 

Turnieje i imprezy sportowe:

 Udział w ogólnopolskiej imprezie „Włącz aktywność z Cezarym Trybańskim - w poszukiwaniu talentów” 6 maja  2019 r.                   

 


 

Nazwa Konkursu/organizator

Ranga

Miejsce jakie zajął uczeń/uczniowie / opiekun konkursu

Konkurs Multitest 2018
Centrum Edukacji Szkolnej
Język angielski

klasy III gimnazjum i szkoła podstawowa

ogólnopolski

Wiktoria Nadolska IIIc     laureat

Maja Stefańczyk IIIa        laureat

Jan Ochmański IIIe         wyróżnienie

Natalia Athanasiou IIIb    wyróżnienie

Katarzyna Duda III b         wyróżnienie

Oliwia Jędzejewska  IIIc   wyróżnienie

Bartosz Gruca IIId             wyróżnienie

Amelia Adamczyk kl 5c    wyróżnienie

Marta Kot kl 6 a               wyróżnienie

Adam Wielgórka kl 8a      laureat

Maja Słomian kl 8a           laureat

Olga Kotusiewicz kl 8a     wyróżnienie

Olivia Rogóż kl 8b             wyróżnienie

Opiekunowie: I. Bartelt- Adamczyk, M. Janiszewska,
K. Stefańczyk, K. Tobijańska, A.  Glenc

Konkurs Multitest 2018

Centrum Edukacji Szkolnej

Język polski

Klasy III gimnazjum

ogólnopolski

Wiktoria Nadolska IIIc gim  laureat nagroda ksiązkowa

Paulina Najwer IIIc gim     laureat

Opiekun: M. Walocha

Konkurs Multitest 2018

Centrum Edukacji Szkolnej

Matematyka

Klasy III gimnazjum i szkoła podstawowa

ogólnopolski

Antoni Jaworski IIIc     wyróżnienie

Kamil Kasperski IIIc     wyróżnienie

Wiktor Wypych kl 4    laureat

Hubert Jasnos kl. 7b   laureat

Adam Wielgórka kl 8a laureat

Olivia Rogóż kl. 8b       laureat

Jakub Jan Lewański kl 8c wyróżnienie

Olga Kotusiewicz kl. 8a    wyróżnienie

Opiekunowie: E. Szajbel, J. Bromek, A.  Kaleta

Ogólnopolski Konkurs Ego Partum "Romantyczne wtajemniczenie"

ogólnopolski

Laureatki : Zofia Kotas kl.VII b, Aleksandra Bąkiewicz kl. VIIb.

Opiekun: E. Bogdał

VI Ogólnopolski Konkurs Literacki "Dom, rodzina, miłość - utrata tych wartości to bezdomność" 

ogólnopolski

kategoria proza III miejsce Jan Ochmański kl. IIIe gim.

kategoria poezja - wyróżnienie  Jan Ochmański kl. IIIe gim.

Opiekun: E. Bogdał

XIII Gala Wolontariatu

miejski

SKW 29  laureat w kategorii wolontariat grupowy 

Opiekunowie: E. Bogdał A. Kula

Przegląd Szkolnych Amatorskich Zespołów Teatralnych Powiatu Częstochowskiego pod patronatem Starosty Częstochowskiego

powiatowy

I miejsce: Michał Baryła, Bartosz Gutze, Patrycja Jackowska, Natalia Kazibudzka, Hubert Kulejewski, Mieszko Mazurek, Magdalena Naumik, Julia Nocuń, Izabela Okręglicka, Katarzyna Pacak, Alicja Prokop, Maja Rytkowska, Natalia Tomzik, Nel Trelowska kl. VIIa, Stanisław Puto kl.VIIb, Marcel Mielczarek kl.VIa

Opiekun: K. Głębiewska

XII Powiatowy Konkurs Poezji i Pieśni Patriotycznej

powiatowy

I miejsce: Olga Mielczarek IIIa gim.

II miejsce: Julia Nocuń kl. VIIa

Opiekunowie: M. Walocha, K. Głębiewska

Powiatowy Konkurs Recytatorski „Bóg-Honor-Ojczyzna – 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości w literaturze”

powiatowy

I miejsce: Julia Nocuń kl. VIIa

Opiekun: K. Głębiewska

Miejski Konkurs Recytatorski

„Ja i moja Ojczyzna”

miejski

I miejsce: Julia Nocuń kl. VIIa

Opiekun: K. Głębiewska

Ogólnopolskie Dyktando CES

ogólnopolski

tytuł laureata Natalia Nawrocka VIc

Opiekun: K. Głębiewska

Powiatowy Konkurs Recytatorski „A to Polska właśnie…”

powiatowy

II miejsce: Julia Nocuń kl. VIIa

Opiekun: K. Głębiewska

Przegląd Szkolnych Amatorskich Zespołów Teatralnych Powiatu Częstochowskiego pod       patronatem Starosty Częstochowskiego

powiatowy

nagroda indywidualna Julia Nocuń 

i Katarzyna Pacak kl.VIIa

Opiekun: K. Głębiewska

Ogólnopolski Konkurs Czytelniczy "Percy Jackson" - organizator Moja Szkoła Językowa październik 2018

ogólnopolski

Laureat Natalia Nawrocka kl. 6c 

Opiekun: Anna Klecha-Suchanek

XV Wojewódzki Konkurs Poetycki - Antologia poezji dziecięcej –– SP 30 Zabrze; Październik ’18

wojewódzki

tytuł laureata Nina Ptak IIIb gim

Opiekun: M. Walocha

X Wojewódzki Konkurs Poetycki „Pamięci Haliny Poświatowskiej” organizator SP 53 Październik ;18

wojewódzki

Wyróżnienie: Julia Lipińska IIIb  gim.

Opiekun: M. Walocha

Wojewódzki  Konkurs  Poetycki „Niepodległa Biało-Czerwona” organizator SP 41 (byłe G 12) Listopad 18

wojewódzki

III miejsce: Karolina Sokołowska IIIc gim

Opiekun: M. Walocha

Konkurs recytatorski „A to Polska właśnie…” organizator LO Słowackiego listopad’18

powiatowy

I miejce: Olga Mielczarek IIIa gim.

Opiekun: M. Walocha

V Powiatowy konkurs litercki „Świat wykreowany”  organizator SP 41 (byłe G 12). Styczeń ‘19

powiatowy

II miejsce: Maja Stefańczyk III a gim.

Opiekun: M. Walocha

Ogólnopolski konkurs plastyczno językowy „Żaba w gardle”

ogólnopolski

Wyróżnienia:  Agnieszka Krawczyk IIIc gim., Wiktor Drab IIIc gim., Dominika Drzazga 8a

Opiekun: M Kempa

Konkurs plastyczny

 „Nie ma radości bez niepodległości”

LO im Norwida

wojewódzki

I miejsce: Irmina Drabas kl. IIId gim.

Wyróżnienie: Dorota Jura IIId  gim.

Opiekun: A. Witczak

Konkurs plastyczny

„Kosmiczna bombka”

wojewódzki

II miejsce w kategorii klas IV – VI: Maja Kaczmarek

II miejsce w kategorii klas VII – VIII: Maja Kryczało kl 8b

Opiekun: A. Witczak

Konkurs plastyczny

 „Kartka Bożonarodzeniowa”

międzyszkolny

I miejsce: Anna Wójcik kl. VI

Opiekun: A. Witczak

Konkurs plastyczny

„ Anioły stróże – małe i duże”

powiatowy

II miejsce: Alicja Wójcik IIIc gim

III miejsce: Nel Trelowska 7a

Opiekun: A. Witczak

Powiatowy Konkurs piosenki

i pieśni patriotycznej „ A to Polska właśnie”

LO im J. Słowackiego

Listopad 2018

powiatowy

II miejsce Natalia Tomzik 7a

Opiekun: M. Itczak

Powiatowy Konkurs piosenki

 i pieśni patriotycznej

SP 48 Cz-wa

Listopad 2018

powiatowy

I miejsce Eliza Xerxa

II miejsce Natalia Tomzik 7a

Wyróżnienie: Otylia Banaszkiewicz

Opiekun: M. Itczak

Ogólnopolski konkurs piosenki „Śpiewobranie”

Liceum artystyczne ALA

Listopad 2018

ogólnopolski

Natalia Tomzik 7a -  finalistka

Opiekun: M. Itczak

Powiatowy Konkurs Piosenki Wszelakiej

SP 21 Cz-wa

 Muzeum Monet i Medali J.P. II

powiatowy

II miejsce Natalia Tomzik 7a

II miejsce Eliza Xerxa

Opiekun: M. Itczak

XXIII Międzyszkolny Konkurs Recytatorski „Brzechwałki”

SP 42 Cz-wa           15.11.2018

międzyszkolny

Wyróżnienie Lena Nocuń kl. II SP

Opiekun: S. Jura

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Jesienny kosz” 16.11.2018

SP 41 Cz-wa

międzyszkolny

I miejsce Zofia Sitek kl. IIb SP

I miejsce Marcel Jabłoński  kl. IIb SP

II miejsce Emilia Wielgopolan kl IIb SP

Opiekun: S. Jura

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Jesienny bukiet” 30.11.2018

SP 53 Cz-wa

międzyszkolny

I miejsce Lena Nocuń kl. IIb

III miejsce Zuzanna Kmieć kl. IIb

Opiekun: S. Jura

Międzyszkolny Konkurs Recytatorski „ Jesień wokół nas” 21.11.2018

SP 22 Cz-wa

międzyszkolny

II miejsce Patrycja Swodczyk kl. II b

Wyróżnienie: Zofia Sitek kl. IIb

Wyróżnienie Martyna Jachowicz kl. II b

Opiekun: S. Jura

XIV Wojewódzki Konkurs Plasyczny „Szopka Bożonarodzeniowa” 14.12.2018

GOK w Poczesnej pod patronatem Starosty Powiatowego w Cz-wie

wojewódzki

I miejsce Alicja Erdman kl. IIb

I miejsce Zofia Sobonak kl. IIb

Wyróżnienie Zofia Sitek kl. IIb

Opiekun: S. Jura

III Powiatowy Integracyjny Konkurs „Zostań cukiernikiem na święta – hobby, a może zawód?”

13.12.2018

SP 41 i Zespół Szkół Specjalnych nr 28

powiatowy

I miejsce Zuzanna Kowolik kl. Ib SP

II miejsce Zuzanna Baryła kl, Ib SP

Opiekun: B. Skubała

II Bożonarodzeniowy Międzyszkolny Konkurs Plastyczny – ozdoba świąteczna

14.12.2018

SP 33

międzyszkolny

I miejsce Mia Łuszczyńska kl. Ib

III miejsce Zuzanna Serwatka kl. Ib

Opiekun: B. Skubała

Konkurs plastyczno techniczny „Rzeźba z ziemniaka”

06.10.2018

międzyszkolny

I miejsce Mikołaj Szczygieł IIc

Opiekun: E. Krajewska

Konkurs plastyczny „Jesienny liść”

20.10.2018

SP w Radostkowie

międzyszkolny

I miejsce Kaja Oczkowicz IIc

Opiekun: E. Krajewska

Konkurs plastyczny „Parasol niepodległości”

17.11.2018

SP w Witkowicach

międzyszkolny

I miejsce Zuzanna Bidzińska IIc

Opiekun: E. Krajewska

XI Międzyszkolny Konkurs Recytatorski wierszy J. Tuwima „Lokomotywą w świat”

11.12.2018

SP 53

międzyszkolny

I miejsce Jan Wrazidło kl. IIc

Opiekun: E. Krajewska

Konkurs międzszkolny na 100 lecie odzyskania niepodległości „Za naszą i waszą wolność”

09.11.2018

SP 29

międzyszkolny

III miejsce Hanna Suchoń kl. IIc

Opiekun: E. Krajewska

Międzyszkolny konkurs na kartkę Bożonarodzeniową

19.12.2018

SP 50

międzyszkolny

II miejsce Paulina Kożuch kl.  IIc

Opiekun: E. Krajewska

VIII Międzyszkolny konkurs plastyczny „Świąteczna choinka”

21.12.2018

SP 24

międzyszkolny

Wyróżnienie: Julian Janiszewski kl. IIc

Opiekun: E. Krajewska

Stowarzyszenie Miłośników Sportu „Skacz z efektem”

 

III miejsce Kaja Oczkowicz kl. IIc

Opiekun: E. Krajewska

 


 

Nazwa konkursu/ranga

Ranga konkursu

Miejsce jakie zajął/zajęli uczniowie

IX Powiatowy Konkurs Kaligraficzny
„I ty możesz zostać mistrzem pióra”

powiatowy

Alicja Wójcik kl. IIc gimnazjum – wyróżnienie,
opiekun mgr Magdalena Walocha

Anna Wójcik kl. Vb – wyróżnienie,
opiekun mgr Ewa Bogdał

XV Regionalny Konkurs
„Z Norwidem ku poprawnej polszczyźnie”

miejski

Wiktoria Nadolska kl. IIc gimnazjum - tytuł finalisty,
opiekun mgr Magdalena Walocha

