mLegitymacja szkolna

Nowoczesny wizerunek SP nr 29 – mLegitymacja

201110 mLegitymacja

Drodzy Uczniowie, Szanowni Państwo,

Miło mi poinformować Państwa, że nasza szkoła podpisała porozumienie z Ministerstwem Cyfryzacji w zakresie programu mLegitymacja szkolna. Dzięki temu uczniowie SP nr 29 nie będą musieli już nosić tradycyjnego dokumentu jakim jest legitymacja szkolna. Od teraz legitymacja będzie się wyświetlać na ekranie smartfona naszych podopiecznych. Pokazując mLegitymację dziecko potwierdzi, że jest uczniem Szkoły Podstawowej nr 29, skorzysta z ulg i zwolnień. Ten mDokument uruchamia się, używając kodu QR oraz kodu aktywacyjnego otrzymanego w sekretariacie szkoły.

Poniżej udostępniam Państwu bezpłatne narzędzie online umożliwiające łatwe, szybkie i samodzielne wykonanie zdjęcia do mLegitymacji. “Kreator zdjęć do mLegitymacji”, dostępny jest na stronie www: passport-photo.online/pl

Z usługi mogą bezpłatnie korzystać wszyscy uczniowie SP nr 29. W celu wykonania zdjęcia wystarczy zrobić zdjęcie telefonem komórkowym (smartfonem) na dowolnym tle. Kreator z tak zrobionego zdjęcia przygotuje zdjęcie spełniające wymogi określone przez Ministerstwo Cyfryzacji.

Z wyrazami szacunku,
Iwona Nędzyńska-Mól
Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 29

Kreator zdjęć do mLegitymacji - instrukcja (POBIERZ)