Zakończone

Uczniowie z klasą

W roku szkolnym 2007/2008 nasi uczniowie przystąpili do akcji "Uczniowie z klasą". Do akcji przystąpiło 13 zespołów uczniowskich, jednak do finału dotrwało ich tylko dziesięć.

Uczniowie z klas I-III wykonywali projekty z zakresu:

• "Badam świat"
  • "Ścieżkami harcerzy Szarych Szeregów ziemi częstochowskiej" zespół w składzie: Michał Hutny, Krystian Nowak, Hubert Okła; pod opieką p. Ewy Krajewskiej. Harcerze Szarych Szeregów - twórcy pieśni ocalonych od zapomnienia" zespół w składzie: Marta Noszczyk, Żaneta łupa, Paulina Służałek; pod opieką p. Marii Izabeli Gadnickiej.
  • "Jestem twórcą - Let's become bookwrites!" zespół w składzie: Żaneta Lupa, Daria Kędziora, Klaudia Kromołowska; pod opieką p. Karoliny Kościelniak.
  • "Nasza klasa" zespół w składzie: Zuzanna Lubas, Natalia Poterek, Alicja Surowiec, Karolina Woszczyna, Oliwia Olejniczak, Wiktoria Ociepa; pod opieką p. Małgorzaty Złotorowicz.

Uczniowie klas IV-VI wykonywali projekty z zakresu:

• "Jestem twórcą"
  • "Zielnik dzielnicy Grabówka" zespól w składzie: Ewelina Krupa i Monika Głębocka; pod opieką p. Edyty Niewczas.
  • "Panoramiczne dla szóstoklasisty" zespół w składzie: Patryk Wożniak i Mateusz Gazda; pod opieką p. Elżbiety Brożyńskiej.
  • "Opowiadanko fantasy" zespól w składzie: Aleksandra Radlak i Patrycja Dobrakowska; pod opieką p. Elżbiety Chęcińskiej.
  • "Kuchnia z klasą" zespół w składzie: Dorota Waga, Justyna Masłoń, Jolanta Wroniecka; pod opieką p. Elżbiety Brożyńskiej.
  • "Matematyczne malowanki" zespól w składzie: Dominik Starczyk i Mateusz Starczyk; pod opieką p. Elżbiety Brożyńskiej.
  • "Wielokąty na sieci" zespół jednoosobowy: Mateusz Kozłowski pod opieką p. Elżbiety Brożyńskiej.