Regionalny Konkurs Recytatorski
„Jej portret”

miejski

Zuzanna Domagała kl. IIc gimnazjum  – III miejsce,
opiekun mgr Magdalena Walocha

Powiatowy Konkurs Recytatorski Poezji Religijnej i Patriotycznej

powiatowy

Wiktoria Nadolska kl. IIc gimnazjum - wyróżnienie, 
opiekun mgr Magdalena Walocha

Powiatowy  Konkurs Literacki „Odkrywamy nowe przestrzenie”

powiatowy

Julia Lipińskia kl. IIb gimnazjum  III miejsce – za wiersz pt. „Umysłowy terror”,
opiekun mgr Magdalena Walocha

Powiatowy  Konkurs Literacki „Odkrywamy nowe przestrzenie”

powiatowy

Mateusz Dawid kl. IId gimnazjum  – I miejsce w kategorii opowiadanie,
opiekun mgr Magdalena Walocha

Ogólnopolska Olimpiada Przyrodnicza „Olimpus”

ogólnopolski

Laureaci: Antoni Kozłowski kl. IVc, Julia Brenneke kl. IVb,

Agata Swodczyk kl. Vb, Jakub Dróżdż kl. Vb najwyższa lokata- II miejsce,  Anna Wójcik kl. Vb, Dominika Żyła kl. Vb, Michał Baryła kl. VIa, Aleksander Kręgiel kl. VIa, Nel Trelowska kl. VIa, Mieszko Mazurek kl. VIa, Milena Sznober kl. VIb, Natasza Mazik kl. VIb,  Zofia Kotas kl. VIb,  Zuzanna Majocha kl. VIb, Tymon Berestecki kl. VIb,
opiekun mgr Edyta Niewczas

Ogólnopolskie Dyktando Szkolne CES

ogólnopolski

Natalia Nawrocka kl. Vc – laureat, Nel Trelowska kl. VIa – wyróżnienie,
opiekun mgr Katarzyna Głębiewska

Jakub Dróżdż kl. Vb – laureat,
opiekun mgr Ewa Bogdał

V Międzyszkolny Konkurs Recytatorski „Humor w literaturze
dla dzieci”

miejski

Julia Nocuń kl. VIa - I miejsce,
opiekun mgr Katarzyna Głębiewska

I Międzyszkolny Konkurs z Języka Polskiego „Czy znasz swój język ojczysty?"

miejski

Alicja Prokop kl. VIa - wyróżnienie, Natalia Nawrocka kl.Vc  - wyróżnienie,
opiekun mgr Katarzyna Głębiewska

XVIII Międzyszkolny Konkurs Recytatorski „Szlakiem niepodległości”

miejski

Julia Nocuń kl. VIa  - II miejsce,
opiekun mgr Katarzyna Głębiewska

Powiatowy Konkurs Ortograficzny „Dyktando z Szancerem”

powiatowy

Jakub Dróżdż kl. Vb -  I miejsce,
opiekun mgr Ewa Bogdał

Natalia Nawrocka kl. Vc  - III miejsce,
opiekun mgr Katarzyna Głębiewska

XI Powiatowy Konkurs Historii Ojczystej i Historii Sztuki „Idea pokrzepienia serc w twórczości Jana Matejki. W 100. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości”

powiatowy

Kacper Sucharkiewicz kl. IIIa gimnazjum  - I miejsce w kategorii prezentacja multimedialna,
opiekun mgr Renata Gajda

XI Międzyszkolny Konkurs Recytatorski Poezji Niemieckojęzycznej

miejski

Gabriela Rataj kl. IIIa gimnazjum - II miejsce,
opiekun mgr Magdalena Kempa

VI Regionalny Konkurs Piosenki Niemieckojęzycznej „Jeder kann singen”

miejski

Wyróżnienie zdobył zespół wokalny z klasy IIIc gimnazjum w składzie: Arkadiusz Dłubak, Maja Grzyb, Natalia Portas-Pisarek, Mikołaj Kurek, Jakub Zatoń, Maciej Rogowski,
opieka mgr Magdalena Kempa, mgr Ewelina Brodzińska

I Powiatowy Konkurs Fotograficzny „Zima w oczach fizyka i chemika”

powiatowy

Katarzyna Mońka kl. VIIc – I miejsce,
opiekun mgr Anna Węgrzyn

XI Powiatowy Konkurs Poezji i Pieśni Patriotycznej

powiatowy

II miejsce w kategorii pieśń zdobył zespół wokalny z klasy VIIc w składzie: Amelia Brenneke , Hana Fijałkowska, Anna Głębocka, Honorata Molis, Katarzyna Mońka,
opiekun mgr Monika Itczak

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur  2018

międzynarodowy

Jakub Grabowski kl. IIa – wyróżnienie, opiekun Marzena Poterek

Szymon Chłąd kl.  IIa – wyróżnienie, opiekun Marzena Poterek

Jan Załęcki kl.   IIa – wyróżnienie, opiekun mgr Marzena Poterek

Wiktor Wypych  kl. IIId – wyróżnienie, opiekun mgr Dorota Wójcik

Sonia Borczyk kl. IIIa – wyróżnienie, opiekun mgr Małgorzata Złotorowicz

Michał Flak kl. IVa – wyróżnienie, opiekun mgr Joanna Bromek

Kamil Smugowski kl. Va – wyróżnienie, opiekun mgr Dorota Stafaniewicz vel Stachowicz

Jakub Dróżdż kl. Vb – wyróżnienie,  opiekun mgr Dorota Stafaniewicz vel Stachowicz

Piotr Krzywda kl. Va – wyróżnienie, opiekun mgr Dorota Stafaniewicz vel Stachowicz

Hubert Jasnos kl. VIb – wynik bardzo dobry, opiekun mgr Agnieszka Kaleta

Aleksander Kręgiel kl. VIa – wyróżnienie, opiekun mgr Dorota Stafaniewicz vel Stachowicz

Zuzanna Majocha kl. VIb – wyróżnienie, opiekun mgr Agnieszka Kaleta

Oliwier Peryga kl. VIb – wyróżnienie, opiekun mgr Agnieszka Kaleta,

Adam Wielgórka kl. VIIa – wynik bardzo dobry,  opiekun mgr Joanna Bromek

Olivia Rogóż kl. VIIb – wyróżnienie, opiekun mgr Dorota Stafaniewicz vel Stachowicz

Jakub Lewański kl. VIIc – wyróżnienie, opiekun mgr Joanna Bromek

Antoni Jaworski kl.  IIc gimnazjum – wynik bardzo dobry, opiekun mgr Ewa Szajbel

Kamil Kasperski kl. IIc gimnazjum – wyróżnienie, dobry, opiekun mgr Ewa Szajbel

Powiatowy Konkurs „OMNIBUS”.

powiatowy

Hubert Jasnos kl. VIb  - I miejsce

Tymon Żak kl. VIb – II miejsce

Zofia Kotas kl. VIb – III miejsce,

opieka mgr Agnieszka Kaleta, mgr Edyta Niewczas, mgr Elżbieta Chęcińska

Międzyszkolny Konkurs Matematyczny „Jeden z dziesięciu”

miejski

Hubert Jasnos kl. VIb – I miejsce,
opiekun mgr A. Kaleta

Ogólnopolski Konkurs Albus

ogólnopolski

Język angielski:

Amelia Adamczyk kl. IVc – dyplom laureata, nagroda książkowa,
opiekun mgr Barbara Trajdos

Maja Słomian kl. VIIa – dyplom laureata, opiekun mgr Katarzyna Stefańczyk

Bartosz Gruca kl. IId gimnazjum – wyróżnienie, opiekun mgr Izabela Bartelt-Adamczyk

Natalia Ostrowska  kl. IIc gimnazjum – wyróżnienie, opiekun mgr Izabela Bartelt-Adamczyk

Matematyka:

Hubert Jasnos kl. VIb - dyplom laureata, nagroda książkowa, opiekun mgr Agnieszka Kaleta

Olga Kotusiewicz kl. VIIa – dyplom laureata, nagroda książkowa, opiekun mgr Joanna Bromek

Adam Wielgórka kl. VIIa – dyplom laureata, nagroda książkowa, opiekun mgr Joanna Bromek

Maja Słomian kl. VIIa – dyplom laureata, nagroda książkowa, opiekun mgr Joanna Bromek

Olivia Rogóż kl. VIIb – dyplom laureata, opiekun mgr  Dorota Stafaniewicz vel Stachowicz

Maja Majewska kl. VIIa – dyplom laureata, opiekun mgr Joanna Bromek

Jakub Lewański kl. VIIc – dyplom laureata, opiekun mgr Joanna Bromek

Antoni Jaworski kl. IIc gimnazjum – dyplom laureata, opiekun mgr Ewa Szajbel

Kamil Kasperski kl. IIc gimnazjum – dyplom laureata, opiekun mgr Ewa Szajbel

Bartłomiej Wróż kl. IIe gimnazjum – dyplom laureata, opiekun mgr Agnieszka Kaleta

Patryk Moll kl.  IIIa gimnazjum – dyplom laureata, opiekun mgr Ewa Szajbel

Arkadiusz Dłubak kl. IIIc gimnazjum – dyplom laureata, opiekun mgr Joanna Bromek

Karol Skóra kl. IIIb gimnazjum – dyplom laureata, opiekun mgr Ewa Szajbel

Stanisław Całus kl. IIe gimnazjum – wyróżnienie,  opiekun mgr Agnieszka Kaleta

Aleksandra Konopka kl. IIIa gimnazjum – wyróżnienie, opiekun mgr Ewa Szajbel

Mikołaj Wiora kl. IIIa gimnazjum – wyróżnienie, opiekun mgr Ewa Szajbel

Wiktoria Oczkowicz kl. VIIc – wyróżnienie, opiekun mgr Joanna Bromek

Nagroda Prezydenta Miasta Częstochowy

 

Antoni Jaworski kl. IIc gimnazjum

Kamil Kasperski kl. IIc gimnazjum

Jan Ochmański kl. IIe gimnazjum

Adam Wielgórka kl. VIIa

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Kolorowa skarpetka – symbol niepasującego chromosomu tolerancji
i zrozumienia”

ogólnopolski

Irmina Drabas kl. IId gimnazjum – II miejsce,
opiekun mgr Alina Witczak

II Muzealny Konkurs Fotograficzny „Jurajska przyroda w obiektywie”

 

Bartosz Żaczek kl. IIIb gimnazjum - I miejsce

Oliwia Konarska  kl. IIIc gimnazjum - II miejsce,
opiekun mgr Alina Witczak

V Powiatowy Konkurs z Języka Angielskiego

powiatowy

Maja Grzyb kl. IIIc gimnazjum – I miejsce

Julia Kistela kl. IIIc gimnazjum – III miejsce,
opiekun mgr Katarzyna Stefańczyk

Powiatowy Konkurs Recytatorski Poezji Angielskiej „English Poetry”

powiatowy

Weronika Burza kl. VIb – III miejsce,
opiekun mgr Iwona Nędzyńska-Mól

XVII Powiatowy Międzyszkolny Konkurs „Matematyka w banku”

powiatowy

Kamil Kasperski kl. IIc gimnazjum i Natalia Ostrowska kl. IIc gimnazjum – II miejsce,
opiekun mgr Ewa Szajbel

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy
z Matematyki

wojewódzki

Adam Wielgórka kl. VIIa – finalista konkursu,
opiekun mgr Joanna Bromek

 


 

