Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego – rok szkolny 2021/22

(zdjęcia wkrótce)

Rok szkolny 2021/22

Dzień Edukacji Narodowej

W Dniu Edukacji Narodowej zwanym potocznie "Dniem Nauczyciela" przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego złożyli Dyrekcji, Nauczycielom, Pedagogom oraz innym pracownikom szkoły najserdeczniejsze życzenia, obdarowując ręcznie robionymi kartkami, które pod kierunkiem i z nieocenioną pomocą Pani Barbary Marks wykonali uczniowie naszej szkoły.

01 02 03  04

Wybory na Przewodniczącego Szkoły

W wyborach na Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego wystartowało 2 kandydatów, Ania Mielczarek z klasy 8c i Kamil Grabara z klasy 8a. Po morderczej, ale uczciwej kampanii wyborczej nastała cisza wyborcza.

1 października zwolennicy obu kandydatów mogli oddać głos na osobę, która przedstawiła ciekawszy program wyborczy, dała się lepiej zauważyć i przekonała potencjalnych wyborców, że to właśnie ona najlepiej zadba o ich interesy.

Uprawnionych do głosowania było 396 uczniów naszej szkoły.

Oddano 357 głosów (w tym 8 nieważnych). W głosowaniu wzięło udział 90% społeczności uczniowskiej.

Ania uzyskała 227 ważnych głosów, co stanowi 65% (zwycięstwo w 13 okręgach wyborczych)

Kamil uzyskał 122 ważne głosy, co stanowi 35% (zwycięstwo w 7 okręgach wyborczych)

Oboje kandydaci zajmując najwyższe stanowiska w Zarządzie SU będą wspólnie działać na rzecz naszej szkoły.

Pierwsza decyzja na nowym stanowisku - wybór pozostałych członków Zarządu.