Nazwa konkursu

Ranga konkursu

Miejsce jakie zajął/zajęli uczniowie

Ogólnopolski Konkurs Multitest 2017

Historia kl. II gimnazjum

ogólnopolski

Jan Ochmański, kl. IIe - dyplom laureata, opiekun mgr Mariola Szymurska

Ogólnopolski Konkurs Multitest 2017

Język angielski kl. II gimnazjum

ogólnopolski

Bartosz Gruca,  kl. IId - wyróżnienie,
opiekun mgr Izabela Bartelt Adamczyk

Maja Stefańczyk, kl. IIa - wyróżnienie,
opiekun mgr Izabela Bartelt Adamczyk

Ogólnopolski Konkurs Multitest 2017

Język angielski kl. III gimnazjum

ogólnopolski

Julia Kistela, kl. IIIc  - wyróżnienie, opiekun mgr Katarzyna Stefańczyk

Ogólnopolski Konkurs Multitest 2017

Język angielski kl.  IV

ogólnopolski

Amelia Adamczyk, kl. IVc -  dyplom laureata, opiekun mgr Barbara Trajdos

Ogólnopolski Konkurs Multitest 2017

Język angielski kl. VII

ogólnopolski

Maja Słomian, kl. VIIa - wyróżnienie, opiekun mgr Katarzyna Stefańczyk

Olga Kotusiewicz, kl. VIIa - wyróżnienie, opiekun mgr Katarzyna Stefańczyk

Ogólnopolski Konkurs Multitest 2017

Matematyka kl. II gimnazjum

ogólnopolski

Kamil Kasperski, kl. IIc – dyplom laureata, opiekun mgr Ewa Szajbel

Bartłomiej Wróż, kl. IIe -  dyplom laureata, opiekun mgr Agnieszka Kaleta

Antoni Jaworski, kl.  IIc -  wyróżnienie, opiekun mgr Ewa Szajbel

Natalia Ostrowska, kl.  IIc -  wyróżnienie, opiekun mgr Ewa Szajbel

Jan Ochmański, kl. IIe -  wyróżnienie, opiekun mgr Agnieszka Kaleta

Ogólnopolski Konkurs Multitest 2017

Matematyka kl. III gimnazjum

ogólnopolski

Patryk Moll, kl. IIIa – wyróżnienie, opiekun mgr Ewa Szajbel

Arkadiusz Dłubak, kl. IIIc – wyróżnienie, opiekun mgr Joanna Bromek

Ogólnopolski Konkurs Multitest 2017

Matematyka kl. VII

ogólnopolski

Oliwia Rogóż, kl. VIIb - dyplom laureata

Olga Kotusiewicz, kl. VIIa - dyplom laureata

Adam Wielgórka, kl. VIIa - wyróżnienie

Maja Słomian, kl. VIIa - wyróżnienie

Maja Majewska, kl. VIIa - wyróżnienie

Anna Głębocka, kl. VIIc - wyróżnienie,

opiekun mgr Joanna Bromek

Wojewódzki Konkurs Literacki
„Antologia poezji dziecięcej”

wojewódzki

Dawid Rybak, kl. III gimnazjum – laureat, opiekun mgr Ewa Bogdał

Międzyszkolny Konkurs  Plastyczny
„Wesoła dynia”

miejski

Antonina Rozpondek, kl.3b - III miejsce, opiekun mgr Bogumiła Skubała

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny
„Pora na książkę”

miejski

 Maja Zabochnicka, kl. IIIb – wyróżnienie,  opiekun mgr Bogumiła Skubała

Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny „Spotkanie z jeżykiem Jerzykiem”

miejski

Kaja Erdman, kl. IIIb - III miejsce, opiekun mgr Bogumiła Skubała

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy
z Matematyki

wojewódzki

Adam Wielgórka, kl. VIIa – finalista, opiekun mgr Joanna Bromek

Dyktando Niepodległościowe
„Po polsku o historii”

wojewódzki

Aleksandra Konopka, kl. IIIa – finalistka, opiekun mgr Iwona Knysak

Wiktoria Nadolska, kl. IIc, Antoni Jaworski, kl. IIc, Maja Stefańczyk,
kl. IIa – finaliści, opiekun mgr Magdalena Walocha

Powiatowy Konkurs na Szkolne Izby Pamięci i Tradycji Narodowej w kategorii „Budujemy szkolne izby pamięci narodowej"

powiatowy

Uczniowie klas piątych i szóstych - I miejsce, opiekunowie mgr Katarzyna Głębiewska, Elżbieta Chęcińska

Międzyszkolny Konkurs Recytatorski „Brzechwałki”

miejski

Julia Nocuń,  kl. VIa - I miejsce, opiekun mgr Katarzyna Głębiewska

Stanisław Puto, kl. VIa - II miejsce, opiekun mgr Katarzyna Głębiewska

IX Wojewódzki Konkurs Poetycki „Pamięci Haliny Poświatowskiej” 

wojewódzki

Nadia Banasiak, kl.  IIIa – II miejsce, opiekun mgr Iwona Knysak

Powiatowy Konkurs Literacki „Tacy sami mimo wszystko – niepełnosprawni wśród nas”

 

powiatowy

Mateusz Dawid, kl.  IId – wyróżnienie, opiekun  mgr Magdalena Walocha

V Powiatowy  Konkurs Plastyczny
„W oczekiwaniu na pierwszą gwiazdkę”

powiatowy

 Natalia Ułanek, kl. IIIb – wyróżnienie,

 opiekun mgr Bogumiła Skubała

Miejski Konkurs „Bezpieczna droga do szkoły”

miejski

Wiktoria Długosz, kl. IIId - I miejsce

Nikola Chwastek, kl. IIId – wyróżnienie, opiekun mgr Dorota Wójcik

Miejski Konkurs Plastyczny „Kim chcę zostać, gdy dorosnę?”

miejski

 Wiktoria Długosz, kl. IIId - I miejsce

 Otylia Banaszkiewicz, kl. IIId - wyróżnienie, opiekun mgr Dorota Wójcik

Miejski Konkurs Kolęd i Pastorałek
„Na Anielską Nutę”

miejski

Otylia Banaszkiewicz, kl. IIId - I miejsce

Amelia Łuczenko, kl.  IIId - II miejsce, opiekun mgr Dorota Wójcik

IV Powiatowy Konkurs Literacki
„Świat wykreowany”

powiatowy

Mateusz Dawid, kl.  IId – I miejsce, opiekun mgr Magdalena Walocha

IX Powiatowy Konkurs Literacko -  Plastyczny na Komiks „Internet nie jest niczym złym, lecz trzeba mądrze obchodzić się z nim”

powiatowy

Nadia Nawrocka, kl. Vc – II miejsce, opiekun mgr Katarzyna Głębiewska

Wojewódzkie Igrzyska Dzieci w Szachach

wojewódzki

Filip Rogóż, Kamil Sroka, Emilia Egeman, Olga Blochlińska – III miejsce, opiekun mgr Bogusław Snarski

Miejskie Igrzyska Dzieci w Szachach

miejski

Marta Kot, Filip Rogóż, Kamil Sroka, Emilia Egeman – Mistrzowie Częstochowy w szachach, opiekun mgr Bogusław Snarski

Otwarte Mistrzostwa Częstochowy

w Szachach Szybkich

ogólnopolski

Emilia Egeman – II miejsce

Marta Kot – IV miejsce, opiekun mgr Bogusław Snarski

Międzyszkolny Konkurs Recytatorski „Brzechwałki”

miejski

Lena Nocuń, kl. Ib – wyróżnienie, opiekun mgr Sylwia Jura

VIII Powiatowy Konkurs Piosenki Religijnej „Cecyliada”

powiatowy

Wiktoria Oczkowicz, kl. VIIb – III miejsce, opiekun mgr Barbara Rek

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Najpiękniejsza ozdoba choinkowa”

miejski

Łukasz Krzentowski, kl. Ic - II miejsce, opiekun mgr Ewa Krajewska

IX Powiatowy Konkurs Plastyczny
„Anioły Stróże małe i Duże”

powiatowy

Irmina Drabas, kl. IId - I miejsce

Jolanta Buczkowska, kl. IIb - opiekun mgr Alina Witczak

Powiatowy Konkurs Fotograficzny
„W poszukiwaniu cudów natury”

powiatowy

Katarzyna Mońka,  kl. VIIc  - wyróżnienie, opiekun mgr Alina Witczak

Konkurs Plastyczny „Namaluj wielojęzyczność”

miejski

Aleksandra Trenda, kl. VIIb – wyróżnienie, opiekun mgr Alina Witczak

 


ZESPOŁOWO :

V miejsce w Finale Ogólnopolskim w Tenisie Stołowym Dziewcząt

II miejsce w Finale Wojewódzkim w Tenisie Stołowym Dziewcząt

IX miejsce w Finale Wojewódzkim w L.A. Chłopców

XIV miejsce w Finale Wojewódzkim w Pływaniu Chłopców

I miejsce w Półfinale Wojewódzkim w Lekkoatletyce Chłopców

I miejsce w Półfinale Wojewódzkim w Tenisie Stołowym Dziewcząt

V miejsce w Półfinale Wojewódzkim w Lekkoatletyce Dziewcząt

II miejsce w Półfinale Wojewódzkim w Piłce Siatkowej Plażowej Chłopców

I miejsce w Ćwierćfinale Wojewódzkim w Tenisie Stołowym Dziewcząt

III miejsce w Ćwierćfinale Wojewódzkim w Badmintonie Dziewcząt

IV miejsce w Ćwierćfinale Wojewódzkim w Badmintonie Chłopców

IV miejsce w Ćwierćfinale Wojewódzkim w Tenisie Stołowym Chłopców

I miejsce w Igrzyskach Młodzieży Powiatu Grodzkiego w Lekkoatletyce Chłopców

I miejsce w Igrzyskach Młodzieży Powiatu Grodzkiego w Piłce Siatkowej Plażowej Chłopców

I miejsce w Igrzyskach Młodzieży Powiatu Grodzkiego w Pływaniu Chłopców

I miejsce w Igrzyskach Młodzieży Powiatu Grodzkiego w Tenisie Stołowym Chłopców

I miejsce w Igrzyskach Młodzieży Powiatu Grodzkiego w Tenisie Stołowym Dziewcząt

II miejsce Igrzyskach Młodzieży Powiatu Grodzkiego w Sztafecie 4x100 m. w L.A. Chłopców

II miejsce w Igrzyskach Młodzieży Powiatu Grodzkiego w Badmintonie Chłopców

II miejsce w Igrzyskach Młodzieży Powiatu Grodzkiego w Badmintonie Dziewcząt

II miejsce w Igrzyskach Młodzieży Powiatu Grodzkiego w Drużynowych Biegach Przełajowych Chłopców

II miejsce w Igrzyskach Młodzieży Powiatu Grodzkiego w Piłce Siatkowej Chłopców

II miejsce w Igrzyskach Młodzieży Powiatu Grodzkiego w Piłce Siatkowej Dziewcząt

III miejsce w Igrzyskach Młodzieży Powiatu Grodzkiego w Koszykówce Chłopców

III miejsce w Igrzyskach Młodzieży Powiatu Grodzkiego w Łyżwiarstwie Szybkim Dziewcząt

III miejsce w Igrzyskach Młodzieży Powiatu Grodzkiego w Sztafecie Pływackiej 8x50 m. Chłopców

IV miejsce w Igrzyskach Młodzieży Powiatu Grodzkiego w Lekkoatletyce Dziewcząt

IV miejsce w Igrzyskach Młodzieży Powiatu Grodzkiego w Łyżwiarstwie Szybkim Chłopców

IV miejsce w Igrzyskach Młodzieży Powiatu Grodzkiego w Piłce Siatkowej Plażowej Dziewcząt

IV miejsce w Igrzyskach Młodzieży Powiatu Grodzkiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców

IV miejsce w Igrzyskach Młodzieży Powiatu Grodzkiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt

V miejsce w Igrzyskach Młodzieży Powiatu Grodzkiego w Koszykówce Dziewcząt

V miejsce w Igrzyskach Młodzieży Powiatu Grodzkiego w Piłce Nożnej Chłopców

V miejsce w Igrzyskach Młodzieży Powiatu Grodzkiego w Pływaniu Dziewcząt

 

INDYWIDUALNIE :

III miejsce Kacper Grzywacz w Finale Wojewódzkim w Biegu na 300 m.

I miejsce Kacper Grzywacz w Półfinale Wojewódzkim w Biegu na 300 m.

I miejsce Maksymilian Zyzik w Półfinale Wojewódzkim w Biegu na 100 m.

I miejsce Jakub Walaszczyk w Półfinale Wojewódzkim w Lekkoatletyce w Pchnięciu Kulą Chłopców

II miejsce Igor Majocha w Półfinale Wojewódzkim w Lekkoatletyce w Pchnięciu Kulą Chłopców

IV miejsce Gabriela Rataj w Półfinale Wojewódzkim w Lekkoatletyce w Biegu na 600 m.

 

I miejsce Amelia Płusa w Igrzyskach Młodzieży Powiatu Grodzkiego w Lekkoatletyce w Skoku Wzwyż

I miejsce Igor Majocha w Igrzyskach Młodzieży Powiatu Grodzkiego w Lekkoatletyce w Pchnięciu Kulą Chłopców

I miejsce Kacper Grzywacz w Igrzyskach Młodzieży Powiatu Grodzkiego w Lekkoatletyce w Biegu na 300 m.

I miejsce Mikołaj Kurek w Igrzyskach Młodzieży Powiatu Grodzkiego w Pływaniu Stylem Grzbietowym

II miejsce Kuba Podlejski w Igrzyskach Młodzieży Powiatu Grodzkiego w Pływaniu Stylem Klasycznym

II miejsce Maciej Olczyk w Igrzyskach Młodzieży Powiatu Grodzkiego w Lekkoatletyce w Pchnięciu Kulą Chłopców

III miejsce Bartosz Żaczek w Igrzyskach Młodzieży Powiatu Grodzkiego w Lekkoatletyce w Pchnięciu Kulą Chłopców

III miejsce Emilia Księżyk w Igrzyskach Młodzieży Powiatu Grodzkiego w Łyżwiarstwie Szybkim

III miejsce Olga Mielczarek w Igrzyskach Młodzieży Powiatu Grodzkiego w Lekkoatletyce w Pchnięciu Kulą Dziewcząt 

IV miejsce Kacper Grzywacz w Igrzyskach Młodzieży Powiatu Grodzkiego w Łyżwiarstwie Szybkim Chłopców

 

Turnieje i imprezy sportowe:

II miejsce w Turnieju Koszykówki Chłopców w SP 13 - 12.06.2018 r.

II miejsce w Mistrzostwach Częstochowy Par Siatkarskich - 28.04.2018 r.

III miejsce w Mistrzostwach Częstochowy Par Siatkarskich - 28.04.2018 r.

 


 

Placówka

Nazwa konkursu

Ranga konkursu

Miejsce jakie zajął/zajęli uczniowie

Szkoła Podstawowa
nr 29 w Częstochowie

                          

Powiatowy Konkurs Czytelniczy „Rymowane-malowane. Moje spotkanie z książką”

powiatowy

Patrycja Jackowska, kl. Va - II miejsce, opiekun mgr Katarzyna Głębiewska

Natalia Nawrocka, kl.IVc - wyróżnienie, opiekun mgr Katarzyna Głębiewska

Powiatowy Konkurs Kaligraficzny „O Pióro Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 24 w Częstochowie”

powiatowy

Anna Wójcik kl.IVb - wyróżnienie, opiekun mgr Katarzyna Głębiewska

Międzyszkolny Konkurs Recytatorski „Poezja Juliana Tuwima”

miejski

Julia Nocuń, kl. Va – I miejsce, opiekun mgr Katarzyna Głębiewska

Stanisław Puto, kl. Va – II miejsce, opiekun mgr Katarzyna Głębiewska

Międzyszkolny Konkurs Literacki „Święta Bożego Narodzenia w moim domu”

miejski

Marta Kot, kl. IVc – III miejsce, opiekun mgr Katarzyna Głębiewska

Julia Nocuń, kl. Va -  wyróżnienie, opiekun mgr Katarzyna Głębiewska

Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny „O pióro Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 52 w Częstochowie”

miejski

Natalia Nawrocka, kl.IVc – I miejsce, opiekun mgr Katarzyna Głębiewska

Międzyszkolny Konkurs Recytatorski „Zima, zima”

miejski

Julia Nocuń, kl. Va – II miejsce, opiekun mgr Katarzyna Głębiewska

Międzyszkolny Konkurs Recytatorski „Humor w literaturze dla dzieci”

miejski

Julia Nocuń, kl. Va – II miejsce, opiekun mgr Katarzyna Głębiewska

Przegląd Małych Form Teatralnych ,,Młodość bez uzależnień” pod patronatem Prezydenta Miasta Czestochowy miejski Michał Baryła, Patrycja Jackowska, Natalia Kazibudzka, Hubert Kulejewski, Julia Nocuń, Magdalena Naumik, Izabela Okręglicka, Katarzyna Pacak, Zuzanna Pradela, Alicja Prokop, Maja Rytkowska, Stanisław Puto, Nel Trelowska,  Natalia Tomzik, Marcel Mielczarek, Olga Blochlinska.- I miejsce, opiekun Katarzyna Głębiewska
Międzyszkolny Konkurs Piosenki „Raz na Ludowo” miejski Katarzyna Pacak, kl. Va  - wyróżnienie, opiekun Agnieszka Janiszewska - Wypych

Ogólnopolski Konkurs pt. „DBI Reporter" organizowanym przez portal edukacyjny sieciaki.pl

ogólnopolski

Weronika Swodczyk, Maja Majewska, Maria Bogdał, Karolina Dobosz i Olga Kotusiewicz klasa VI a – II miejsce, opiekun Agnieszka Czerwińska

Ogólnopolski Konkursie Grafiki Komputerowej „Lepszy Internet - Stwórzmy Go Razem"

ogólnopolski

Jakub Dróżdż  IVb -  wyróżnienie, opiekun Agnieszka Czerwińska

Konkurs Komputerowy „Moja kartka walentynkowa"

powiatowy

Joanna Parzonka IVb – wyróżnienie, opiekun Agnieszka Czerwińska

Międzyszkolny Konkurs na prezentację multimedialną „Z biegiem Wisły"

miejski

Katarzyna Mońka VIc - wyróżnienie, opiekun Agnieszka Czerwińska

Igrzyska Młodzieży Szkolnej Szkół Podstawowych

miejski

Halowe Zawody LA:

Tony Xerxa, Maciej Sadkowski, Jakub Glajzner, Dawid Ułamek, Filip Juretko -  II miejsce drużynowo, opiekun Iwona Górawska

Tony Xerxa -  I miejsce indywidualnie w  biegu  na 600m, opiekun Iwona Górawska

Maja Kryczało -  III miejsce indywidualnie w Trójskoku, opiekun Iwona Górawska

Łyżwiarstwo:

Maciej Sadkowski, Marcel Polanowski- Pacak, Tony Xerxa, Dawid Ułamek - II miejsce drużynowo, opiekun Iwona Górawska

Maciej Sadkowski – II miejsce indywidualnie, opiekun Iwona Górawska

Tenis Stołowy

Oliwier ,Peryga, Tymon Żak  - II miejsce, opiekun Dorota Szlubowska

Konkurs Recytatorski  Jan Paweł II

wojewódzki

Julia Nocuń -  I miejsce, opiekun Barbara Rek

Olimpiada Wiedzy Archimedes Plus- Matematyka.
Plus 2016

ogólnopolski

Gołębska Klaudia - laureat V stopnia, Jaworska Pola - laureat I stopnia,

Sznober Joanna - laureat III stopnia, opiekun Ewa Krajewska

Kręgiel Aleksander - laureat V stopnia, Jasnos Hubert -  laureat III stopnia, Kotusiewicz Olga - laureat IV stopnia, Swodczyk Weronika - laureat IV stopnia, Słomian Maja - laureat IV stopnia, Wielgórka Adam - laureat I stopnia, opiekun Eliza Kozerska

Rogóż Oliwia - laureat III stopnia, opiekun Damian Pytel

Konkurs Matematyczny KANGUR 2017

międzynarodowy

Borczyk Sonia - wyróżnienie, Kardczyk Zofia - wyróżnienie, opiekun Małgorzata Złotorowicz

Dróżdż Jakub - wyróżnienie, Rogóż Oliwia - bardzo dobry wynik, opiekun Damian Pytel

Kręgiel Aleksander- wyróżnienie, Krzypkowski Paweł - wyróżnienie, Jasnos Hubert - bardzo dobry wynik, Wielgórka Adam - bardzo dobry wynik, Kotusiewicz Olga - wyróżnienie, opiekun Eliza Kozerska

IX Konkurs Języka Angielskiego BRAINIAK

powiatowy

Maja Słomian -  I miejsce, Adam Wielgórka  -  I miejsce, opiekun Iwona Nędzyńska- Mól

Konkurs Matematyczno- Przyrodniczy
,,Ino mi się nie zgub… Góry Polski”

powiatowy

Adam Wielgórka, Olga Kotusiewicz – III miejsce, opiekun Edyta Chłąd

Konkurs Wokalny ,,Kolorowy mikrofon”

powiatowy

Julia Wolbiś – I miejsce, opiekun Monika Itczak

Katarzyna Pacak - wyróżnienie, opiekun Monika Itczak

Konkurs Wokalny ,, Marcowe nutki”

powiatowy

Julia Wolbiś – III miejsce, opiekun Monika Itczak

Konkurs Piosenki  Religijnej ,,Cecyliada”

powiatowy

Wiktoria Oczkowicz, Weronika Swodczyk – III miejsce, opiekun Barbara Rek

V Regionalny Konkurs Plastyczny ,,Kot marzeń”

miejski

Dominik Fabryczny – II miejsce, opiekun Sylwia Jura

Samuel Bozzo – I miejsce, opiekun Sylwia Jura

Konkurs Recytatorski ,,Wiersze pozytywnie zakręcone”

miejski

Marcelina Mazurek – III miejsce, opiekun Ewa Krajewska

Konkurs Plastyczny ,,Stroik wielkanocny”

miejski

Marcelina Mazurek – wyróżnienie, opiekun Ewa Krajewska

Konkurs Ortograficzny ,,Dyktuś 2017”

miejski

Joanna Szober – wyróżnienie, opiekun Ewa Krajewska

Konkurs Czytelniczy ,,Abecadło”

ogólnopolski

Joanna Sznober, Antoni Kozłowski, Paweł Sikorski – wyróżnienie, opiekun Ewa Krajewska

Konkurs Ortograficzny ,,Ortografek”

ogólnopolski

Joanna Szober – wyróżnienie, opiekun Ewa Krajewska

Konkurs Ortograficzny ,,Dyktando
(nie tylko) dla Mistrzów”

ogólnopolski

Pola Jaworska, Joanna Szober – laureaci

Hanna Nieczyporuk – wyróżnienie, opiekun Ewa Krajewska

Konkurs Plastyczny ,,Laurka dla babci”

ogólnopolski

Tymoteusz Tichoruk – III miejsce, opiekun Ewa Krajewska

Konkurs Plastyczny ,,Kartka wielkanocna”

ogólnopolski

Tymoteusz Tichoruk – wyróżnienie, opiekun Ewa Krajewska

Konkurs Przedmiotowy ,,Matematyka”

ogólnopolski

Pola Jaworska, Antoni Kozłowski, Joanna Sznober, Gabriela Parzonka, Ewa Lutak – laureaci, opiekun Ewa Krajewska

Konkurs Przedmiotowy ,,Matematyka”

ogólnopolski

Joanna Sznober, Pola jaworska, Gabriela Parzonka, Paweł Sikorski, Tymoteusz Tichoruk, Hanna Nieczyporuk, Klaudia Gołębska, opiekun Ewa Krajewska

Drużynowe Mistrzostwa Śląska Juniorów
w Szachach

wojewódzki

Marta Kot – II miejsce drużynowo, opiekun Bogusław Snarski

Konkurs Kulinarny ,,Zdrowie na talerzu" powiatowy

Olivia Rogóż, Wiktoria Oczkowicz  - I miejsce, opiekun Ewa Latos, Edyta Niewczas

Hanna Fijałkowska, Katarzyna Mońka -  III miejsce, opiekun Ewa Latos, Edyta Niewczas

Marcin Terlecki, Agata Swodczyk - III miejsce, opiekun Ewa Latos, Edyta Niewczas

 


 

Placówka

Nazwa konkursu

Ranga konkursu

Miejsce jakie zajął/zajęli uczniowie

Szkoła Podstawowa
nr 29 w Częstochowie

 

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny ,,Misie znane i lubiane”

miejski

Kaja Erdman kl.IIb – II miejsce, opiekun p. Bogumiła Skubała

Miejski Konkurs Grafiki Komputerowej ,,Jesienny zwierzyniec”

miejski

Filip Miodek -  II miejsce, opiekun p. Bogumiła Skubała

Miejski Konkurs Plastyczny ,,Bukiet Jesienny”

miejski

Otylia Banaszkiewicz kl. IId -  III miejsce, opiekun p. Dorota Wójcik

Ogólnopolski Test Ortograficzny

ogólnopolski

Otylia Banaszkiewicz kl.IId – 8 miejsce, opiekun p. Dorota Wójcik 

Bartosz Gajda kl.IId – 11 miejsce, opiekun p. Dorota Wójcik 

Olimpiada Wiedzy Archimedes Plus

ogólnopolski

Pola Jaworska kl.IIIc – laureat I stopnia, opiekun p. Ewa Krajewska

Joanna Sznober kl.IIIc – laureat III stopnia, opiekun p. Ewa Krajewska

Klaudia Gołębska kl.IIIc – laureat V stopnia, opiekun p. Ewa Krajewska 

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny ,,Bukiet Pani Jesieni”

miejski

Joanna Sznober kl.IIIc – III miejsce, opiekun p. Ewa Krajewska

”Od przedszkolaka do starszaka”

powiatowy

Gabriela Parzonka -  laureat III stopnia, opiekun p. Ewa Krajewska

Ogólnopolski Konkurs Ortograficzny

ogólnopolski

Kamil Grabara kl.IIIa – II lokata, opiekun p. Sylwia Jura

Międzyszkolny Konkurs Recytatorski ,,Zwierzęta wśród nas”

miejski

Dominika Kaczorowska kl. IIIa – III miejsce (miejski), opiekun p. Sylwia Jura

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny ,,Soward”: ,,Pani Jesień”

miejski

Nadia Drewniak kl.IIIa – I miejsce, opiekun p. Sylwia Jura

Milena Łukasiak kl.IIIa – wyróżnienie, opiekun p. Sylwia Jura

XI Powiatowy Konkurs Plastyczny ,,Malowane plasteliną”

miejski

Weronika Zawieja kl. IIIa – III miejsce, opiekun p. Sylwia Jura

XV Powiatowy Konkurs Plastyczny ,,Tradycyjne Ozdoby Choinkowe”

Stella Drewniak kl.IIIa – I miejsce, opiekun p. Sylwia Jura

Jakub Królak kl. IIIa – I miejsce, opiekun p. Sylwia Jura

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z matematyki dla szkół podstawowych

rejonowy

Adam Wielgórka VIa – kwalifikacja do II etapu, opiekun p. Eliza Kozerska

Powiatowy Konkurs ,, The true face of Shakespeare”

powiatowy

Lena Suchecka IVc – wyróżnienie, opiekun p. Iwona Nędzyńska –Mól

Maja Suchecka VIb – III miejsce, opiekun p. Anna Michalska

Międzyszkolny Konkurs  na kartkę bożonarodzeniową w języku angielskim

miejski

Maja Kryczało VIb – I miejsce

Patrycja Zasępa VIb – II miejsce, opiekun p. Anna Michalska 

Ogólnopolski Test Ortograficzny

ogólnopolski

Natalia Nawrocka kl. IVc – tytuł laureata IX stopnia, opiekun p. Katarzyna Głębiewska

Międzyszkolny Konkurs Literacki na opowiadanie ,,Jesienią na Jurze straszy”

miejski

Julia Nocuń Va – I miejsce, opiekun p. Katarzyna Głębiewska

Nel Trelowska Va – III miejsce, opiekun p. Katarzyna Głębiewska

Międzyszkolny Konkurs Recytatorski ,,Brzechwałki”

miejski

Julia Nocuń Va – II miejsce, opiekun p. Katarzyna Głębiewska

Julia Brenneke IVb – III miejsce, opiekun p .Katarzyna Głębiewska

Stanisław Puto Va – wyróżnienie, opiekun p. Katarzyna Głębiewska

Powiatowy Konkurs Piosenki Religijnej ,,Cecyliada”

powiatowy

Weronika Swodczyk VIa i Wiktoria Oczkowicz VIb – III miejsce, opiekun p. Barabara Rek

Młodzieżowe Igrzyska Młodzieży  Szkolnej Szkół Podstawowych w Mini Koszykówce chłopców

miejski

IV miejsce: Piotr Nowodworski VIc, Mikołaj Królak VIc, Marcel Polanowski – Pacak VIc, Jakub Drewniak VIc, Jakub Kulawiak VIc, Michał Kuźmiński VIc, Jakub Lewański VIc, Kordian Kaczmarek VIb, Dawid Ułamek VIb, Maciej Sadkowski VIb, Karol Barbirato VIb, Aleksander Całus VIb, Igor Matuszewski VIb, Oliwier Peryga Vb, opiekun p. Dorota Szlubowska 

Turniej Rugby Tag

miejski

Tony Xerxa VIc, Piotr Nowodworski VIc, Nadia Dacewicz VIc, Maciej Sadkowski VIb, Dawid Ułamek VIb, opiekun p. Iwona Górawska 

Igrzyska Młodzieży Szkolnej Szkół Podstawowych w szachach

miejski 

Emilia Egeman Vb, Filip Rogóż IVc, Jakub Lewański  VIc, Marta Kot IVc – V miejsce, opiekun p. Bogusław Snarski 

Grand Prix w Klasyfikacji Generalnej XXV edycji

miejski

Emilia Egeman Vb – V miejsce, opiekun p. Bogusław Snarski

VII Otwarte Mistrzostwa Częstochowy w Szachach Szybkich

miejski

Marta Kot IVc – IV miejsce, opiekun p. Bogusław Snarski

 


ZESPOŁOWO :

II miejsce w Finale Wojewódzkim w tenisie stołowym dziewcząt

VIII miejsce w Finale Wojewódzkim w łyżwiarstwie szybkim dziewcząt

I miejsce w Półfinale Wojewódzkim w tenisie stołowym dziewcząt

II miejsce w Półfinale Wojewódzkim w drużynowych biegach przełajowych chłopców

II miejsce w Półfinale Wojewódzkim w piłce siatkowej plażowej chłopców

III miejsce w Półfinale Wojewódzkim w drużynowych biegach przełajowych dziewcząt

I miejsce w Ćwierćfinale Wojewódzkiej w tenisie stołowym dziewcząt

II miejsce w Ćwierćfinale Wojewódzkiej w koszykówce chłopców

II miejsce w Ćwierćfinale Wojewódzkiej w piłce siatkowej dziewcząt

 

I miejsce w Igrzyskach Młodzieży Powiatu Grodzkiego w koszykówce chłopców

I miejsce w Igrzyskach Młodzieży Powiatu Grodzkiego w łyżwiarstwie szybkim dziewcząt

I miejsce w Igrzyskach Młodzieży Powiatu Grodzkiego w tenisie stołowym dziewcząt

II miejsce w Igrzyskach Młodzieży Powiatu Grodzkiego w drużynowych biegach przełajowych dziewcząt

II miejsce w Igrzyskach Młodzieży Powiatu Grodzkiego w drużynowych biegach przełajowych chłopców

II miejsce w Igrzyskach Młodzieży Powiatu Grodzkiego w piłce siatkowej dziewcząt

II miejsce w Igrzyskach Młodzieży Powiatu Grodzkiego w piłce siatkowej chłopców

II miejsce w Igrzyskach Młodzieży Powiatu Grodzkiego w piłce siatkowej plażowej chłopców

III miejsce w Igrzyskach Młodzieży Powiatu Grodzkiego w badmintonie dziewcząt

III miejsce w Igrzyskach Młodzieży Powiatu Grodzkiego w pływaniu chłopców

III miejsce w Igrzyskach Młodzieży Powiatu Grodzkiego w sztafecie pływackiej 8X50m. chłopców

III miejsce w Igrzyskach Młodzieży Powiatu Grodzkiego w tenisie stołowym chłopców

IV miejsce w Igrzyskach Młodzieży Powiatu Grodzkiego w L.A. chłopców

IV miejsce w Igrzyskach Młodzieży Powiatu Grodzkiego w L.A. dziewcząt

IV miejsce w Igrzyskach Młodzieży Powiatu Grodzkiego w L.A. hala chłopców

IV miejsce w Igrzyskach Młodzieży Powiatu Grodzkiego w łyżwiarstwie szybkim chłopców

IV miejsce w Igrzyskach Młodzieży Powiatu Grodzkiego w piłce siatkowej plażowej dziewcząt

IV miejsce w Igrzyskach Młodzieży Powiatu Grodzkiego w rugby „tag” chłopców i dziewcząt

IV miejsce w Igrzyskach Młodzieży Powiatu Grodzkiego w sztafetowych biegach przełajowych chłopców

V miejsce w Igrzyskach Młodzieży Powiatu Grodzkiego w badmintonie chłopców

V miejsce w Igrzyskach Młodzieży Powiatu Grodzkiego w koszykówce dziewcząt

V miejsce w Igrzyskach Młodzieży Powiatu Grodzkiego w pływaniu dziewcząt

V miejsce w Igrzyskach Młodzieży Powiatu Grodzkiego w sztafecie pływackiej 8X50m.  dziewcząt

VI miejsce w Igrzyskach Młodzieży Powiatu Grodzkiego w L.A. hala dziewcząt

VIII miejsce w Igrzyskach Młodzieży Powiatu Grodzkiego w piłce nożnej chłopców

 

INDYWIDUALNIE :

I miejsce Gabriela Rataj w Częstochowie w łyżwiarstwie szybkim

II miejsce Emilia Księżyk w Częstochowie w łyżwiarstwie szybkim

II miejsce Kacper Grzywacz w Częstochowie w łyżwiarstwie szybkim

II miejsce Aleksandra Konopka w Częstochowie w pływaniu stylem klasycznym

I miejsce Mikołaj Kurek w Częstochowie w pływaniu stylem grzbietowym

III miejsce Hubert Hutny w Częstochowie w pływaniu stylem dowolnym

II miejsce Witold Terlecki w Częstochowie w pływaniu stylem motylkowym

II miejsce Julia Kontowicz w Częstochowie w lekkoatletyce w pchnięciu kulą dziewcząt  

II miejsce Igor Majocha w Częstochowie w lekkoatletyce w pchnięciu kulą chłopców

II miejsce Amelia Płusa w Częstochowie w lekkoatletyce w skoku wzwyż

II miejsce Julia Rozpondek w Częstochowie w lekkoatletyce w skoku w dal

II miejsce Witold Terlecki w Częstochowie w indywidualnych biegach przełajowych

III miejsce Gabriela Rataj w Częstochowie w indywidualnych biegach przełajowych


Turnieje i imprezy sportowe:

II miejsce w mistrzostwach Częstochowy par siatkarskich  25.04.2017 r.

 


 

Placówka
Nazwa zawodów Ranga zawodów Uczestnicy
Szkoła Podstawowa nr 29 w Częstochowie Igrzyska Młodzieży Szkolnej - szachy dziewcząt – indywidualnie - półfinał wojewódzki III miejsce - Emilia  Egeman - IV b
Igrzyska Młodzieży Szkolnej Szkół Podstawowych, Halowe Zawody LA miejskie

III miejsce Olga Mielczarek VIc- rzut piłką lekarską
III miejsce Bartosz Gruca Via - bieg na 60 m


opiekun mgr Iwona Górawska

Noworoczny Turniej Mini Piłki Koszykowej Chłopców miejskie

III miejsce- Nikodem Stelmaszczyk VIa, Stanisław Całus VIb, Kacper Trelowski VIc, Kacper Tomasik VIc, Dawid Ułamek Vb, Kordian Kaczmarek Vb, Jakub Drewniak, Piotr Nowodworski Vc, Mikołaj Królak, Jakub Kulawiak Vb, Marcel Polanowski-Pacak Vc, Jakub Lewański Vc

opiekun Dorota Szlubowska

Igrzyska Młodzieży Szkolnej - szachy dziewcząt- drużynowo - półfinał wojewódzki I miejsce - Emilia Egeman - IV b, 
Marta  Kot - III c
Finał Igrzysk  Młodzieży Szkolnej woj. śląskiego - szachy dziewcząt -  drużynowo wojewódzkie IX miejsce -  Emilia Egeman - IV b, Marta  Kot - III c
Igrzyska Młodzieży Szkolnej – szachy dziewcząt - drużynowo miejskie I miejsce - Emilia Egeman -  IV b, Marta  Kot - III c
I Ogólnopolski Turniej Szachowy - dziewcząt ogólnopolskie III miejsce - Emilia  Egeman - IV b
Igrzyska Młodzieży Szkolnej – tenis stołowy – chłopców rejonowe

VII miejsce -Tymon Żak - IV b, Bartosz  Gruca – 
VI a, Antoni  Jaworski  - VI b

opiekun: mgr Dorota Szlubowska

Igrzyska Młodzieży Szkolnej – tenis stołowy – drużynowo chłopcy miejskie

II miejsce - Tymon Żak - IV b, Bartosz  Gruca -    VI a,  Antoni  Jaworski – VI b

opiekun: mgr Dorota Szlubowska

Igrzyska Młodzieży Szkolnej – tenis stołowy – chłopców indywidualnie miejskie

IV miejsce –
Tymon  Żak – IV b

opiekun: mgr Dorota Szlubowska

Igrzyska Młodzieży Szkolnej – badminton -   chłopców miejskie

IV miejsce – Kacper Trelowski, Mateusz Rogala - VI a

opiekun: mgr Iwona Górawska

Igrzyska Młodzieży Szkolnej - badminton -   chłopców - indywidualnie miejskie II miejsce - Kacper Trelowski  - VI c,  opiekun: mgr Iwona Górawska
Igrzyska Młodzieży Szkolnej - piłka koszykowa                      - chłopców miejskie

IV miejsce – Bartosz Gruca - VI a, Nikodem Stelmaszczyk - VI a, Stanisław Całus - VI b, Kacper Tomasik  - VI c, Kacper Trelowski  -VI c, Kordian Kaczmarek -V b, Dawid Ułamek - V b, Jakub Drewniak - V c, Mikołaj Królak - V c, Michał Kuźmiński - V c Jakub Lewański - V c, Piotr Nowodworski - Vc, Marcel Pacak - V c

opiekun: mgr Dorota Szlubowska

Igrzyska Młodzieży Szkolnej - piłka nożna  - chłopców miejskie

V miejsce - Kacper Trelowski  - VI c, Kacper Tomasik -  VI c, Dawid Skrzydeł - VI c, Igor Stacherczak - VI c, Jan Wasilewski - VI c, Dawid Ułamek - V b, Maciej Sadkowski - V b, Kamil Głębocki - V c, Michał Kuźmiński - V c, Tony Xerxa - V c

opiekun; mgr Iwona Górawska

Igrzyska Młodzieży Szkolnej - łyżwiarstwo szybkie - chłopców miejskie IV- miejsce - Jakub Lewański - V c, Bartosz Gruca - VI a, Antoni Jaworski - VI b, Maciej Sładkowski - V b, Dawid Ułamek - V b
Igrzyska Młodzieży Szkolnej - pływanie miejskie I - miejsce - w stylu klasycznym - Piotr Nowodworski - V c
Ogólnopolskie Zawody w Dwuboju Nowoczesnym ogólnopolskie III - miejsce - Piotr Nowodworski – V c

Placówka Nazwa konkursu Ranga konkursu Miejsce jakie zajął/zajęli uczniowie
Szkoła Podstawowa nr 29w Częstochowie Powiatowy Konkurs na Limeryk powiatowy I miejsce – Kacper Tomasik VI cwyróżnienie – Marta Flak VI copiekun: mgr Katarzyna Głębiewska
Konkurs Kulinarny „Zdrowie na talerzu” powiatowy I miejsce – Dawid Skrzydeł kl. VI c,Igor Stacherczak VI copiekunowie: mgr Ewa Latos,mgr Edyta Niewczas
II Powiatowy Konkurs Recytatorski Poezji Jana Pawła II powiatowy III miejsce - Nel Trelowska kl.IV aopiekunowie: mgr Katarzyna Głębiewska, mgr Barbara Rek
„Wielkanocna palma” powiatowy wyróżnienie – Blanka Godala kl. II aopiekun: mgr Sylwia Jura
Nagroda Prezydenta Miasta Częstochowy dla uczniów szczególnie uzdolnionych ------------------- Adam Wielgórka kl.Va
Ogólnopolski Konkurs Przyrodniczy „Galileo” ogólnopolski tytuł laureata:

Kacper Trelowski kl.VI c
Tymon Żak kl. IV b
Zofia Kotas kl. IV b
Tymon Berestecki kl. IV b

Opiekun: mgr Edyta Niewczas
Międzyszkolny Konkurs Recytatorski „Poezja Danuty Wawiłow” miejski I miejsce – Zuzanna Matuszczyk VI cwyróżnienie – Olga Mielczarek VI c
Powiatowy Konkurs Wokalno – Recytatorski „Wiosna wokół nas” powiatowy I miejsce – Natalia Tomzik IV aopiekun: mgr Aleksandra Trąbska
Międzynarodowy Konkurs Matematyczny międzynarodowy wyróżnienie – Agata Swodczyk,Jakub Dróżdż kl. III bopiekun: mgr Marzena Poterek
Konkurs Matematyczny „Mat” ogólnopolski Wielgórka Adam Va – laureat
Rogóż Olivia Vb - dobry wynik
Jasnos Hubert IVb - dobry wynik
opiekun – mgr Eliza Kozerska
Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Matematyki dla uczniów szkół podstawowych
     województwa śląskiego
wojewódzki Kasperski Kamil –laureatopiekun – mgr Eliza Kozerska
Konkurs Matematyczny „Galileo” ogólnopolski Jasnos Hubert IVb – laureat Wielgórka Adam Va – laureat Trelowska Nel (4a) – wyróżnienie Rogóż Olivia Vb – wyróżnienie Jaworski Antoni VIb – wyróżnienieopiekun – mgr Eliza Kozerska
Konkurs Logicznego Myślenia ogólnopolski Krzywda Piotr IIIa "Mistrz Logicznego Myślenia"
Jasnos Hubert IVb "Mistrz Logicznego Myślenia"
Wielgórka Adam Va "Mistrz Logicznego Myślenia"
Rogóż Olivia Vb "Mistrz Logicznego Myślenia"
Peryga Adrianna VIa "Ekspert Logicznego Myślenia"
Jaworski Antoni VIb "Mistrz Logicznego Myślenia"
Skrzydeł Dawid VIc "Ekspert Logicznego Myślenia"opiekun – mgr Eliza Kozerska
Konkurs Kangur Matematyczny międzynarodowy Wielgórka Adam Va - bardzo dobry wynik
Rogóż Oliwia Vb - bardzo dobry wynik
Jaworski Antoni VIb- bardzo dobry wynik
Krzypkowski Paweł IVa - wyróżnienie Jasnos Hubert IVb – wyróżnienie Wójcik Alicja VIa – wyróżnienie Kasperski Kamil VIb– wyróżnienieopiekun – mgr Eliza Kozerska
Olimpiada Wiedzy Archimedes.Plus - Matematyka.plus  XXV EDYCJA ogólnopolski Jasnos Hubert IVb - laureat I stopnia z wyróżnieniem
Jaworski Antoni VIb - laureat I stopnia z wyróżnieniem
Tomasik Kacper VIc -  laureat I stopnia z wyróżnieniem
Rogóż Olivia Vb - laureat I stopnia
Peryga Adrianna VIa - laureat I stopnia
Kasperski Kamil VIb- laureat I stopnia
Pacak Katarzyna IVa - laureat II stopnia
Peryga Oliwier IVb– laureat II stopnia
Hejduk Piotr VIb - laureat II stopnia
Majchrowska Aleksandra VIb - laureat II stopnia
Parzonka Jakub VIb - laureat II stopnia
Flak Marta VIc -  laureat II stopnia
Majocha Zuzanna IVb - laureat III stopnia
Wojtkowiak Zofia IVb - laureat III stopnia
Kotusiewicz Olga Va - laureat III stopnia
Wielgórka Adam Va - laureat III stopnia
Gruca Bartosz Via - laureat III stopnia
Athanasiou Natalia VIc - laureat III stopnia
Krzypkowski Paweł IVa - laureat IV stopnia
Majewska Maja Va - laureat IV stopnia
Wójcik Alicja VIa - laureat IV stopnia
Kręgiel Aleksander IVa- laureat V stopnia
Trelowska Nel IVa - laureat V stopnia
Kotas Zofia IVb - laureat V stopnia
Swodczyk Weronika Va - laureat V stopniaopiekun – mgr Eliza Kozerska
Konkurs Ortograficzny „Ortografek” ogólnopolski tytuł finalisty – Jakub Dróżdż kl. III bopiekun: mgr Marzena Poterek
Konkurs Czytelniczy „Abecadło” ogólnopolski tytuł finalisty – Jakub Dróżdż kl. III bopiekun: mgr Marzena Poterek
Konkurs Plastyczny „Plastuś” ogólnopolski wyróżnienie – Anna Wójcik III b, Joanna Hejduk III b, Marcin Terlecki III bopiekun: mgr Marzena Poterek
Konkurs Pieśni Ludowej miejski wyróżnienie - Joanna Parzonka III bopiekun: mgr Marzena Poterek
Konkurs Czytelniczy „Abecadło” ogólnopolski wyróżnienie – Joanna Sznober IIc, Antoni Kozłowski IIc, Pola Jaworska IIcopiekun: mgr Ewa Krajewska
Konkurs Plastyczny „Plastuś” ogólnopolski wyróżnienie – Klaudia Gołębska IIc, Wiktor Szajbel IIc, Stanisław Rogowski IIc, Julia Gęsiarz IIcopiekun: mgr Ewa Krajewska
Konkurs Matematyczny „Plusik” ogólnopolski wyróżnienie – Pola Jaworska IIcopiekun: mgr Ewa Krajewska
Konkurs Matematyczny „Mat” ogólnopolski dyplom uznania – Joanna Sznober IIc, Klaudia Gołębska IIcopiekun: mgr Ewa Krajewska
Konkurs Grafiki Komputerowej „Bezpieczny Internet zależy ode mnie” ogólnopolski wyróżnienie – Julia Rostkowska IIcopiekun: mgr Ewa Krajewska
Konkurs Ekologiczno – Plastyczny „Zrób coś z niczego…” miejski wyróżnienie – Gabriela Parzonka IIcopiekun: mgr Ewa Krajewska
Konkurs Plastyczny „Wielkanocna kartka” miejski I miejsce – Julia Rostkowska IIc,III miejsce – Joanna Sznober IIcopiekun: mgr Ewa Krajewska
„Ozdoby wielkanocne” powiatowy II miejsce – Joanna Sznober IIcopiekun: mgr Ewa Krajewska
Konkurs Matematyczny „Leon”(edycja wiosenna) ogólnopolski tytuł laureata – Pola Jaworskaopiekun: mgr Ewa Krajewska
Euronet 50/50 MAX Stowarzyszenie Gmin Polska Sieć „Energie Cities” oraz Urząd Miasta Częstochowa miejski I miejsce – klasa IIcopiekun: mgr Ewa Krajewska
Kangur Matematyczny międzynarodowy wyróżnienie - Oliwer Turek II aWiktor Sałaciński II aopiekun: mgr Sylwia Jura
„Alfik Matematyczny” ogólnopolski dobry wynik – Stanisław Rogowski II aopiekun: mgr Ewa Krajewska
V Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego: „Speak English & Have Fun"  miejski wyróżnienie – Natalia Golis II bopiekun: mgr Barbara Trajdos
Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego „Mistrz j. angielskiego” miejski Marta Kot III copiekun: mgr Barbara Trajdos
Konkurs Grafiki Komputerowej „Bezpieczny Internet zależy ode mnie” ogólnopolski III miejsce – Aleksander Mólopiekun: mgr Bożena Jędryszczak – Charuba
„Jem, co dobre” miejski wyróżnienie - Julia Wójcik Icopiekun: mgr Monika Itczak
„Muzycznie o miłości i przyjaźni” miejski wyróżnienie - Julia Wójcik Icopiekun: mgr Monika Itczak
Ogólnopolski Konkurs „Leon” ogólnopolski II miejsce – Piotr Krzywda IIIaopiekun: mgr Dorota Wójcik
Wiersze Jana Brzechwy pędzlem kredkami malowane miejski I miejsce – Oliwier Sarkowicz IIIaopiekun: mgr Dorota Wójcik
Konkurs Ozdób Wielkanocnych miejski II miejsce – Izabella Adamczyk IIIaopiekun: mgr Dorota Wójcik
Konkurs Plastyczny „Plastuś” ogólnopolski wyróżnienie – Marcel Mielczarek IIIaopiekun: mgr Dorota Wójcik
Olimpiada Wiedzy Archimedes.Plus - Matematyka.plus  XXV EDYCJA ogólnopolski laureat I stopnia z wyróżnieniem  -Krzywda Piotr IIIa Chmielarz Aleks IIIa -  laureat I stopnialaureat IV stopnia
- Wręczycka Patrycja III aopiekun: mgr Dorota Wójcik
Ogólnopolskie Dyktando Szkolne 2016 ogólnopolski I miejsce – Antonina Gryś III aI miejsce-  Zuzanna Całus III aopiekun: mgr Dorota Wójcik
XIV Częstochowski Konkurs Kultury i Pieśni Ludowej „Raz na Ludowo” miejski III miejsce – Marta Kot IIIcwyróżnienie – Joanna Parzonka IIIbwyróżnienie – Zuzanna Domagała VIbopiekun: mgr Aleksandra Trąbska
Ogólnopolskie Dyktando Szkolne 2016 ogólnopolski tytuł laureata – Natalia Nawrockaopiekun: mgr Izabela Gadnicka
VI Konkurs Piosenki „Marcowe Nutki” miejski II miejsce- Julia Wolbiś IIIcopiekun: mgr Izabela Gadnicka
„Maska karnawałowa” miejski I miejsce – Amelia Łuczenko I dopiekun: mgr Anna Krygier
V Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego: „Speak English & Have Fun"  miejski III miejsce -  Zuzanna Matuszczykopiekun: mgr Iwona Nędzyńska – Mól, mgr Katarzyna Głębiewska
Ogólnopolska Olimpiada „Olimpus” 2016 z języka angielskiego ogólnopolski tytuł laureata VI stopnia - Bartosz Gruca VI atytuł laureata IX stopnia Maja Stefańczykopiekun: Iwona Nędzyńska-Mól
Konkurs Fotograficzny „Wiosna na Jurze Krakowsko – Częstochowskiej” miejski II miejsce – Bartosz Kordiaczyński II bopiekun: mgr Bożena Jędryszczak – Charuba

Placówka

Nazwa konkursu

Ranga konkursu

Miejsce jakie zajął/zajęli uczniowie

Szkoła Podstawowa nr 29

w Częstochowie

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Pani jesień liściem malowana”

miejski

I miejsce – Weronika Zawieja

II miejsce – Wiktor Sałaciński

opiekun mgr Sylwia Jura

 

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Gwiazdkowy anioł”

 

miejski

wyróżnienie – Aleksander Ogrodnik,

Jakub Królak

opiekun mgr Sylwia Jura

 

Olimpiada Wiedzy Archimedes.Plus – Matematyka.Plus

 

ogólnopolski

laureat IV stopnia- Olivia Rogóż- Vb

Konkurs historyczny
„Wielcy Polacy”

 

ogólnopolski

II miejsce- Paulina Najwer-VIa

opiekun mgr Elżbieta Chęcińska

Olimpiada Wiedzy Archimedes.Plus – Matematyka.Plus

 

ogólnopolski

 laureat I stopnia - Zuzanna Majocha- IVb

opiekun mgr Eliza Kozerska

Olimpiada Wiedzy Archimedes.Plus – Matematyka.Plus

 

ogólnopolski

laureat  II stopnia- Zuzanna Całus IIIa

opiekun mgr Dorota Wójcik

Olimpiada Wiedzy Archimedes.Plus – Matematyka.Plus

 

ogólnopolski

laureat II stopnia - Aleks Chmielarz

opiekun mgr Dorota Wójcik

Olimpiady Wiedzy Archimedes.Plus – Matematyka.Plus

 

ogólnopolski

laureat II stopnia - Katarzyna Pacak - IVa

opiekun mgr Eliza Kozerska

Olimpiady Wiedzy Archimedes.Plus – Matematyka.Plus

 

ogólnopolski

laureat II stopnia - Kacper Tomasik - VIc opiekun mgr Damian Pytel

Olimpiady Wiedzy Archimedes.Plus – Matematyka.Plus

 

ogólnopolski

laureat V stopnia- Marta Flak- VIc

opiekun mgr Damian Pytel

Konkurs Grafiki Komputerowej „Zielona ojczyzna”

ogólnopolski

wyróżnienie- Igor Stacherczak- VIc

 

Test ortograficzny

ogólnopolski

Dyplom Eksperta Ortografii- Natalia Nawrocka IIIc

opiekun mgr Maria Izabela Gadnicka

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Choinka pełna cudów”

miejski

wyróżnienie-Lena Suchecka IIIc

opiekun mgr Maria Izabela Gadnicka

I Powiatowy  Konkurs Kulinarny o tytuł

„Mistrza Świątecznej Kuchni”

 

powiatowy

II miejsce - Jura Dorota klasa VIb

opiekunki mgr E.Latos i mgr E. Niewczas

Konkurs Matematyczny „Leon"

ogólnopolski

laureat VIII stopnia- Pola Jaworska  

opiekun mgr Ewa Krajewska.

Międzyszkolne Konkursy Plastyczne

miejski

Joanna Sznober - wyróżnienie „Portret mojego ulubionego nauczyciela"

Joanna Sznober - III miejsce „Pani Zima w wełnianych rękawiczkach";

Julia Rostkowska – wyróżnienie „Pani Zima w wełnianych rękawiczkach".

 

opiekun mgr Ewa Krajewska.

Olimpiada Wiedzy Archimedes- Lingua. Plus (język angielski)

ogólnopolski

laureat V stopnia- Natalia Tomzik- IVa

opiekun mgr Iwona Nędzyńska- Mól

Olimpiada Wiedzy Archimedes- Lingua. Plus (język angielski)

ogólnopolski

laureat IV stopnia- Natalia Karczewska-IVa 

opiekun mgr Iwona Nędzyńska- Mól

Olimpiada Wiedzy Archimedes. Plus-Matematyka Plus

 

ogólnopolski

laureat III stopnia- Aleksander Kręgiel- IVa

opiekun mgr Eliza Kozerska

II Międzyszkolny Konkurs Poezji i Pieśni Patriotycznej

miejski

II miejsce- Zuzanna Domagała- VIb

Międzyszkolny Konkurs Recytatorski „Brzechwałki”,

 

miejski

II miejsce- Zuzanna Matuszczyk- VIc

opiekun mgr Katarzyna Głębiewska

Międzyszkolny Konkurs Recytatorski „Humor w literaturze dla dzieci”

miejski

wyróżnienie- Zuzanna Matuszczyk- VIc

opiekun mgr Katarzyna Głębiewska

Międzyszkolny Konkurs Recytatorski „Humor w literaturze dla dzieci”

 

miejski

II miejsce Olga Mielczarek-VIc

opiekun mgr Katarzyna Głębiewska

Międzyszkolny Konkurs Recytatorski „Brzechwałki”,

miejski

wyróżnienie- Olga Mielczarek- VIc

opiekun mgr Katarzyna Głębiewska

Powiatowy Konkurs Literacki „Opowieść  z dreszczykiem”

powiatowy

I miejsce- Maja Stefańczyk- VIc

opiekun mgr Katarzyna Głębiewska

,,Męskie zajęcie”-

miejski

II miejsce Bartosz Różewicz

opiekun mgr Dorota Wójcik

,,Jeż dziwny zwierz” 

miejski

III miejsce – Patrycja Wręczycka

opiekun mgr Dorota Wójcik

Olimpiada Wiedzy Archimedes-Lingua. Plus (j. angielski)

ogólnopolski

I miejsce Bartosz Gruca – VIa

opiekun mgr Iwona Nędzyńska- Mól

Olimpiada Wiedzy Archimedes-Lingua. Plus (j. angielski)

ogólnopolski

III miejsce Adam Wielgórka –Va

opiekun mgr Anna Michalska

Olimpiada Wiedzy Archimedes-Lingua. Plus (j. angielski)

ogólnopolski

IV miejsce Amelia Brenneke- Vc

opiekun mgr Iwona Nędzyńska- Mól

Olimpiada Wiedzy Archimedes-Lingua. Plus (j. angielski)

ogólnopolski

IV miejsce Maja Stefańczyk- VIc

opiekun  mgr Iwona Nędzyńska- Mól

Olimpiada Wiedzy Archimedes-Lingua. Plus (j. angielski)

ogólnopolski

IV miejsce Natalia Karczewska IVa 

opiekun mgr Iwona Nędzyńska- Mól

Olimpiada Wiedzy Archimedes-Lingua. Plus (j. angielski)

ogólnopolski

V miejsce Natalia Tomzik IVa 

opiekun mgr Iwona Nędzyńska- Mól

Igrzyska Młodzieży Szkolnej Szkół Podstawowych, Halowe Zawody LA

miejski

III miejsce Olga Mielczarek- rzut piłką lekarską

III miejsce Bartosz Gruca- bieg na 60 m

opiekun mgr Iwona Górawska

Noworoczny Turniej Mini Piłki Koszykowej Chłopców

miejski

III miejsce- Nikodem Stelmaszczyk, Stanisław Całus, Kacper Trelowski, Kacper Tomasik, Dawid Ułamek, Kordian Kaczmarek, Jakub Drewniak, Piotr Nowodworski, Mikołaj Królak, Jakub Kulawiak, Marcel Polanowski-Pacak, Jakub Lewański

opiekun Dorota Szlubowska


kl. Ia - wychowaca mgr Sylwia Jura

kl. Ic - wychowawca mgr Ewa Krajewska

kl. IIa - wychowawca mgr Dorota Wójcik

kl. IIc - wychowawca mgr Maria Gadnicka

kl. IIIa - wychowawca mgr Bogumiła Skubała

klasa IVa - wychowawca mgr Violetta Strzelecka

kl. IVb - wychowawca mgr Elżbieta Chęcińska

kl. IVc - wychowawca mgr Iwona Górawska

kl. Va - wychowawca mgr Dorota Szlubowska

kl. Vb - wychowawca mgr Eliza Kozerska

kl. Vc - wychowawca mgr Edyta Chłąd

kl. VIa - wychowawca mgr Katarzyna Głębiewska

Kl. VIb - wychowawca mgr Agnieszka Janiszewska-Wypych


 kl. Ia - wychowawca mgr Sylwia Jura

kl. Ib - wychowawca mgr Bożena Jędryszczak-Charuba

kl. Ic - wychowawca mgr Ewa Krajewska

kl. IIa - wychowawca mgr Dorota Wójcik

kl. IIa - wychowawca mgr Marzena Wyporkiewicz-Poterek

kl. IIIa - wychowawca mgr Bogumiła Skubała

kl. IIIb - wychowawca mgr Małgorzata Złotorowicz

Kl. IVa - wychowawca mgr Violetta Strzelecka

kl. IVb - wychowawca mgr Elżbieta Chęcińska

kl. IVc - wychowawca mgr Iwona Górawska

kl. Va - wychowawca mgr Dorota Szlubowska

kl. Vb - wychowawca mgr Eliza Kozerska

kl. Vc - wychowawca mgr Edyta Chłąd

kl. VIa - wychowawca mgr Katarzyna Głębiewska

Kl. VIb - wychowawca mgr Agnieszka Janiszewska-Wypych

 


Koszykówka

IV miejsce w Miejskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej Szkół Podstawowych w Mini Koszykówce Chłopców.

Nauczyciel: mgr Dorota Szlubowska

 

Tenis stołowy

II miejsce w Miejskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej Szkół Podstawowych w Tenisie Stołowym.

Nauczyciel mgr Dorota Szlubowska

VII miejsce w Zawodach Rejonowych w Tenisie Stołowym Chłopców Szkół Podstawowych

Nauczyciel mgr Dorota Szlubowska

 

Szachy

II miejsce drużynowo w Miejskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej Szkół Podstawowych w Szachach.

II miejsce drużynowo w Zawodach Rejonowych Powiatu częstochowsko-kłobuckiego w Szachach

VI miejsce drużynowo w Miejskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Szachach

 

Siatkówka

IV miejsce w Miejskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej Szkół Podstawowych w Mini Siatkówce Chłopców

Nauczyciel mgr Iwona Górawska

 

Pływanie indywidualne

 

Pływanie drużynowe

Nauczyciel mgr Iwona Górawska

 

Badminton

Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej Szkół Podstawowych w Badmintonie

Nauczyciel mgr Iwona Górawska.

 

 

Placówka

Nazwa konkursu

Ranga konkursu

Miejsce jakie zajął/zajęli uczniowie

 

Szkoła Podstawowa nr 29

w Częstochowie

Powiatowy Konkurs na Limeryk

powiatowy

I miejsce – Kacper Tomasik VI c

wyróżnienie – Marta Flak VI c

opiekun: mgr Katarzyna Głębiewska

 

Konkurs Kulinarny „Zdrowie na talerzu”

powiatowy

I miejsce – Dawid Skrzydeł kl. VI c,

Igor Stacherczak VI c

opiekunowie: mgr Ewa Latos,

mgr Edyta Niewczas

 

II Powiatowy Konkurs Recytatorski Poezji Jana Pawła II

powiatowy

III miejsce - Nel Trelowska kl.IV a

opiekunowie: mgr Katarzyna Głębiewska, mgr Barbara Rek

 

„Wielkanocna palma”

powiatowy

wyróżnienie – Blanka Godala kl. II a

opiekun: mgr Sylwia Jura

 

Nagroda Prezydenta Miasta Częstochowy dla uczniów szczególnie uzdolnionych

-------------------

Adam Wielgórka kl.Va

 

Międzyszkolny Konkurs Recytatorski „Poezja Danuty Wawiłow”

miejski

I miejsce – Zuzanna Matuszczyk VI c

wyróżnienie – Olga Mielczarek VI c

 

Powiatowy Konkurs Wokalno – Recytatorski „Wiosna wokół nas”

powiatowy

I miejsce – Natalia Tomzik IV a

opiekun: mgr Aleksandra Trąbska

 

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny

międzynarodowy

wyróżnienie – Agata Swodczyk,

Jakub Dróżdż kl. III b

opiekun: mgr Marzena Poterek

 

Konkurs Matematyczny „Mat”

ogólnopolski

Wielgórka Adam Va – laureat
Rogóż Olivia Vb - dobry wynik
Jasnos Hubert IVb - dobry wynik
opiekun – mgr Eliza Kozerska

 

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Matematyki dla uczniów szkół podstawowych
     województwa śląskiego

wojewódzki

Kasperski Kamil –laureat

opiekun – mgr Eliza Kozerska

 

Konkurs Matematyczny „Galileo”

ogólnopolski

Jasnos Hubert IVb – laureat

Wielgórka Adam Va – laureat Trelowska Nel (4a) – wyróżnienie Rogóż Olivia Vb – wyróżnienie Jaworski Antoni VIb – wyróżnienie

opiekun – mgr Eliza Kozerska

 

Konkurs Logicznego Myślenia

ogólnopolski

Krzywda Piotr IIIa "Mistrz Logicznego Myślenia"
Jasnos Hubert IVb "Mistrz Logicznego Myślenia"
Wielgórka Adam Va "Mistrz Logicznego Myślenia"
Rogóż Olivia Vb "Mistrz Logicznego Myślenia"
Peryga Adrianna VIa "Ekspert Logicznego Myślenia"
Jaworski Antoni VIb "Mistrz Logicznego Myślenia"
Skrzydeł Dawid VIc "Ekspert Logicznego Myślenia"

opiekun – mgr Eliza Kozerska

 

Konkurs Kangur Matematyczny

międzynarodowy

Wielgórka Adam Va - bardzo dobry wynik
Rogóż Oliwia Vb - bardzo dobry wynik
Jaworski Antoni VIb- bardzo dobry wynik
Krzypkowski Paweł IVa - wyróżnienie Jasnos Hubert IVb – wyróżnienie Wójcik Alicja VIa – wyróżnienie Kasperski Kamil VIb– wyróżnienie

opiekun – mgr Eliza Kozerska

 

Olimpiada Wiedzy Archimedes.Plus - Matematyka.plus  XXV EDYCJA

ogólnopolski

Jasnos Hubert IVb - laureat I stopnia z wyróżnieniem
Jaworski Antoni VIb - laureat I stopnia z wyróżnieniem
Tomasik Kacper VIc -  laureat I stopnia z wyróżnieniem
Rogóż Olivia Vb - laureat I stopnia
Peryga Adrianna VIa - laureat I stopnia
Kasperski Kamil VIb- laureat I stopnia
Pacak Katarzyna IVa - laureat II stopnia
Peryga Oliwier IVb– laureat II stopnia
Hejduk Piotr VIb - laureat II stopnia
Majchrowska Aleksandra VIb - laureat II stopnia
Parzonka Jakub VIb - laureat II stopnia
Flak Marta VIc -  laureat II stopnia
Majocha Zuzanna IVb - laureat III stopnia
Wojtkowiak Zofia IVb - laureat III stopnia
Kotusiewicz Olga Va - laureat III stopnia
Wielgórka Adam Va - laureat III stopnia
Gruca Bartosz Via - laureat III stopnia
Athanasiou Natalia VIc - laureat III stopnia
Krzypkowski Paweł IVa - laureat IV stopnia
Majewska Maja Va - laureat IV stopnia
Wójcik Alicja VIa - laureat IV stopnia
Kręgiel Aleksander IVa- laureat V stopnia
Trelowska Nel IVa - laureat V stopnia
Kotas Zofia IVb - laureat V stopnia
Swodczyk Weronika Va - laureat V stopnia

opiekun – mgr Eliza Kozerska

 

Konkurs Ortograficzny „Ortografek”

ogólnopolski

tytuł finalisty – Jakub Dróżdż kl. III b

opiekun: mgr Marzena Poterek

 

Konkurs Czytelniczy „Abecadło”

ogólnopolski

tytuł finalisty – Jakub Dróżdż kl. III b

opiekun: mgr Marzena Poterek

 

Konkurs Plastyczny „Plastuś”

ogólnopolski

wyróżnienie – Anna Wójcik III b, Joanna Hejduk III b,

Marcin Terlecki III b

opiekun: mgr Marzena Poterek

 

Konkurs Pieśni Ludowej

miejski

wyróżnienie - Joanna Parzonka III b

opiekun: mgr Marzena Poterek

 

Konkurs Czytelniczy „Abecadło”

ogólnopolski

wyróżnienie – Joanna Sznober IIc, Antoni Kozłowski IIc, Pola Jaworska IIc

opiekun: mgr Ewa Krajewska

 

Konkurs Plastyczny „Plastuś”

ogólnopolski

wyróżnienie – Klaudia Gołębska IIc, Wiktor Szajbel IIc, Stanisław Rogowski IIc, Julia Gęsiarz IIc

opiekun: mgr Ewa Krajewska

 

Konkurs Matematyczny „Plusik”

ogólnopolski

wyróżnienie – Pola Jaworska IIc

opiekun: mgr Ewa Krajewska

 

Konkurs Matematyczny „Mat”

ogólnopolski

dyplom uznania – Joanna Sznober IIc, Klaudia Gołębska IIc

opiekun: mgr Ewa Krajewska

 

Konkurs Grafiki Komputerowej „Bezpieczny Internet zależy ode mnie”

ogólnopolski

wyróżnienie – Julia Rostkowska IIc

opiekun: mgr Ewa Krajewska

 

Konkurs Ekologiczno – Plastyczny „Zrób coś z niczego…”

miejski

wyróżnienie – Gabriela Parzonka IIc

opiekun: mgr Ewa Krajewska

 

Konkurs Plastyczny „Wielkanocna kartka”

miejski

I miejsce – Julia Rostkowska IIc,

III miejsce – Joanna Sznober IIc

opiekun: mgr Ewa Krajewska

 

„Ozdoby wielkanocne”

powiatowy

II miejsce – Joanna Sznober IIc

opiekun: mgr Ewa Krajewska

 

Konkurs Matematyczny „Leon”(edycja wiosenna)

ogólnopolski

tytuł laureata – Pola Jaworska

opiekun: mgr Ewa Krajewska

 

Euronet 50/50 MAX Stowarzyszenie Gmin Polska Sieć „Energie Cities” oraz Urząd Miasta Częstochowa

miejski

I miejsce – klasa IIc

opiekun: mgr Ewa Krajewska

 

Kangur Matematyczny

międzynarodowy

wyróżnienie - Oliwer Turek II a

Wiktor Sałaciński II a

opiekun: mgr Sylwia Jura

 

„Alfik Matematyczny”

ogólnopolski

dobry wynik – Stanisław Rogowski II a

opiekun: mgr Ewa Krajewska

 

V Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego: „Speak English & Have Fun" 

miejski

wyróżnienie – Natalia Golis II b

opiekun: mgr Barbara Trajdos

 

Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego „Mistrz j. angielskiego”

miejski

Marta Kot III c

opiekun: mgr Barbara Trajdos

 

Konkurs Grafiki Komputerowej „Bezpieczny Internet zależy ode mnie”

ogólnopolski

III miejsce – Aleksander Mól

opiekun: mgr Bożena Jędryszczak – Charuba

 

„Jem, co dobre”

miejski

wyróżnienie - Julia Wójcik Ic

opiekun: mgr Monika Itczak

 

„Muzycznie o miłości i przyjaźni”

miejski

wyróżnienie - Julia Wójcik Ic

opiekun: mgr Monika Itczak

 

Ogólnopolski Konkurs „Leon”

ogólnopolski

II miejsce – Piotr Krzywda IIIa

opiekun: mgr Dorota Wójcik

 

Wiersze Jana Brzechwy pędzlem kredkami malowane

miejski

I miejsce – Oliwier Sarkowicz IIIa

opiekun: mgr Dorota Wójcik

 

Konkurs Ozdób Wielkanocnych

miejski

II miejsce – Izabella Adamczyk IIIa

opiekun: mgr Dorota Wójcik

 

Konkurs Plastyczny „Plastuś”

ogólnopolski

wyróżnienie – Marcel Mielczarek IIIa

opiekun: mgr Dorota Wójcik

 

Olimpiada Wiedzy Archimedes.Plus - Matematyka.plus  XXV EDYCJA

ogólnopolski

laureat I stopnia z wyróżnieniem  -Krzywda Piotr IIIa

Chmielarz Aleks IIIa -  laureat I stopnia

laureat IV stopnia
- Wręczycka Patrycja III a

opiekun: mgr Dorota Wójcik

 

Ogólnopolskie Dyktando Szkolne 2016

ogólnopolski

I miejsce – Antonina Gryś III a

I miejsce-  Zuzanna Całus III a

opiekun: mgr Dorota Wójcik

 

XIV Częstochowski Konkurs Kultury i Pieśni Ludowej „Raz na Ludowo”

miejski

III miejsce – Marta Kot IIIc

wyróżnienie – Joanna Parzonka IIIb

wyróżnienie – Zuzanna Domagała VIb

opiekun: mgr Aleksandra Trąbska

 

Ogólnopolskie Dyktando Szkolne 2016

ogólnopolski

tytuł laureata – Natalia Nawrocka

opiekun: mgr Izabela Gadnicka

 

VI Konkurs Piosenki „Marcowe Nutki”

miejski

II miejsce- Julia Wolbiś IIIc

opiekun: mgr Izabela Gadnicka

 

„Maska karnawałowa”

miejski

I miejsce – Amelia Łuczenko I d

opiekun: mgr Anna Krygier

 

V Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego: „Speak English & Have Fun" 

miejski

III miejsce -  Zuzanna Matuszczyk

opiekun: mgr Iwona Nędzyńska – Mól, mgr Katarzyna Głębiewska

 

Ogólnopolska Olimpiada „Olimpus” 2016 z języka angielskiego

ogólnopolski

tytuł laureata VI stopnia - Bartosz Gruca VI a

tytuł laureata IX stopnia Maja Stefańczyk

opiekun: Iwona Nędzyńska-Mól

 

Konkurs Fotograficzny „Wiosna na Jurze Krakowsko – Częstochowskiej”

miejski

II miejsce – Bartosz Kordiaczyński II b

opiekun: mgr Bożena Jędryszczak – Charuba

Ogólnopolski Konkurs Przyrodniczy „Galileo”

ogólnopolski

tytuł laureata:

  • Kacper Trelowski kl.VI c

  • Tymon Żak kl. IV b

  • Zofia Kotas kl. IV b

  • Tymon Berestecki kl. IV b

Opiekun: mgr Edyta Niewczas

Placówka

Nazwa konkursu

Ranga konkursu

Miejsce jakie zajął/zajęli uczniowie

 

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny ,,Misie znane i lubiane”

miejski

Kaja Erdman kl.IIb – II miejsce, opiekun p. Bogumiła Skubała

 

Miejski Konkurs Grafiki Komputerowej ,,Jesienny zwierzyniec”

miejski

Filip Miodek -  II miejsce, opiekun p. Bogumiła Skubała

Miejski Konkurs Plastyczny ,,Bukiet Jesienny”

miejski

Otylia Banaszkiewicz kl. IId -  III miejsce, opiekun p. Dorota Wójcik

Ogólnopolski Test Ortograficzny

ogólnopolski

Otylia Banaszkiewicz kl.IId – 8 miejsce, opiekun p. Dorota Wójcik

Bartosz Gajda kl.IId – 11 miejsce, opiekun p. Dorota Wójcik

Olimpiada Wiedzy Archimedes Plus

ogólnopolski

Pola Jaworska kl.IIIc – laureat I stopnia, opiekun p. Ewa Krajewska

Joanna Sznober kl.IIIc – laureat III stopnia, opiekun p. Ewa Krajewska

Klaudia Gołębska kl.IIIc – laureat V stopnia, opiekun p. Ewa Krajewska

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny ,,Bukiet Pani Jesieni”

miejski

Joanna Sznober kl.IIIc – III miejsce, opiekun p. Ewa Krajewska

”Od przedszkolaka do starszaka”

powiatowy

Gabriela Parzonka -  laureat III stopnia, opiekun p. Ewa Krajewska

Ogólnopolski Konkurs Ortograficzny

ogólnopolski

Kamil Grabara kl.IIIa – II lokata, opiekun p. Sylwia Jura

Międzyszkolny Konkurs Recytatorski ,,Zwierzęta wśród nas”

miejski

Dominika Kaczorowska kl. IIIa – III miejsce (miejski), opiekun p. Sylwia Jura

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny ,,Soward”: ,,Pani Jesień”

miejski

Nadia Drewniak kl.IIIa – I miejsce, opiekun p. Sylwia Jura

Milena Łukasiak kl.IIIa – wyróżnienie, opiekun p. Sylwia Jura

XI Powiatowy Konkurs Plastyczny ,,Malowane plasteliną”

miejski

Weronika Zawieja kl. IIIa – III miejsce, opiekun p. Sylwia Jura

XV Powiatowy Konkurs Plastyczny ,,Tradycyjne Ozdoby Choinkowe”

Stella Drewniak kl.IIIa – I miejsce, opiekun p. Sylwia Jura

Jakub Królak kl. IIIa – I miejsce, opiekun p. Sylwia Jura

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z matematyki dla szkół podstawowych

rejonowy

Adam Wielgórka VIa – kwalifikacja do II etapu, opiekun p. Eliza Kozerska

Powiatowy Konkurs ,, The true face of Shakespeare”

powiatowy

Lena Suchecka IVc – wyróżnienie, opiekun p. Iwona Nędzyńska –Mól

Maja Suchecka VIb – III miejsce, opiekun p. Anna Michalska

Międzyszkolny Konkurs  na kartkę bożonarodzeniową w języku angielskim

miejski

Maja Kryczało VIb – I miejsce

Patrycja Zasępa VIb – II miejsce, opiekun p. Anna Michalska

Ogólnopolski Test Ortograficzny

ogólnopolski

Natalia Nawrocka kl. IVc – tytuł laureata IX stopnia, opiekun p. Katarzyna Głębiewska

Międzyszkolny Konkurs Literacki na opowiadanie ,,Jesienią na Jurze straszy”

 

miejski

Julia Nocuń Va – I miejsce, opiekun p. Katarzyna Głębiewska

 

Nel Trelowska Va – III miejsce, opiekun p. Katarzyna Głębiewska

 

Międzyszkolny Konkurs Recytatorski ,,Brzechwałki”

 

miejski

Julia Nocuń Va – II miejsce, opiekun p. Katarzyna Głębiewska

 

Julia Brenneke IVb – III miejsce, opiekun p .Katarzyna Głębiewska

 

Stanisław Puto Va – wyróżnienie, opiekun p. Katarzyna Głębiewska

 

Powiatowy Konkurs Piosenki Religijnej ,,Cecyliada”

 

Powiatowy

Weronika Swodczyk VIa i Wiktoria Oczkowicz VIb – III miejsce, opiekun p. Barabara Rek

 

Młodzieżowe Igrzyska Młodzieży  Szkolnej Szkół Podstawowych w Mini Koszykówce chłopców

 

miejski

IV miejsce: Piotr Nowodworski VIc, Mikołaj Królak VIc, Marcel Polanowski – Pacak VIc, Jakub Drewniak VIc, Jakub Kulawiak VIc, Michał Kuźmiński VIc, Jakub Lewański VIc, Kordian Kaczmarek VIb, Dawid Ułamek VIb, Maciej Sadkowski VIb, Karol Barbirato VIb, Aleksander Całus VIb, Igor Matuszewski VIb, Oliwier Peryga Vb, opiekun p. Dorota Szlubowska

 

Turniej Rugby Tag

 

miejski

Tony Xerxa VIc, Piotr Nowodworski VIc, Nadia Dacewicz VIc, Maciej Sadkowski VIb, Dawid Ułamek VIb, opiekun p. Iwona Górawska

 

Igrzyska Młodzieży Szkolnej Szkół Podstawowych w szachach

miejski

 

Emilia Egeman Vb, Filip Rogóż IVc, Jakub Lewański  VIc, Marta Kot IVc – V miejsce, opiekun p. Bogusław Snarski

 

Grand Prix w Klasyfikacji Generalnej XXV edycji

miejski

Emilia Egeman Vb – V miejsce, opiekun p. Bogusław Snarski

 

VII Otwarte Mistrzostwa Częstochowy w Szachach Szybkich

 

miejski

Marta Kot IVc – IV miejsce, opiekun p. Bogusław Snarski